Chcete mať príjemnú kaviareň či reštauráciu? Takto sa vám to zaručene podarí!

Chcete mať príjemnú kaviareň či reštauráciu? Takto sa vám to zaručene podarí!

Píšete podnikateľský plán a premýšľate nad tým, ako si otvoríte vlastnú kaviareň, reštauráciu, čajovňu, vinotéku, bistro, hotel, bar či iné gastro zariadenie, ktoré si ľudia rýchlo obľúbia? Alebo máte už zabehnutú prevádzku a chcete, aby sa k vám návštevníci často a radi vracali? Tu je jednoduchý a účinný návod, ako to dosiahnete.

Vytvorte z vašej reštaurácie miesto plné príjemnej atmosféry.

Dokáže doslova zázraky

Hudba. Neoddeliteľná súčasť našich životov. Prináša umelecký zážitok, pozitívne však vplýva aj na zdravie a kvalitu života. Lieči, podporuje pamäť, kreativitu i fantáziu, ukľudňuje, vyjadruje pocity, nálady. Zvuk tónov hudobných nástrojov dokáže doslova zázraky a pre ľudí je od nepamäti veľkým lákadlom. Preto práve pomocou živej hudby môžete do vašej reštaurácie, kaviarne či hotelového baru pritiahnuť väčšie množstvo zákazníkov, ktorí sa iste radi dlhšie zdržia a vychutnajú si čas so svojou rodinou či priateľmi. Kultúrny zážitok v takejto podobe bude pre váš podnik pridanou hodnotou a spestrením služieb, na ktoré vaši návštevníci len tak nezabudnú. Ba čo viac, bude silným dôvodom na to, aby do vašej reštaurácie či hotela zavítali znovu!

Prečítajte si tiež: 5 dôvodov, prečo jedlo, nápoje a klavír idú dokopy.

Klavirista pre vašu reštauráciu, kaviareň či hotel

Som pianista Peter Zbranek a hra na klavíri je mojou vášňou. Tóny mojej klavírnej hudby už vdýchli život nejednej kaviarni, reštaurácii či hotelu, podfarbili romantické večery pri sviečkach, rozprúdili zábavu na svadbách, oslavách, firemných večierkoch a mnohých ďalších spoločenských eventoch. Pocit, že moja hudba a umenie, ktorému sa už dlhé roky s láskou venujem, prináša radosť toľkým ľuďom, je pre mňa veľkou poctou.

Ak by ste i vy mali záujem o klavírne vystúpenie alebo príjemný hudobný podmaz do vašej kaviarne, reštaurácie či hotela, rád sa stanem ako pianista súčasťou vášho podniku. Ak sa vaša prevádzka nachádza v Bratislave, v Nitre, v Trnave či v inom meste na západnom Slovensku, živá hudba v mojom podaní tam môže znieť aj na pravidelnej báze. Chvíle strávené v reštaurácii, kaviarni či hotelovom bare môžem vašim zákazníkom spríjemniť tak romantickou, ako aj jazzovou hudbou. Hrávam prevažne klavírne covery najznámejších populárnych piesní či skladby v štýle new age classic známe najmä zo súčasných filmov. Viac o tom si môžete prečítať TU. Na ochutnávku vám ponúkam niekoľko ukážok. V prípade záujmu ma, prosím, neváhajte kontaktovať, aby sme spolu mohli vybrať voľný termín v mojom plniacom sa harmonograme koncertov.

Koncert klavírno-husľového dua

Okrem sólového klavírneho vystúpenia mám pre vás tiež možnosť koncertu spolu s vynikajúcou huslistkou Victoriou Linnen. Spolu tvoríme klavírno-husľové duo PV Acoustic a svojou hrou vašich hostí príjemne naladíme, ba i roztancujeme. Ozvite sa nám a rezervujte si naše vystúpenie ešte dnes.
Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.