Chcete mať príjemnú kaviareň či reštauráciu? Takto sa vám to zaručene podarí!

Chcete mať príjemnú kaviareň či reštauráciu? Takto sa vám to zaručene podarí!

Píšete podnikateľský plán a premýšľate nad tým, ako si otvoríte vlastnú kaviareň, reštauráciu, čajovňu, vinotéku, bistro, hotel, bar či iné gastro zariadenie, ktoré si ľudia rýchlo obľúbia? Alebo máte už zabehnutú prevádzku a chcete, aby sa k vám návštevníci často a radi vracali? Tu je jednoduchý a účinný návod, ako to dosiahnete.

Zažite romantickú svadbu v sprievode nádhernej klavírnej hudby

Dokáže doslova zázraky

Hudba. Neoddeliteľná súčasť našich životov. Prináša umelecký zážitok, pozitívne však vplýva aj na zdravie a kvalitu života. Lieči, podporuje pamäť, kreativitu i fantáziu, ukľudňuje, vyjadruje pocity, nálady. Zvuk tónov hudobných nástrojov dokáže doslova zázraky a pre ľudí je od nepamäti veľkým lákadlom. Preto práve za pomoci živej hudby môžete do vašej reštaurácie, kaviarne či hotelového baru pritiahnuť väčšie množstvo zákazníkov, ktorí sa iste radi dlhšie zdržia a vychutnajú si čas so svojou rodinou či priateľmi. Kultúrny zážitok v takejto podobe bude pre váš podnik pridanou hodnotou a spestrením služieb, na ktoré vaši návštevníci len tak nezabudnú. Ba čo viac, bude silným dôvodom na to, aby do vašej reštaurácie či hotela zavítali znovu!

Prečítajte si tiež: 5 dôvodov, prečo jedlo, nápoje a klavír idú dokopy.

Klavirista pre vašu reštauráciu, kaviareň či hotel

Som pianista Peter Zbranek a hra na klavíri je mojou vášňou. Tóny mojej klavírnej hudby už vdýchli život nejednej kaviarni, reštaurácii či hotelu, podfarbili romantické večery pri sviečkach, rozprúdili zábavu na svadbách, oslavách, firemných večierkoch a mnohých ďalších spoločenských eventoch. Pocit, že moja hudba a umenie, ktorému sa už dlhé roky s láskou venujem, prináša radosť toľkým ľuďom, je pre mňa veľkou poctou.

Ak by ste i vy mali záujem o klavírne vystúpenie alebo príjemný hudobný podmaz do vašej kaviarne, reštaurácie či hotela, rád sa stanem ako pianista súčasťou vášho podniku. Ak sa vaša prevádzka nachádza v Bratislave, v Nitre, v Trnave či v inom meste na západnom Slovensku, živá hudba v mojom podaní tam môže znieť aj na pravidelnej báze. Chvíle strávené v reštaurácii, kaviarni či hotelovom bare môžem vašim zákazníkom spríjemniť tak romantickou, ako aj jazzovou hudbou. Hrávam prevažne klavírne covery najznámejších populárnych piesní či skladby v štýle new age classic známe najmä zo súčasných filmov. Viac o tom si môžete prečítať TU. Na ochutnávku vám ponúkam niekoľko ukážok. V prípade záujmu ma, prosím, neváhajte kontaktovať, aby sme spolu mohli vybrať voľný termín v mojom nabitom kalendári.Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.