Chcete mať príjemnú kaviareň či reštauráciu? Takto sa vám to zaručene podarí!

Chcete mať príjemnú kaviareň či reštauráciu? Takto sa vám to zaručene podarí!

Píšete podnikateľský plán a premýšľate nad tým, ako si otvoríte vlastnú kaviareň, reštauráciu, čajovňu, vinotéku, bistro, bar či iné gastro zariadenie, ktoré si ľudia rýchlo obľúbia? Alebo máte už zabehnutú prevádzku a chcete, aby sa k vám návštevníci často a radi vracali? Tu je jednoduchý a účinný návod, ako to dosiahnete.

Dokáže doslova zázraky

Hudba. Neoddeliteľná súčasť našich životov. Prináša umelecký zážitok, pozitívne však vplýva aj na zdravie a kvalitu života. Lieči, podporuje pamäť, kreativitu i fantáziu, ukľudňuje, vyjadruje pocity, nálady. Zvuk tónov hudobných nástrojov dokáže doslova zázraky a pre ľudí je od nepamäti veľkým lákadlom. Preto práve za pomoci živej hudby môžete do vašich prevádzok pritiahnuť väčšie množstvo zákazníkov, ktorí sa iste radi dlhšie zdržia a vychutnajú si čas so svojou rodinou či priateľmi. Kultúrny zážitok v takejto podobe bude pre váš podnik pridanou hodnotou a spestrením služieb, na ktoré vaši návštevníci len tak ľahko nezabudnú. Ba čo viac, bude silným dôvodom na to, aby k vám prišli znovu!

Prečítajte si tiež: 5 dôvodov, prečo jedlo, nápoje a klavír idú dokopy.

Klavirista pre váš podnik

Som pianista Peter Zbranek a hra na klavíri je mojou vášňou. Tóny mojej hudby už vdýchli život nejednej kaviarni či reštaurácii, podfarbili romantické večery pri sviečkach, rozprúdili zábavu na svadbách, oslavách, firemných večierkoch a mnohých ďalších spoločenských eventoch. Pocit, že moja hudba a umenie, ktorému sa dlhodobo s láskou venujem, robí radosť toľkým ľuďom a tvorí príbehy, je pre mňa veľkou poctou.

Ak by ste aj Vy mali záujem o klavírne vystúpenie alebo príjemný hudobný podmaz do vášho podniku, rád sa stanem jeho súčasťou. Ak sa vaša prevádzka nachádza v Bratislave, v Nitre, v Trnave či v inom meste na západnom Slovensku, je možná spolupráca aj na pravidelnej báze. Chvíle strávené vo vašej prevádzke môže v mojom podaní vašim zákazníkom spríjemňovať tak romantická, ako aj jazzová hudba, klavírne covery najznámejších populárnych piesní či skladby v štýle new age classic známe najmä zo súčasných filmov. Na ochutnávku vám ponúkam niekoľko ukážok. V prípade záujmu a viacerých informácií ma, prosím, neváhajte kontaktovať.

Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.