Pocta legendárnej kapele Queen: Vypočujte si nový klavírno-husľový cover Bohemian Rhapsody!

Pocta legendárnej kapele Queen: Vypočujte si nový klavírno-husľový cover Bohemian Rhapsody!

S huslistkou Victoriou Linnen sme si pre vás opäť po čase pripravili nový hudobný cover. Do klavírno-husľovej verzie sme prerobili nesmrteľnú skladbu skupiny Queen, Bohemian Rhapsody.

Užite si úžasné vystúpenie klaviristu a huslistky na vašej svadbe, oslave či firemnom večierku!

Hold legendárnej kapele

Naša myšlienka vzdať hold legendárnej britskej kapele sa zrodila ešte pred dvomi rokmi, v čase 50. výročia založenia Queenu. Svetlo sveta vtedy uzrela nahrávka spoločnej verzie tejto ikonickej piesne. Svoju hudobnú poctu Freddiemu Mercurymu a jeho družine sme zavŕšili v týchto dňoch vydaním videoklipu.

Čierno-biely klip s baletkami

Pri natáčaní sme sa stretli v júni v Boutique Hoteli Maraton v Košiciach. Réžie sa ujal fotograf a kameraman Raymond Petrik, s ktorým nás spája už niekoľko predchádzajúcich projektov. Atmosféru skladby dotvárajú baletky Natália Novická a Liliana Palenčárová. Spolu s nami v klipe vystupujú v bielych a čiernych kostýmoch, čo podčiarkuje rôznorodosť pomalšej a rýchlejšej časti piesne.

Obaja máme veľmi radi tvorbu Queen. Covery ich piesní sú často súčasťou nielen našich sólo vystúpení, ale aj spoločných koncertov, na ktorých hráme prevažne inštrumentálne verzie svetoznámych hitov a filmovú hudbu. Nahrať Bohemian Rhapsody bolo pre nás veľkou výzvou. Teším sa, že sme ju, hoci s malým oneskorením, doviedli do úspešného konca, a skladbou tak konečne môžeme priniesť radosť všetkým, ktorí si ju vypočujú.

Prečítajte si tiež: Pianista Peter Zbranek predstavuje novinku Sviatočné piano!

Na klipe spolupracovali:

Klavír a husle na vašom evente? Je to možné!

Sme dvaja hudobníci, klavirista Peter Zbranek a huslistka Victoria Linnen. Spolu tvoríme duo PV Acoustic, pretože hudba je už dlhé roky našou vášňou. Radi vás o tom presvedčíme na vašej svadbe, oslave, firemnom evente či galakoncerte naživo. Máme pre vás pripravený štvorhodinový repertoár plný krásnych skladieb. Ozvite sa nám však, prosím, čo najskôr, aby sme mali termín vašej akcie ešte voľný.

Napísali o klipe

Skladbu si môžete vypočuť aj na mojom novom albume Sviatočné piano

Pozrite si aj naše ďalšie spoločné videá s Victoriou

Prečítajte si o klipe viac: Keď sa spoja ľudia, ktorí chcú šíriť dobro: Pozrite si náš nový klip k piesni You raise me up s detským spevácskym zborom!

Prečítajte si o klipe viac: 3 veľké hity od Coldplay vo verzii pre husle a klavír: Vypočujte si našu novinku s huslistkou Victoriou Linnen

Pozrite si všetky naše videoklipy a živé vystúpenia

Prečítajte si aj o mojich sólových videoklipoch

Perfect v romantickom klavírnom šate: Takto vznikol môj prvý videoklip!

Horúci hit svadobnej sezóny: Vypočujte si skladbu Shallow v romantickom klavírnom prevedení!
Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.