Nový album Pianista: Vianočná inštrumentálna hudba aj duet so sláčikovým kvartetom

Nový album Pianista: Vianočná inštrumentálna hudba aj duet so sláčikovým kvartetom

Predstavujem vám vianočné pokračovanie klavírneho albumu Sviatočné piano.

Radi by ste si vychutnali môj klavírny koncert na svadbe, oslave či firemnom večierku?

Ani sme sa nenazdali, opäť tu máme zimu a na dvere nám klope koniec ďalšieho roka. Pevne verím, že ste ho prežili v zdraví a láske, že bol plný dobrých rozhodnutí, nových priateľstiev i úspešných spoluprác.

Mne rok 2023 poskytol príležitosť predstaviť vám moju tvorbu unikátnym spôsobom. V októbri uzrela svetlo sveta on-line verzia môjho debutového albumu Sviatočné piano. Pod záštitou hudobného vydavateľstva Musica som pre vás pripravil 14 klavírnych coverov známych piesní (medzi inými napríklad Perfect od Eda Sheerana či Bohemian Rhapsody od skupiny Queen, ktorý sme nahrali ako duet s huslistkou Victoriou Linnen). Touto cestou sa vám chcem veľmi pekne poďakovať za všetky vaše krásne správy a pozitívny feedback.

A keďže sú tu Vianoce, mám pre vás na tento rok ešte jedno prekvapenie, a to vianočný špeciál Sviatočného piana s názvom Pianista. Potešia vás v ňom inštrumentálne verzie nestarnúcich hitov ako All I want for Christmas is you, Každý deň budú vraj Vianoce alebo Say something od A Great Big World & Christina Aguilera, na ktorom sme spolupracovali so sláčikovým kvartetom The Ladies Ensemble.

Vytvorte si pohodovú atmosféru v sprievode vianočných i moderných skladieb a užite si Vianoce s ľuďmi, ktorých máte radi a na ktorých vám záleží.

Krásne sviatky zo srdca praje pianista Peter Zbranek.

Kde počúvať

Prečítajte si tiež: V znamení sviatočného piana aj množstva koncertov: Takýto bol môj hudobný rok 2023!

Video z nahrávania

Pozrite si aj video z nahrávania piesne Say something so sláčikovým kvartetom The Ladies Ensemble na bratislavskej Kolibe.

Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.