Horúci hit svadobnej sezóny: Vypočujte si skladbu Shallow v romantickom klavírnom prevedení!

Horúci hit svadobnej sezóny: Vypočujte si skladbu Shallow v romantickom klavírnom prevedení!

Milí priatelia, hneď na úvod takáto otázka: Je medzi vami niekto, kto ešte nepočul skladbu Shallow z filmu Zrodila sa hviezda? Myslím, že len ťažko. To by ste museli byť z inej planéty, lebo tú našu tento oscarový song celkom ovládol.

Zažite na vašej svadbe nádhernú romantickú atmosféru v sprievode tónov piana.

Okamžite sa mi dostala pod kožu

Priznávam, že ani ja som nezostal imúnny voči romantickému čaru duetu Bradleyho Coopera a Stefani Germanotty alias Lady Gaga. Ich pieseň má naozaj čosi do seba, je v nej niečo hlboké, krásne, zamilované a intenzívne precítené. Okamžite sa mi tak dostala doslova pod kožu. Atmosféra živého koncertu jej navyše dodáva ďalšiu silnú emóciu.

Ako svadobný pianista, ktorý už roky pomáha premeniť veľký deň novomanželov na dokonalý zážitok, som tak okamžite vycítil obrovský potenciál tejto skladby. Keďže film Zrodila sa hviezda je romantická dráma a rovnako dramaticky romantický je aj samotný soundtrack, bolo mi hneď jasné, že pieseň Shallow sa stane jedným z horúcich hitov najbližších svadobných sezón. Ba čo viac, s požiadavkou, aby som skladbu zahral v klavírnej úprave, ma začali oslovovať aj moji fanúšikovia. Preto som s jej zaradením do môjho repertoára ani na sekundu neváhal. Keď som ju poprvýkrát zahral naživo na svadobnom veľtrhu v Inchebe, u publika sa stretla s veľmi príjemnou odozvou. To mi vnuklo myšlienku, že keby som jej klavírny cover rovno nahral, možno by som tak mohol potešiť ešte viac ľudí.

Skladba sa podľa očakávania dostala aj medzi TOP 10 najžiadanejších svadobných piesní roku 2019. Pozrite sa, na ktorej pozícii sa umiestnila.

Nech sa páči, pieseň Shallow v klavírnom šate je na svete a ja sa z nej veľmi teším


Prečítajte si: Piesne na svadbu: Unikátny zoznam TOP 100 pesničiek pre váš deň D!

2 live verzie ako bonus

Pozrite si aj dve živé verzie tejto skladby. Prvá je z koncertu Bielej pastelky v roku 2019 spolu s Petrom Bažíkom.


A druhá z Bielo-čierneho koncertu v roku 2021 v Nitre s Victoriou Linnen.


Shallow aj na vašej svadbe? Je to možné!

Hit tejto svadobnej sezóny je teda jasný a ja verím, že vám ho budem často a s radosťou hrávať nielen na svadbách, ale aj na oslavách, firemných eventoch či v podnikoch. Ak sa vám cover páči a radi by ste si vypočuli túto, ale aj množstvo ďalších krásnych skladieb v mojom sólo podaní, alebo vo verzii dua PV Acoustic, ktoré tvoríme s huslistkouVictoriou Linnen, ozvite sa mi ešte dnes. Ak budem mať v kalendári vystúpení váš termín ešte voľný, veľmi rád prídem.

Skladbu Shallow si môžete vypočuť aj na mojom novom albume Sviatočné piano


Prečítajte si aj o mojich ďalších videoklipoch

Perfect v romantickom klavírnom šate: Takto vznikol môj prvý videoklip!

3 veľké hity od Coldplay vo verzii pre husle a klavír: Vypočujte si našu novinku s huslistkou Victoriou Linnen

Keď sa spoja ľudia, ktorí chcú šíriť dobro. Pozrite si náš nový klip k piesni You raise me up s husľami, klavírom a detským zborom!

Pocta legendárnej kapele Queen: Vypočujte si nový klavírno-husľový cover Bohemian Rhapsody!
Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.