Horúci hit svadobnej sezóny: Vypočujte si skladbu Shallow v romantickom klavírnom prevedení!

Horúci hit svadobnej sezóny: Vypočujte si skladbu Shallow v romantickom klavírnom prevedení!

Milí priatelia, hneď na úvod takáto otázka: Je medzi vami niekto, kto ešte nepočul skladbu Shallow z filmu Zrodila sa hviezda? Myslím, že len ťažko. To by ste museli byť z inej planéty, lebo tú našu tento oscarový song celkom ovládol.

Priznávam, že ani ja som nezostal imúnny voči romantickému čaru duetuBradleyho Coopera a Stefani Germanotty alias Lady Gaga. Ich pieseň má naozaj čosi do seba, je v nej niečo hlboké, krásne, zamilované a intenzívne precítené. Okamžite sa mi tak dostala doslova pod kožu. Atmosféra živého koncertu jej navyše dodáva ďalšiu silnú emóciu.

Ako svadobný pianista, ktorý už roky pomáha premeniť veľký deň novomanželov na dokonalý zážitok, som tak okamžite vycítil obrovský potenciál tejto skladby. Keďže film Zrodila sa hviezda je romantická dráma a rovnako dramaticky romantický je aj samotný soundtrack, bolo mi hneď jasné, že pieseň Shallow sa stane jedným z horúcich hitov najbližších svadobných sezón. Ba čo viac, s požiadavkou, aby som skladbu zahral v klavírnej úprave, ma začali oslovovať aj moji fanúšikovia. Preto som s jej zaradením do môjho repertoára ani na sekundu neváhal. Keď som ju poprvýkrát zahral naživo na svadobnom veľtrhu v Inchebe, u publika sa stretla s veľmi príjemnou odozvou. To mi vnuklo myšlienku, že keby som jej klavírny cover rovno nahral, možno by som tak mohol potešiť ešte viac ľudí.

Prečítajte si tiež: Rebríček TOP 10 najžiadanejších svadobných piesní roku 2018!

Nech sa páči, pieseň Shallow v klavírnom šate je na svete a ja sa z nej veľmi teším

Pozrite si aj LIVE verziu z koncertu Bielej pastelky spolu s husľami, na ktorých hrá famózny Peter Bažík

Hit tejto svadobnej sezóny je teda jasný a ja verím, že vám ho budem často a s radosťou hrávať nielen na svadbách, ale aj na oslavách, firemných eventoch či v podnikoch. Ak sa vám cover páči a radi by ste si vypočuli túto, ale aj množstvo ďalších krásnych skladieb v mojom podaní aj naživo, ozvite sa mi ešte dnes. Ak budem mať v nabitom kalendári vystúpení váš termín ešte voľný, veľmi rád prídem.

Prečítajte si tiež: 5 skvelých dôvodov, prečo mať na svadbe klaviristu!

Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.