Svadba na zámku je rozprávková: Toto je jej 10 úžasných výhod!

Svadba na zámku je rozprávková: Toto je jej 10 úžasných výhod!

Úžasná architektúra, okolie aj rozsiahle záhrady. Svadba na zámku je detským snom nejednej nevesty, ktorá sa chce vo svoj veľký deň cítiť ako princezná. Ponúka tiež ideálnu príležitosť pre vytvorenie nezabudnuteľných spomienok na jedinečnom a zároveň luxusnom mieste. Viem, o čom hovorím. Sám som totiž ako pianista viacero takýchto svadieb sprevádzal. Preto ak aj vy túžite po svadobnom obrade na zelenom trávniku pred impozantným zámkom, prečítajte si hneď o 10 výhodách takejto rozprávkovej svadby.

Zažite romantickú svadbu v sprievode nádhernej klavírnej hudby

1. Okolie

Od záhrad cez historické nádvoria až po hektáre nádhernej krajiny a prírody. Počas svojho svadobného dňa celý areál zámku jednoducho nestihnete preskúmať. Vaši hostia sa však po ňom môžu túlať ako králi a kráľovné a vy si zatiaľ môžete užívať krásne prostredie, nápoje či jednohubky.

Svadba na zámku

Prečítajte si tiež: Túžite po svadbe v prírode? Toto sú jej plusy a mínusy, o ktorých by ste mali vedieť!

2. Kompletný balík

Väčšina kaštieľov ponúka kompletný svadobný balík. To znamená, že si tu môžete vymeniť prstene, vychutnať svadobnú večeru, baviť sa celú noc na svadobnej hostine a potom odísť do svadobného apartmánu. Všetko na rovnakom mieste! Odbúrate tak všetok stres spojený s dopravou a ubytovaním a váš deň bude úplne bezproblémový.

Svadba na zámku

3. Súkromie

Váš svadobný deň je jedným z najdôležitejších dní vášho života. Je preto pochopiteľné, že ho nechcete zdieľať s nikým cudzím. Výhodou svadby na zámku je, že jediní ľudia, ktorých uvidíte, budú vaši hostia. Nevesta, ženích a pozvaní svadobčania si zvyčajne užívajú celý zámok a jeho areál len pre seba, kým v hoteli by boli odkázaní len na svoje spoločenské a ubytovacie priestory.

Svadba na zámku

Prečítajte si tiež: Zámok, kaštieľ, vila či hotel? Tu je 10 tipov na dokonalé miesta na svadbu na Slovensku, ktoré vás určite očaria!

4. Dedičstvo

Sobáš na zámku vyžaruje pôvab, je na ňom však aj niečo zvláštne. Keď sa budete brať na mieste s bohatou históriou, vy aj vaši hostia si budete predstavovať, čo všetko sa tu odohralo v minulosti. Celkový zážitok zo svadby bude intenzívnejší a zostane dlho vo vašich mysliach.

Svadba na zámku

5. Exkluzivita

Sobášiť sa na tom istom mieste, ktoré kedysi navštevovali králi a kráľovné, je niečo veľmi exkluzívne. Na zámku pocítite jedinečnú noblesu a energiu a vy aj vaši hostia sa budete cítiť výnimoční. Ak chcete, aby bol váš svadobný deň očarujúci, žiadny iný priestor nevyžaruje väčšiu eleganciu.

Svadba na zámku

Prečítajte si tiež: Svadba na úrade? Na toto sa pripravte!

6. Fotografie

Ak sa rozhodnete osláviť svoje manželstvo na zámku, s krásnym areálom a veľkolepými interiérmi nebudete mať núdzu o fotografické príležitosti. Zaiste tu objavíte nespočetné množstvo pozadí a výhľadov, vďaka ktorým budú vaše fotografie skutočne jedinečné a výnimočné, presne ako z rozprávky.

Svadba na zámku

7. Pocit

Pre mnohé nevesty je svadba splnením detského sna byť na jeden deň princeznou. Predstavte si nádherné biele šaty, farebnú záhradu plnú kvetov a vašu milovanú polovičku. Ak sa chcete vo svadobný deň cítiť ako v rozprávke, svadba na zámku je pre vás tou správnou voľbou.

Svadba na zámku

8. Aktivity

Zámocké svadobné miesta môžu ponúkať nezvyčajné doplnkové služby, vrátane dopravy hostí so šoférom, odvozu kočom či prestretého červeného koberca pri vašom príchode. Kaštiele môžu ponúkať aj množstvo outdoorových aktivít ako je napríklad rybolov, tenis, jazda na koni a golf, keďže sa väčšinou nachádzajú v blízkosti vidieckych lokalít.

Svadba na zámku

Prečítajte si tiež: Program na svadbu, pri ktorom sa hostia určite nudiť nebudú!

9. Výzdoba

Jednoduchosť výzdoby je pri svadbe na zámku kľúčová. Kaštieľ sám o sebe žiari eleganciou a luxusom, preto sa vám pravdepodobne podarí na výzdobe ušetriť. Veľké kvetinové aranžmány by sa mali obmedziť na hlavný vchod a formálne miestnosti. Pri výzdobe nezabudnite na svetlo sviečok, ktoré je veľmi romantické.

Svadba na zámku

10. Pianista

Tóny piana dokážu atmosféru svadby na zámku nádherne naladiť. Priestory sú tu dokonale prispôsobené tomuto hudobnému nástroju, zvuk sa v nich krásne prenáša a klavír sa k nim hodí aj po vizuálnej stránke. Veď čo môže byť krajšie ako romantická klavírna skladba a k nej noblesné prostredie?

Čítajte tiež: Živá hudba na svadbu: Na túto vec pri jej výbere nezabudnite!

Svadba na zámku je skutočne očarujúca a tí, ktorí si ju vyskúšali, odchádzali s výnimočnými zážitkami. Som svadobný pianista Peter Zbranek a s radosťou vás budem sprevádzať v tento krásny a výnimočný deň. Navyše, ak vám jeden nástroj nebude stačiť, prizvem k sebe aj huslistku Victoriu Linnen a zahráme vám spolu ako duo PV Acoustic. Vypočujte si ukážky mojej tvorby a pozrite si referencie na moje vystúpenia od neviest a ženíchov, pre ktorých som už hral. Ak sa vám zapáčia, pokojne sa mi ozvite pomocou kontaktného formulára alebo mi napíšte priamo na e-mail info@pianista.sk. Nenechávajte si to však radšej na poslednú chvíľu, pretože môj kalendár vystúpení sa postupne zapĺňa.

Zdroj obrázkov: pexels.comPáčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.