Oslavujte pri živej hudbe, ktorá pohladí dušu i roztancuje!

Oslavujte pri živej hudbe, ktorá pohladí dušu i roztancuje!

Narodeniny oslavuje človek len raz do roka, okrúhle jubileum ešte zriedkavejšie. V tento veľký deň preto musí byť všetko perfektné, a to od občerstvenia až po hudobný program. S tortou a chlebíčkami vám síce pomôcť nedokážem, ale na hudbu som expert. :) Preto vám teraz prinášam hneď 3 tipy na živú hudbu na oslavu narodenín, ktorá bude balzamom na dušu , no i roztancuje všetkých prítomných.

Objavte čaro živej klavírnej hudby

Nie je žiadnym tajomstvom, že všetky krásne momenty sa nám vryjú do pamäti práve vďaka hudbe. Stačí si po čase vypočuť konkrétnu skladbu a mysľou sme opäť na oslave otcovej 60-tky, sestrinom výročí svadby či synových promóciách.

Dovoľte mi podieľať sa na vašich spomienkach vytvorením jedinečného hudobného zážitku, ktorý príjemne prekvapí oslávenca i všetkých gratulantov. Objavte so mnou čaro živej klavírnej hudby. Nech sa už do vášho programu na oslave rozhodnete zakomponovať ktorúkoľvek z nasledujúcich možností, môžem vám sľúbiť, že ľutovať nebudete.

1: Live piano (hudobná kulisa na počúvanie)

Máte už pripravený vlastný program a hľadáte iba decentnú živú hudbu „do pozadia“? Nechcete na oslave žiadnu bujarú tancovačku so spevom, ale len ničím nerušený hudobný pôžitok? Potom je pre vás live piano ideálnym riešením. Ja a môj klavír vám zahráme k slávnostnému obedu, krájaniu narodeninovej torty, gratuláciám i k rozbaľovaniu darčekov. Dokážem si pripraviť hudobné vystúpenie na zhruba 6 hodín čistého času a plne sa prispôsobiť vašim požiadavkám. V mojom repertoári nájdete klavírne verzie známej filmovej hudby, piesne na modernú i ľudovú nôtu, jazzové či romantické improvizácie a nechýba ani taká narodeninová klasika ako Happy Birthday to you alebo Živijó. A ak by ste si to počas mojej návštevy predsa len rozmysleli a radi si na oslave aj z plných pľúc zaspievali, nie je problém!


Takto môj hudobný sprievod na nedávnej narodeninovej oslave v Bratislave ohodnotila Katarína, priateľka oslávenca:


Prečítajte si viac: Klavirista na oslavu: Živá hudba k večeri i do tanca

2: Klavír + spev (živá hudba do tanca)

Táto možnosť hudobného programu je skvelou na klasické rodinné oslavy, kde pre vytvorenie tej správnej atmosféry k hre na klavíri pripojím aj svoj spev. Roztočte to vo veľkom a dajte emóciám voľný priebeh. Veď 40-tku či 50-tku má človek predsa len raz za život! Môj bohatý repertoár dodá vašej oslave tú správnu iskru, skvelá nálada vykúzli úsmevy na perách a zahreje pri srdci. Notoricky známe ľudové piesne či najväčšie slovenské hity postavia zo stoličky každého zúčastneného. Playlist na oslavu si môžete vyskladať sami, alebo to nechajte na mňa a užite si moment prekvapenia. Taktiež si pre vás môžem nacvičiť a naživo vám zahrať aj akúkoľvek vašu srdcovku, ku ktorej pripojím aj vlastnú gratuláciu. Neváhajte ma s touto požiadavkou kontaktovať v dostatočnom časovom predstihu.

Pozor – tento typ vystúpenia si na oslavu objednávajte len na vlastné riziko. Vám i vašim gratulantom totiž po ňom hrozia akútne príznaky svalovice a vykričaných hlasiviek :)


Prečítajte si: Playlist TOP 100 pesničiek na oslavu 50. narodenín!

3: Klavír + husle (PV Acoustic, na počúvanie i do tanca)

Výberom tejto možnosti doprajete oslávencovi i všetkým pozvaným naozaj unikátny zážitok. Spolu s talentovanou Victoriou Linnen tvoríme klavírno-husľové duo PV Acoustic a radi prispejeme k tomu, aby boli vaše narodeniny nezabudnuteľné. Spojením našich nástrojov dokážeme vytvoriť nenútenú hudobnú kulisu, ale i rozprúdiť krv v žilách pri veselej tancovačke. Máme pre vás pripravený pestrý playlist slovenských i zahraničných hitov, ktoré nesklamú žiadnu vekovú kategóriu. Živá hudba v našom podaní sa stane zvukovou ozdobou programu vašej narodeninovej oslavy! Ako ukážku prikladáme video spoločne interpretovanej piesne Despacito z koncertu v Nitre.


Prečítajte si viac: Duo PV Acoustic: Zažite dokonalú kombináciu klavírneho majstrovstva a husľového pôvabu

Aká hudba vám bude na oslave hrať?

Ak vás niektorá z možností živej hudby na oslavu zaujala, kontaktujte ma prostredníctvom formulára, cez sociálne siete alebo telefonicky. Spoločne doladíme všetky detaily vášho programu a v prípade potreby vám aj rád poradím či navrhnem vhodný playlist. Nezáleží na tom, či ste z Bratislavy, z Trenčína alebo zo Žiliny, v rámci Slovenska rád prídem kamkoľvek. Spolu s mojím pianom sa na vašej oslave postaráme o hudobný zážitok, na ktorý sa nezabúda.

Peter Zbranek.
Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.