Živá hudba na svadbu: Na túto dôležitú vec pri jej výbere nezabudnite!

Živá hudba na svadbu: Na túto dôležitú vec pri jej výbere nezabudnite!

Základom každej svadby je dobrá hudba. Otázka, ako vybrať tú správnu svadobnú kapelu či DJ, však nie je jedinou, ktorú treba pri plánovaní mať na pamäti. Živá hudba na svadbe totiž neznie len pri tanečnej zábave. Som svadobný pianista Peter Zbranek a to, kedy muzika hrá v tento deň ešte dôležitú rolu, vám prezradím v nasledujúcom článku.

Hudba na svadbe nie je len o zábave

Ak už máte DJ či živú hudbu úspešne zarezervovanú, plánovanie sa tým pre vás ešte nekončí. Hudba na svadbe totiž nehrá len pri tanečnej zábave. Mala by znieť aj pred svadobnou hostinou - na svadobnom obrade, rovnako tak môže vytvoriť príjemné pozadie počas gratulácií novomanželom, neskôr v priebehu večere, ale aj v prestávkach medzi dvomi hudobnými kolami. Pre túto príležitosť sú priam ideálne jemné tóny v podaní pianistu, ktoré podčiarknu výnimočnosť okamihu a budú nepochybne krásnym zážitkom pre všetkých svadobčanov.

Prečítajte si tiež: Živá hudba na svadobný obrad: TOP 5 kombinácií, vďaka ktorým bude váš sobáš nezabudnuteľným zážitkom!

Som svadobný pianista Peter Zbranek a svojou hrou už dlhé roky dotváram výnimočnosť okamihov na svadobnom obrade, v priebehu svadobnej večere či pri prvom svadobnom tanci mladomanželov. Účinkujem však nielen ako sólový hudobník, ale aj v klavírno-husľovom duu PV Acoustic spolu s vynikajúcou huslistkou Victoriou Linnen. Pozrite si, čo o mojich vystúpeniach povedali nevesty, ktorým som už hral, vypočujte si ukážky skladieb z môjho repertoára a ak vás moja tvorba osloví, pokojne sa mi ozvite na info@pianista.sk, alebo prostredníctvom tohto kontaktného formulára. Nenechávajte si to však radšej na poslednú chvíľu, aby som mal váš termín ešte voľný. Môj kalendár vystúpení sa postupne zapĺňa.
Páčil sa vám článok? Možno zaujme aj vašich priateľov. Zdieľajte ho s nimi na Facebooku.