Playlist TOP 100 pesničiek na oslavu 50. narodenín!

Plánujete oslavu 50-tky? V prvom rade mi dovoľte zagratulovať vám k tomuto významnému životnému jubileu! Je skvelé, že okrem chutného jedla a lahodného vína myslíte už teraz aj na výber tej správnej hudby. Takej, čo všetkých prítomných zabaví a roztancuje, no i takej, ktorá spríjemní chvíle počas slávnostného obeda. Pre inšpiráciu vám prinášam unikátny playlist 100 pesničiek na vašu narodeninovú oslavu. Nájdete v ňom tipy na piesne, ktoré pokryjú celý jej priebeh – od hudobnej kulisy pri obede, cez česko-slovenské hity, ľudové piesne, až po pesničky na tanečnú zábavu. Neváhajte však doň načrieť aj v prípade, ak aj práve neoslavujete 50-tku, pokojne sa tento playlist totiž môže hodiť i na vašu 40-tku, 60-tku či dokonca 70-tku. Nech sa páči, poďme sa na to rovno pozrieť.

Oslavujte pri živej hudbe, ktorá pohladí dušu i roztancuje!

Narodeniny slávi človek len raz do roka, okrúhle jubileum ešte zriedkavejšie. V tento veľký deň preto musí byť všetko perfektné, a to od občerstvenia až po hudobný program. S tortou a chlebíčkami vám síce pomôcť nedokážem, ale na hudbu som expert. :) Preto vám teraz prinášam hneď 3 tipy na živú hudbu na oslavu narodenín, ktorá bude balzamom na dušu , no i roztancuje všetkých prítomných.

Ako zabaviť hostí na svadbe? TOP 5 umelcov, ktorí dokonale oživia váš svadobný program!

Žiadna svadba sa nezaobíde bez romantiky, emócií, ale ani bez poriadnej dávky zábavy. Tanec, čepčenie nevesty, svadobné hry - to sú tradičné prvky programu, ktoré nesmú chýbať na žiadnej svadobnej hostine. Ak však snívate o jedinečnom zážitku, ktorý vám zostane ešte dlho v pamäti, ozvláštnite svoj veľký deň niečím nevšedným, moderným a originálnym. V tomto článku vám prinášam hneď 5 skvelých tipov, ako na svadbe zabaviť hostí. Predstavím vám umelcov, ktorí sa postarajú o dokonalú show, a ich vystúpenie urobí silný dojem na všetkých prítomných.

TOP 7 tipov na skvelé hry, vďaka ktorým bude váš vianočný večierok výnimočný!

Vianočné večierky bývajú plné príjemnej atmosféry, ktorá spája rodinu, priateľov aj kolegov. Okrem darčekov, jedla a hudby je tu ešte jedna dôležitá zložka, ktorá môže urobiť túto udalosť nezabudnuteľnou. Sú ňou práve vianočné hry. Som pianista Peter Zbranek a sprevádzal som už desiatky sviatočných eventov. Prinášam vám preto nápady na niekoľko skvelých hier, s ktorými bude váš vianočný večierok plný zábavy a smiechu.

Plánujete vianočný večierok? Tu je 5 tipov na program, ktorý zabaví a zaujme!

Vianoce sú čarovným obdobím, kedy sa stretávame s rodinou, priateľmi a kolegami, aby sme si užili spoločné chvíle plné radosti a pohody. Ak sa chystáte zorganizovať vianočný večierok, iste viete, že toto podujatie už dávno nie je len o jedle a tanečnom parkete. Aby ste pre vašich hostí zabezpečili nezabudnuteľný zážitok, je dôležité pripraviť zaujímavý program. V tomto článku vám prinášam úžasné tipy a nápady na program na vianočný večierok, ktoré vám môžu plánovanie tejto významnej udalosti podstatne uľahčiť.

Kapela na svadbu: 3 dôvody, prečo o nej rozhodne (ne)uvažovať!

Hudba je jednou z najdôležitejších súčastí vášho svadobného dňa. Od jej výberu do veľkej miery závisí, ako si vašu svadbu vy i hostia užijete a ako na ňu budete spomínať. Jej voľbu preto neradno podceniť. Ak na svoju svadbu zvažujete osloviť hudobnú skupinu, toto sú jej 3 obrovské výhody, pre ktoré ju budete milovať. Dozviete sa však aj 3 neľútostné mínusy svadobnej kapely, s ktorými sa budete musieť popasovať.

Hudba na oslavu: takto sa dokonale zabavíte aj ušetríte!

Hudba je základom každej významnej udalosti. Vytvára atmosféru, podčiarkne špeciálne momenty a prekryje malé nedostatky. Ak máte na oslave správnu hudbu, skvelá nálada je zaručená. To platí najmä vtedy, keď slávite okrúhle životné jubileum. Hudba na oslavu 30., 40., 50. či 60. narodenín veľmi často nie je len zábavou, ale tiež poctou a osobným ocenením oslávencovi. Ako ju ale vybrať, aby bol váš zážitok dokonalý? Dozviete sa v tomto článku.