Na klavíri som sprevádzal sprievodcov


V utorok som mal tú česť sprevádzať slávnostné promócie absolventov kurzu sprievodcov cestovného ruchu v Klariskách v Bratislave. Ďakujem Bratislavskému kultúrnemu a informačnému stredisku za pozvanie a absolventom prajem veľa špokojných a nadšených turistov!

Trnavské divadlo oslavovalo 50-tku


Divadlo Jána Palárika v Trnave oslávilo svoje 50. narodeniny. Bolo mi cťou, že som mohol byť pri tom a svojim klavírom ich pri tejto slávnosti sprevádzať. Ďakujem za pozvanie a do druhej päťdesiatročnice prajem všetko dobré!

Zažite elegantnú svadbu v sprievode profesionálneho huslistu


V novom článku vám prinášam hneď 5 dobrých dôvodov, prečo mať huslistu na svadbe. Ak sa vám zapáčia, veľmi radi prídeme v duu s huslistkou Victoriou Linnen sprevádzať aj váš veľký deň!

V nedeľu opäť servírujeme Čaj u pána senátora


V nedeľu 19. mája sa na vás o 19,30 tešíme v Modrom salóne SND. Poslednýkrát v tejto divadelnej sezóne sa môžete prísť skvele zabaviť pri veselohre Ivana Stodolu, Čaj u pána senátora. K dispozícii je už len niekoľko lístkov, tak to nezmeškajte. :)

Pesničky na zábavu: TOP 100 hitov, ktoré rozprúdia skvelú párty!


Plánujete svadbu, oslavu či inú spoločenskú udalosť a chceli by ste, aby si hostia váš večer dokonale užili? Na mojom blogu dnes nájdete nový článok, v ktorom som pre vás zmapoval pesničky na zábavu, ktoré rozprúdia skvelú párty. Možno inšpiruje i vás.

Program na oslavu 50. narodenín: TOP 10 tipov a nápadov!


Oslavujete životné jubileum? Na mojom blogu vám prinášam hneď 10 skvelých tipov na program na oslavu 50. narodenín, ktoré zabavia všetkých hostí.

Nedeľný obed so živou hudbou v Tomášove


Milí priatelia, v nedeľu 12.5. vás od 11,30 hod. pozývam navštíviť Art Hotel Kaštieľ v Tomášove. Okrem chutného jedla si tu budete môcť užiť aj moje tóny klavíra. Nedeľný obed vám budem spríjemňovať zhruba do 14,00 hod. Teším sa na vás!

V apríli sa vidíme v SND


Opäť vás pozývam do divadla, a to dokonca hneď dvakrát. Hru Ivana Stodolu, Čaj u pána senátora, budeme totiž reprízovať 12. aj 21. 4. o 19:30 na doskách Modrého salónu SND v Bratislave. V predstavení vzhliadnete aj slovenské herecké legendy, Emíliu Vášáryovú a Jána Galloviča. Tešíme sa na vás!

Podporte, prosím, občianske združenie Pianistan 2 % zo svojich daní


Pomôžete nám tak zorganizovať ďalší ročník hudobno-edukačného Bielo-čierneho koncertu pod nitrianskym nebom, zviditeľniť talentovaných umelcov so zdravotným postihnutím, ale i zvyšovať povedomie širokej verejnosti o potrebách nevidiacich a slabozrakých ľudí na Slovensku. O tom, čo robíme a ako pri darovaní 2 % postupovať, sa dočítate v tomto článku. Ďakujeme.

Svadobný obrad pod holým nebom: Prehľadný návod, ako ho pripraviť


V novom článku na mojom blogu vám prinášam podrobný návod, ako zorganizovať svadobný obrad vonku v prírode. Prejdeme si výber miesta obradu, návštevu matriky, hčasový harmonogram, oslovenie dodávateľov, prípravu vybavenia a napokon aj jeho celý priebeh.

Playlist TOP 100 pesničiek na oslavu 50. narodenín!


Čaká vás oslava významného jubilea a hľadáte vhodnú hudbu, ktorá by na nej mala zaznieť? V novom článku na mojom blogu som pre vás pripravil playlist na oslavu 50. narodenín, ktorý obsahuje až 100 pesničiek vhodných pre túto príležitosť. Možno inšpiruje i vás.

Svadobné piesne: Unikátny zoznam 100 pesničiek pre váš deň D!


Ak vyberáte piesne na svadbu, pripravil som pre vás unikátny článok s výberom 100 skladieb pre váš veľký deň. Prejdeme si celý priebeh svadby, od svadobného obradu, gratulácie, večeru, prvý a rodičovský tanec až po tanečnú zábavu a pre každý z týchto momentov si predstavíme niekoľko pesničiek, ktoré vytvoria výnimočnú atmosféru.

Oslavujte pri živej hudbe, ktorá pohladí dušu i roztancuje!


V nedávnom článku som vám prezradil 5 tipov na živú hudbu na svadobný obrad, ktorá bude jedinečným zážitkom. Dnes mám pre vás 3 možnosti pre výber živej hudby na oslavu narodenín, ktorá pohladí dušu i roztancuje. Sólo pianista, klavír + spev alebo duo piano & husle? Výber je len na vás.

Ako zabaviť hostí na svadbe? TOP 5 umelcov pre váš veľký deň!


Neviete, ako zabaviť hostí na svadbe? V novom článku vám prinášam 5 tipov na umelcov, ktorí sa na vašej oslave lásky postarajú o výnimočný zážitok.

Vo februári na Svadobnom veľtrhu aj v divadlách


Vo februári vás pozývam hneď na niekoľko mojich klavírnych a hereckých vystúpení. 9. 2. o 19,30 odohráme v Divadle La Komika ďalšiu reprízu zábavnej jednoaktovky Nie je to tak, ako to vyzerá. 10. a 11. 2. sa stretneme na Svadobnom veľtrhu, ktorý sa tentokrát koná v priestoroch Národného futbalového štadióna v Bratislave. No a napokon, 15. 2. je tu ďalšia repríza veselohry Čaj u pána senátora v Slovenskom národnom divadle, kde mám taktiež tú česť účinkovať. Teším sa na vás!

Prvý svadobný tanec: TOP 35 piesní pre rok 2024!


V novom článku na blogu vám prinášam zaujímavé tipy na 35 piesní na prvý svadobný tanec pre rok 2024. Obsahuje 10 skladieb, ktoré ešte nie sú natoľko obohrané, a rebríček TOP 25 najhranejších pesničiek na novomanželský tanec podľa Spotify.

Živá hudba na svadobný obrad: TOP 5 možností pre jedinečný zážitok


Neviete sa pri výbere živej hudby na svadobný obrad rozhodnúť, ktorý nástroj bude pre váš veľký deň ten pravý? Inšpirujte sa týmito 5 čarovnými kombináciami, ktoré vám viem ako profesionálny eventový umelec ponúknuť.

Svadobný koč, rodinka v ZOO i topánkový kvíz. Prečítajte si návody, ako ich na svadbe hrať


Na mojom blogu vám prinášam detailné popisy 3 obľúbených svadobných hier - svadobný koč, návšteva ZOO a topánkový kvíz. Prajem príjemnú zábavu!

V januári pozývam do divadla aj na svadobné výstavy


V prvom mesiaci nového roka 2024 sa stretneme hneď pri niekoľkých príležitostiach. Už tento piatok, 12. januára, odohráme ďalšiu vypredanú reprízu predstavenia Čaj u pána senátora v Slovenskom národnom divadle. V nedeľu 21. januára zaznejú tóny môjho klavíra na Svadobnom veľtrhu v PKO v Nitre a o 6 dní neskôr, 27. januára, na svadobnej výstave Perfect Wedding v bratislavskej Refinery Gallery. Teším sa na vás!

Naša verzia You raise me up má 50 000 videní!


Pred dvomi rokmi sme s Victoriou Linnen a detským speváckym zborom zo Sabinova nahrali našu klavírno-husľovú cover verziu skladby You raise me up. Jej videoklip dnes na Youtube dosiahol 50-tisíc videní. Ďakujeme vám!

Hry na ples: TOP 8 aktivít, s ktorými budete mať o zábavu postarané!


Plesová sezóna je tu čo nevidieť. V novom článku na blogu som pre vás preto vybral 8 zaujímavých hier na ples, s ktorými vaši hostia zažijú kopec zábavy. Stačí si len vybrať.

V znamení debutového albumu aj množstva koncertov. Takýto bol môj hudobný rok 2023!


Ďalší rok je na konci a to je pravidelne čas zhrnúť všetko, čo sa za posledných 365 dní udialo v mojom klavírnom živote. O tom, že toho bolo naozaj obrovské množstvo, sa môžete presvedčiť v tomto novom článku na mojom blogu.

Vychádza klavírny album Pianista – vianočný špeciál


Milí priatelia, mám tu pre vás vianočný darček. V spolupráci s vydavateľstvom Musica vám prinášam pokračovanie klavírneho albumu Sviatočné piano s názvom Pianista. Nájdete tu najmä vianočné piesne v mojom klavírnom prevedení, ale aj nádherný duet so sláčikovým kvartetom The Ladies Ensemble. Počúvať ho môžete na Spotify, Itunes, Deezer, Amazon aj Youtube. Viac si prečítate v novom článku na mojom blogu. Prajem vám pekné sviatky! S pozdravom váš pianista.

Program na ples: 5 skvelých tipov, ktoré zabavia a zaujmú!


Ples je jednou z najočakávanejších spoločenských udalostí roka. Aby si vaši hostia tento magický večer vychutnali naozaj naplno, je dôležité mať pripravený skvelý scenár. V novom článku na mojom blogu vám prinášam hneď 5 tipov na atraktívny a pútavý program na ples, ktorý zabaví a zaujme všetkých účastníkov.

Vianočný koncert v Sabinove už o pár dní!


Vianočný koncert nášho dua PV Acoustic s Victoriou Linnen v KC Na korze v Sabinove je tu už tento piatok o 18,00. Máme pre vás už len niekoľko posledných vstupeniek. Zoženiete ich na tomto odkaze. Tešíme sa na vás!

Rád som podporil dobrú vec


Moja alma mater, Fakulta ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre, včera zorganizovala benefičné vianočné mestečko na pomoc Ninke a Oliverovi, ďeťom, ktoré to v živote nemajú jednoduché. Teším sa, že som i ja svojou hrou mohol priložiť ruky k dielu a podporiť tak túto krásnu myšlienku. Ďakujem za pozvanie.

Svadba v piatok: Toto o nej potrebujete vedieť!


Aj keď sa svadby stále konajú najčastejšie v sobotu, v súčasnosti už čoraz viac párov organizuje svoj sviatok lásky v piatok, či dokonca v iný deň v týždni. V novom článku na mojom blogu som pre vás zhrnul výhody a nevýhody, ktoré so sebou takáto voľba prináša.

České piesne na prvý svadobný tanec: Toto je TOP 10!


Dnes som pre vás vybral TOP 10 českých piesní na prvý svadobný tanec. Ktoré to sú? Prečítajte si to v novom článku na mojom blogu.

Vianočný koncert s Victoriou Linnen v Sabinove!


Príďte si oddýchnuť od predvianočného zhonu a užiť si nádherné sviatočné piesne v našom klavírno-husľovom prevedení. Tešíme sa na vás na Vianočnom koncerte dua PV Acoustic v piatok 22. decembra o 18:00 v Kultúrnom centre Na korze v Sabinove. Vstupenky sú už v predaji na tomto odkaze. Ich počet je limitovaný na 100 ks, preto sa radšej poponáhľajte. :)

TOP 9 vianočných piesní v klavírno-husľovej verzii


S Victoriou Linnen sme sa už naladili na vianočnú nôtu a nahrali pre vás toto krásne hudobné video. Za jeho prípravu ďakujeme nášmu dvornému kameramanovi Raymondovi Petríkovi. Ak sa už ani vy neviete dočkať Vianoc, nalaďte sa spolu s nami tiež. :)

V nedeľu pozývam hneď na 3 akcie


Túto nedeľu, 26. 11. sa vidíme pri 3 mojich vystúpeniach.
Medzi 13:00 a 15:00 budem súčasťou sprievodného programu svadobnej výstavy World of Weddings v bratislavskom Edison Parku.
O 19:00 si môžete na festivale FODBAL 2023 užiť naše divadelné predstavenie Nie je to tak, ako to vyzerá v Ticho a spol na Školskej ulici. V tejto inscenácii mám na starosti hudbu a hru na klavíri.
No a napokon, o 20:30 zahrám na rovnakom mieste ako hudobný hosť festivalu FODBAL 2023. V pozvánke sa o mne uvádza nasledovné: "Peter Zbranek, a.k.a. Pianista je pianista. Okrem iného aj herec a klavirista."
Mne už nezostáva dodať nič iné, než, že: "Teším sa na vás!"

Sprevádzal som Slávnostný večer slovenského priemyslu a dopravy


Včera som svojou hrou sprevádzal prestížny galavečer Slávnostný večer slovenského priemyslu a dopravy. Ďakujem Asociácii priemyselných zväzov a dopravy za pozvanie a prajem veľa úspechov!

Vianočné hry, ktoré na vašom večierku rozprúdia skvelú zábavu!


V predošlom článku na blogu som vám predstavil TOP 5 tipov na nezabudnuteľný program na vianočnom večierku. Dnes sa zasa pozrieme na TOP 7 vianočných hier, ktoré na vašom sviatočnom podujatí rozprúdia skvelú zábavu.

Program na vianočný večierok: TOP 5 tipov, ktoré zaujmú!


Opäť sa pomaly blížia Vianoce, ku ktorým neodmysliteľne patria aj najrôznejšie vianočné a mikulášske večierky. V najnovšom článku na mojom blogu som pre vás pripravil 5 tipov na program na vianočný večierok, ktoré vašich hostí zabavia a zaujmú

Nový videoklip s Victoriou Linnen k piesni See you again


Vyšiel náš nový videoklip s huslistkou Victoriou Linnen k piesni See you again. Pozrieť si ho môžete na Youtube na tomto odkaze. Prajeme príjemný zážitok.

Najžiadanejšie svadobné piesne roku 2023: TOP 10 má nového víťaza!


Svadobná sezóna je na konci. Preto je tu čas na rebríček TOP 10 najžiadanejších svadobných piesní roku 2023. Spoznajte ho v novom článku na mojom blogu.

Svadobná sezóna 2023 v číslach


Tohtoročná svadobná sezóna je na konci. Hrou na klavíri som počas nej sprevádzal 22 mladomanželských párov. Kde som hral najďalej, v ktorých mesiacoch najčastejšie, koľko som za svadbami nacestoval a rôzne ďalšie zaujímavosti si môžete pozrieť v mojom tradičnom zhrnutí na Facebooku.

TOP 10 dokonalých miest na svadbu na západnom Slovensku, ktoré vás očaria!


So svojim klavírom som už navštívil nespočetné množstvo úžasných destinácií a svadobných priestorov, vrátane krásnych zámkov, víl, kaštieľov či hotelov. V novom článku na blogu vám preto prinášam niekoľko tipov na nádherné miesta na svadbu na západnom Slovensku, ktoré vás určite očaria.

Predstavujem vám Sviatočné piano!


Milí priatelia, rád by som sa s vami podelil o významnú udalosť, ktorá ma posunula o krôčik bližšie k splneniu si jedného z mojich profesijných snov pianistu. Pod záštitou vydavateľstva Musica sme práve do on-line sveta vypustili light verziu môjho debutového albumu s názvom Sviatočné piano. 14 klavírnych skladieb si môžete vypočuť na streamovacích platformách Spotify, Itunes, Deezer, AMAZON či YOUTUBE. Viac sa dočítate v novom článku na mojom blogu. Prajem príjemné počúvanie.

Začiatok jesene v znamení divadla


30. septembra sme v bratislavskom divadle La Komika premiérovali novú inscenáciu, Nie je to tak, ako to vyzerá. V tomto predstavení mám na starosti jeho hudobnú zložku a po celý čas ho sprevádzam na klavíri. Najbližšie si nás môžete pozrieť v piatok 13. októbra o 19,30. Už o dva dni neskôr, v nedeľu 15. októbra, vás zasa pozývame do Modrého salónu SND na ďalšiu reprízu hry Ivana Stodolu, Čaj u pána senátora, kde účinkujem po boku hereckých legiend, Jána Galloviča a Emílie Vášáryovej. Tešíme sa na vás!

Všetko najlepšie k 70tke!


Včera oslavovala spoločnosť Doprastav, a.s. 70. výročie a ja som bol pri tom. V Slovenskom národnom divadle som hrou na klavíri spríjemňoval raut po predstavení. Ďakujem agentúre BE ACTIVE za pozvanie a prajem všetko najlepšie!

Svadba vonku: Plusy a mínusy, o ktorých treba vedieť!


Ako svadobný pianista som sprevádzaluž desiatky sobášov pod holým nebom a viaceré svadobné hostiny v prírode. Aby ste si mohli poriadne premyslieť, či je svadba vonku to tá pravá voľba aj pre vás, v novom článku na blogu som zhrnul niekoľko výhod, ale aj nevýhod takéhoto riešenia.

Pozývame na Festival Ivana Stodolu


S divadelným predstavením Čaj u pána senátora, v ktorom účinkujú aj herecké legendy Emília Vášáryová a Ján Gallovič, cestujeme do Liptovského Mikuláša. Hosťovanie mimo SND, ktoré je s touto hrou výnimočné, sa uskutoční na Festivale Ivana Stodolu, v nedeľu 10.9. o 17,00 v Kultúrnom dome v Liptovskom Mikuláši. Tešíme sa na vás!

Piesne na rodičovský tanec: Toto je TOP 15 skvelých tipov!


Svadobný deň je plný emócií nielen pre samotných novomanželov, ale aj pre ich rodičov. Rodičovský tanec je preto rovnako významným a nezabudnuteľným momentom ako ten mladomanželský. Pozrite si 15 skvelých tipov na krásne piesne v novom článku< na mojom blogu.

Nahrávanie s The Ladies Ensemble


Stredajšie dopoludnie som strávil v nahrávacom štúdiu na bratislavskej Kolibe s dámami zo sláčikového kvarteta The Ladies Ensemble. Nahrali sme tam spoločne nový cover k piesni Say Something. Pozrite si v živom videu, ako to vyzeralo.

Duo PV Acoustic už aj s vlastnou podstránkou


Spoločné klavírno-husľové vystúpenia nám s Victoriou Linnen utešene pribúdajú, z čoho mám veľkú radosť. Najbližšie nás budete môcť počuť v Prešove (2.8. a v Nitre (11.8.). Na tomto webe preto odteraz môžete nájsť celú novú sekciu, v ktorej sa o našom hudobnom duu PV Acoustic dozviete ešte viac. Ďakujeme za prípadné šírenie a zdieľanie medzi vašich priateľov a známych!

Verejná skúška s Victoriou Linnen v Prešove


S Victoriou Linnen vás pozývame na našu verejnú skúšku. Piesne v našom klavírno-husľovom prevedení zaznejú 2. augusta medzi 14:00 - 16:00 v príjemnej prešovskej kaviarni Čukoláda. Okrem našej hudby si tak budete môcť vychutnať aj výbornú kávičku a iné dobroty. Tešíme sa na vás!

Bielo-čierny koncert prinesie v Nitre silný zážitok a veľa zábavy!


Hodnotný umelecký zážitok,, užitočné informácie, no najmä skvelú zábavu. To všetko vám 11. augusta opäť ponúkne Bielo-čierny koncert pod nitrianskym nebom. Čítajte viac.

Duo PV Acoustic v akcii


Svadobná sezóna sa rozbieha, ticho preto nezostáva ani môj klavír. Včera sa na svadbe v Rajeckých Tepliciach k nemu pridali aj husle Victorie Linnen. Pozrite si video zo skúšky, ktorou sme si krátili čas čakania na svadobčanov.

3 májové predstavenia v SND


V máji sa na vás opäť tešíme v Slovenskom národnom Divadle. Dvakrát budeme servírovať Čaj u pána senátora (4.5. a 28.5.) a rozlúčime sa s autorskou hrou Ste medzi nami (21.5.). Všetky predstavenia sa konajú v Modrom salóne SND so začiatkom o 19:30.

P ako Peter a pianist, V ako Victoria a violinist. To je PV Acoustic


Už nejaký ten piatok spolupracujem s huslistkou Victoriou Linnen. Vydali sme niekoľko spoločných videoklipov, odohrali viaceré koncerty. Naše duo odteraz nájdete na Instagrame pod názvom @pv_acoustic. Ak sa vám naša tvorba páči, potešíme sa, keď nás tam začnete sledovať. Ak by ste nás radi počuli aj naživo, ozvite sa nám. S radosťou prídeme našou hrou spríjemniť aj vaše podujatie.

Hudba na svadbu: Skvelý tip, ako sa zabaviť a ušetriť!


Svadobná hostina by sa bez dobrej hudby nezaobišla. Je to totiž práve hudba, ktorá dodáva svadbe atmosféru, sprevádza mladomanželov počas špeciálnych momentov a vyzve ľudí do spevu a tanca. Ak si vyberiete správnu hudbu na svadbu, o dobrú náladu a skvelú zábavu budete mať postarané. V novom článku na mojom blogu sa dozviete, ako na to.

V nedeľu opäť v SND


Aj túto nedeľu, 5. marca o 19,30, budeme v Modrom salóne Slovenského národného divadla servírovať Čaj u pána senátora. Predstavenie je už od januára beznádejne vypredané. Ďakujeme a tešíme sa na vás!

Všetko najlepšie, pán tréner!


Včera som mal tú česť sprevádzať na klavíri oslavu narodenín nášho úspešného hokejového trénera pána Jána Filca a jeho pani manželky. Ešte raz gratulujem a prajem všetko najlepšie!

Snívate o romantickej svadbe? 7 úžasných tipov, ktoré vás inšpirujú!


V novom článku na mojom blogu si dnes môžete prečítať 7 úžasných tipov, ako pripraviť krásnu, romantickú svadbu. Možno inšpirujú aj vás.

Stretneme sa v SND aj na najväčšom svadobnom veľtrhu


Aj vo februári sa budeme môcť vidieť na mojich vystúpeniach. V sobotu, 11. 2. o 19,30, reprízujeme v SND spolu s Emíliou Vášáryovou a Jánom Gallovičom komédiu Ivana Stodolu, Čaj u pána senátora (predstavenie je vypredané). Nasledujúci víkend, v sobotu 18. 2. a v nedeľu 19. 2., budem zasa súčasťou najväčšieho svadobného veľtrhu na Slovensku, ktorý sa z Incheby presťahoval do priestorov Technopolu v Bratislave. Teším sa na vás!

Najžiadanejšie svadobné piesne na svete: Rebríček TOP 10 zostavený umelou inteligenciou!


ChatGPT je aplikácia, ktorá si v posledných týždňoch získala mimoriadnu pozornosť na celom svete. Ako pianista, ktorý sprevádza sobášne obrady a svadobné hostiny, som bol preto zvedavý, ako sa umelá inteligencia orientuje v odvetví svadieb. Chatbota som požiadal, aby vybral TOP 10 najžiadanejších svadobných piesní na svete a napísal o tom článok. Prečítajte si na mojom blogu, ako to celé dopadlo.

Sprevádzal som galavečer Najzamestnávateľ roka


Včera som sprevádzal raut po slávnostnom galavečeri Najzamestnávateľ roka 2022. Gratulujem všetkým oceneným a ďakujem Profesia.sk za pozvanie.

Nemecká verzia webu Pianista.sk


Čosi nového sa opäť uvarilo na mojom webe. Konkrétne, jeho nemecká verzia. Moju klavírnu hudbu si tak budú môcť vypočuť už aj Viedenčanky a Viedenčania. Ďakujem za spoluprácu môjmu dvornému programátorovi Patrikovi Mäsiarovi.

Svadobné výstavy v Nitre a Bratislave klopú na dvere


V januári vás opäť pozývam na svadobné výstavy. Najskôr sa stretneme už túto nedeľu, 22.1. od 10,00 hod., na Svadobnom veľtrhu v PKO v Nitre. 28.1. sa zasa môžeme vidieť v bratislavskej Refinery Gallery na perfektnej výstave Perfect Wedding. Teším sa na vás!

Kapela na svadbu: 3 dôvody, prečo o nej rozhodne (ne)uvažovať!


V novom článku na mojom blogu si dnes môžete prečítať o 3 obrovských výhodách živej hudby na svadbu. Nájdete tam však aj 3 neľútostné nevýhody svadobných kapiel, s ktorými sa pri plánovaní vášho veľkého dňa budete musieť popasovať.

O týždeň začíname rok v SND


Už o týždeň, 10. januára o 19,30, servírujeme v Modrom salóne SND prvý Čaj u pána senátora v tomto roku. Predstavenie je už teraz beznádejne vypredané. Tešíme sa na vás!

Duet s Čekym v Inkognite, premiéra so slávnymi hercami v SND. Takýto bol môj hudobný rok 2022!


Je tu koniec roka a to je čas, kedy vám pravidelne prinášam bilanciu všetkého, čo sa za uplynulých 365 dní udialo v mojom hudobnom, ale i divadelnom živote. Ani teraz tomu nie je inak. Prečítajte si o mojom hudobnom roku v novom článku na mojom blogu.

Zahrám na Vianočných trhoch v Nitre


Na 4. adventnú nedeľu vás pozývam do Vianočného mestečka na Svätoplukovom námestí v Nitre. Zhruba od 17,45 vám tam budem k horúcemu punču a chutnému jedlu hodinku hrať na klavíri tie najkrajšie Vianočné melódie. Teším sa na vás!

V decembri 2 predstavenia v SND


Aj v poslednom mesiaci v roku sa môžeme stretnúť v Slovenskom národnom divadle. V tamojšom Modrom salóne hráme hneď dvakrát. 8. decembra 1. reprízu inscenácie Čaj u pána senátora, 13. decembra jedno z posledných predstavení Ste medzi nami. Začiatok vždy o 19,30. Tešíme sa na vás!

Najžiadanejšie svadobné piesne roku 2022: Stálice aj novinky, ktoré prekvapia!


Pripravujete sa na svoj veľký deň? Možno máte pesničky, ktoré vás budú sprevádzať počas tých najdôležitejších okamihov, už dávno premyslené, no ak hľadáte inšpiráciu, určite čítajte môj nový článok na blogu. Prinášam vám krátky prehľad tých najobľúbenejších svadobných piesní roku 2022, ktoré zazneli na svadbách v mojom klavírnom podaní.

Zahrám na galavečere Dôveryhodné značky 2022


Vo štvrtok 1.12. sa v Hoteli Carlton udeľujú ocenenia najdôveryhodnejším značkám podľa slovenských spotrebiteľov za rok 2022. V rámci galavečera zaznejú aj tóny môjho klavíra a huslí Victorie Linnen.

Svadobná sezóna 2022 v číslach


Ako každý rok, tak ani tento nechýba tradičné štatistické okienko, v ktorom sa obzriem za práve skončenou svadobnou sezónou. Aká teda bola tá v roku 2022? Prečítajte si v tomto príspevku na Facebooku.

Dve premiéry v SND s hviezdnym obsadením


Koncom novembra, v sobotu 26. 11. a v nedeľu 27. 11., pre vás v Slovenskom národnom divadle pripravujeme dve premiéry komédie slovenského dramatika Ivana Stodolu, Čaj u pána senátora. V predstavení na doskách Modrého salóna SND budeme účinkovať po boku dvoch slovenských hereckých legiend, pani Emílie Vášáryovej a pána Jána Galloviča. Lístky sú už beznádejne vypredané, ak ste ich nestihli, šancu vidieť nás budete mať aj v decembri. Tešíme sa na vás!

V novembri na svadobných výstavách v Brne aj Bratislave


Sezóna svadieb je na konci, prichádza obdobie svadobných výstav. Na prvých dvoch sa stretneme už v novembri. V piatok a v sobotu 4.-5.11. zaznejú tóny môjho piana na Svadobnom festivale v Hoteli Passage v Brne a v nedeľu 13. 11. si moju klavírnu hudbu budete môcť vypočuť na Jesennom svadobnom veľtrhu v Technopol Events v Bratislave. Teším sa na vás!

Pocta legendárnej kapele Queen: Vypočujte si nový klavírno-husľový cover Bohemian Rhapsody!


S huslistkou Victoriou Linnen sme si pre vás opäť po čase pripravili nový hudobný cover. Do klavírno-husľovej verzie sme prerobili nesmrteľnú skladbu skupiny Queen, Bohemian Rhapsody.

Zahrali sme na Bielo-čiernom koncerte


Na piatkovom Bielo-čiernom koncerte pod nitrianskym nebom panovala úžasná atmosféra. Vychutnajte si ju aj vy na tejto ukážke z nášho koncertu s Victoriou Linnen. Už teraz sa tešíme zasa o rok.

Ste medzi nami na festivale Fraj


Divadelné predstavenie Ste medzi nami odohráme na ďalšom zaujímavom mieste. Stretneme sa spolu už tento piatok, 29. júla o 21,30, na festivale Fraj v Rimavskej Sobote. Tešíme sa na vás!

Hudba na svadobný obrad: Všetko, čo o nej musíte vedieť


Na mojom blogu si dnes môžete prečítať nový článok. Obsahuje množstvo rád a tipov týkajúcich sa hudby na svadobný obrad, ktoré som počas môjho dlhoročného pôsobenia na svadbách nadobudol, a to od výberu typu hudby až po váš deň D. Príjemné čítanie.

Bielo-čierny koncert aj tento rok roztancuje nitriansku Pešiu zónu!


Hodnotný umelecký zážitok,, užitočné informácie, no najmä skvelú zábavu. To všetko vám 12. augusta od 18:00 ponúkne na Pešej zóne v Nitre Bielo-čierny koncert pod nitrianskym nebom. Na programe je aj náš spoločný klavírno-husľový koncert s huslistkou Victoriou Linnen. Viac v novom článku na blogu.

Verejná skúška s Victoriou Linnen v Prešove


S Victoriou Linnen sa pripravujeme na viaceré spoločné klavírno-husľové koncerty, ktoré nás čakajú už v blízkej dobe. Rozhodli sme sa preto usporiadať verejnú skúšku. Konať sa bude už tento štvrtok, 21. júla v prešovskej kaviarni a čokoládovni Čukoláda. Všetci ste srdečne pozvaní.

Hráme v Trnave a Stupave


Tento týždeň s divadelným predstavením Ste medzi nami vyrážame za vami. Vidieť nás môžete už zajtra, 24.5. o 19,00, v Malom Berlíne v Trnave a v nedeľu, 29.5. o 19,00, v Komornom divadle v Stupave. Tešíme sa na vás!.

Zahrám na krste knihy


Môj otec krstí knihu a ja so svojim klavírom budem pri tom. Pozývam aj vás. Už túto stredu, 11. mája o 17,00, sa v Komunitnom centre na Nedbalovej 17 v Nitre uskutoční krst knihy Josefa Zbranka, 1000 veselých blahoželaní k meninám. 1000 klavírnych skladieb síce na ňom nezaznie, no zopár zaiste áno. Teším sa na vás!

Po dvoch rokoch opäť v Inchebe


Dočkali sme sa! Po dvoch rokoch je tu opäť najväčší svadobný veľtrh na Slovensku v bratislavskej Inchebe. Samozrejme, nebudem na ňom chýbať ani ja. Moje polhodinové klavírne vstupy si tam budete môcť vypočuť v sobotu 2. apríla o 11,00, 12,30, 14,30 a 16,30. Teším sa na vás!

O dva týždne sa stretneme na nitrianskej svadbe


Ak sa podarí, tak sa prvýkrát v tomto roku stretneme už o 2 týždne Na nitrianskej svadbe. Prvý ročník tejto svadobnej výstavy sa koná v sobotu, 26. februára od 10,00 v synagóge v Nitre. Čosi vám tam aj zahrám na čiernych aj bielych klávesoch tamojšieho krásneho krídla. Teším sa na vás!

Čo najviac hľadali nevesty a ženísi na Googli? Toto je 20 najčastejších otázok o svadbe. Aj s odpoveďami!


Dnes vyšiel nový článok na mojom blogu pre všetky budúce nevesty, ženíchov aj ich hostí. Ale aj pre tých, čo sú len zvedavý, aké otázky súvisiace s plánovaním svadby sú na Googli vyhľadávané najčastejšie. Na všetky taktiež poskytnem odpoveď.

Metallica, Bon Jovi či Bryan Adams: Vypočujte si TOP 10 nádherných rockových piesní na prvý svadobný tanec!


Môj blog sa tento rok rozbieha. Dnes si na ňom môžete prečítať nový článok s výberom TOP 10 rockových piesní na prvý svadobný tanec. Možno inšpiruje i vás.

Joj.sk | Emotívny moment v Inkognite: Čekyho tandem s hosťom na klávesoch vháňa slzy do očí!


Vyšiel článok na webe TV JOJ o našom spoločnom improvizovanom vystúpení s Mariánom Čekovským v Inkognite. Prajem príjemné čítanie. :)

Pozrite si včerajšie Inkognito


Ak ste sledovali včerajšie Inkognito na TV JOJ, ako jedného z hostí ste v ňom mohli zahliadnuť i mňa. Pokiaľ ste to zmeškali, nebudem vám prezrádzať, ako to celé napokon dopadlo. Môžete si to pozrieť v archíve TV JOJ.

Budem hosťom v Inkognite


Ak ste návštevníkom tohto webu, zaiste už viete, čomu sa vo svojej profesii venujem. Prídu na to aj hádači v zábavnej relácii Inkognito? Pozrite si to už tento pondelok, 17.1. o 21:40, na TV JOJ.

Svadba na zámku je rozprávková: Toto je jej 10 úžasných výhod!


V novom článku na mojom blogu sa dnes dočítate 10 úžasných dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre svadbu na zámku. Samozrejme, nechýba medzi nimi ani pianista.

100 svadieb aj krásny vianočný klip: Takýto bol môj hudobný rok 2021!


Je tu koniec roka a to býva tradičný čas zhrnúť všetko, čo sa v ňom udialo. Inak tomu nie je ani u mňa, preto vám prinášam tento nový článok na mojom blogu. Bolo toho totiž viac než dosť.

Vianočný online piano koncert


Milí priatelia, ako poďakovanie za vašu celoročnú podporu som si pre vás pripravil malý vianočný darček. Na Štefana, 26. decembra o 18:00, pre vás na mojej FB stránke chystám vianočný online piano koncert. Teším sa na vás!

Poznáme TOP 10 najžiadanejších svadobných piesní roku 2021: Je medzi nimi aj tá vaša? /


Počas uplynulej svadobnej sezóny ste ma mohli počuť hrať na 16 svadbách, kde v mojom podaní zaznelo na želanie neviest a ženíchov viac ako 100 známych i menej známych skladieb. Tak ako každý rok, aj dnes mám pre vás pripravené štatistiky v podobe rebríčka TOP 10 aktuálne najžiadanejších svadobných piesní roku 2021.

Keď sa spoja ľudia, ktorí chcú šíriť dobro: Pozrite si náš nový klip k piesni You raise me up s husľami, klavírom a detským speváckym zborom!


Jeden novembrový deň som strávil asi 10 hodín cestou vlakom cez celé Slovensko, aby som mohol priložiť ruky k dielu a pomôcť tak svojou troškou k vzniku nádherného videoklipu k piesni You raise me up. V novom článku na mojom blogu by som vám ho dnes rád predstavil.

Svadobná sezóna 2021 v číslach


Pomaly sa končí už 6. rok, čo so svojim klavírom spríjemňujem slovenské svadby. Je preto čas si opäť trochu zabilancovať. Pozrite si, ako dopadla uplynulá svadobná sezóna z pohľadu štatistík.

Tóny môjho klavíra už aj v Českej republike!


Od budúceho roka rozširujem svoju pôsobnosť na svadby, oslavy, firemné akcie či vianočné večierky aj do Českej republiky. Na mojom webe tak v týchto dňoch pribudla česká verzia všetkých stránok. V prípade, že by ste si preto moju klavírnu hudbu radi vypočuli v Prahe, Brne, Ostrave, Olomouci, Zlíne alebo na akomkoľvek inom mieste v Čechách či na Morave, pokojne sa mi ozvite.

November plný vystúpení


Ak to pandemická situácia umožní, v novembri ma čaká hneď niekoľko vystúpení.
11.11. o 19,30 reprízujeme v Modrom salóne SND divadelnú hru Ste medzi nami, 17.11. sa predstavíme v rámci galavečera Bielej vrany, 27.11. sa stretneme na Jesennom svadobnom veľtrhu v Art Hoteli Kaštieľ v Tomášove a na prvú adventnú nedeľu, 28.11., vás o 17,00 čaká moje predvianočné vystúpenie v bratislavskom hoteli Devín.
Teším sa na vás!

Tóny piana na Dunaji už tento štvrtok


Milí Bratislavčania, príďte si vychutnať Tóny piana na Dunaji. Teším sa na vás už tento štvrtok 19. augusta od 19,00 na degustačnom večeri na terase hotela Devín.

Bielo-čierny koncert pod nitrianskym nebom už 12. augusta!


Hodnotný umelecký zážitok i užitočné informácie. To všetko vám 12. augusta o 18,00 ponúkne na Svätoplukovom námestí v Nitre Bielo-čierny koncert pod nitrianskym nebom. Prečítajte si o ňom viac v tomto novom článku.

Na svadbe Moniky Rajnohovej


Včera sa mi dostalo cti sprevádzať svadobnú večeru najlepšej slovenskej hádzanárky Moniky Rajnohovej s manželom. Ďakujem za oslovenie a výbornú spoluprácu agentúre Spicy Wedding a za možnosť využiť krásny klavír Šimák Zámok Pezinok. Mladomanželom prajem všetko najlepšie do spoločného života!

Stretneme sa na Svadobnom veľtrhu v Tomášove


V exteriéri a v krásnom prostredí kaštieľa v Tomášove sa uskutoční tohtoročný Svadobný veľtrh 2021. Ako každý rok, tak aj tento sa na ňom budete môcť stretnúť aj s mojou klavírnou hudbou. Teším sa na vás už 29. mája medzi 10,00-17,00.

Záverečný online piano koncert


Opäť nastal ten čas, kedy sa moje klavírne vystúpenia presunú do offline sveta. Predtým, než sa tak stane, vychutnajte si spolu so mnou záverečný online piano koncert už túto nedeľu, 25.4.2021 o 20,00. Teším sa na vás!

Nová sekcia PARTNERI


Ako pianista som počas dlhých rokov svojho pôsobenia na podujatiach najrôznejšieho druhu spoznal viacerých dodávateľov, ktorí svoju prácu robia s radosťou a na vysokej úrovni. Nájdete ich v novovytvorenej sekcii na mojom webe PARTNERI.

Prvoaprílový online piano koncert


V netradičnom čase, vo štvrtok 1. apríla o 20,00, sa v špeciálnom online piano koncerte tak trochu pobavíme na účet niektorých svetoznámych skladieb. Pridajte sa na udalosť a nenechajte si to ujsť!

Koncert plný slovenských hitov


Už túto nedeľu, 21. marca o 20,00, si na Facebooku budete môcť vypočuť ďalší online piano koncert. Tentokrát v ňom zaznejú veľké slovenské hity. Nenechajte si to ujsť a pridajte sa na udalosť už teraz!

Pianista z Nitry už rok koncertuje na internete


O mojich koncertoch som nedávno porozprával na Rádiu Regina Západ. Príspevok si môžete vypočuť na tomto linku.

Online koncert k MDŽ


Už túto nedeľu si môžete vychutnať online piano koncert k MDŽ. Pridať naň sa môžete v tejto udalosti. Koncert sa začína už o 19,00. Teším sa na vás!

Online koncert: Yiruma vs. Ludovico Einaudi


Dvaja svetoznámi klaviristi a skladatelia exkluzívne na Slovensku v jedinom koncerte. Ich podmanivé skladby známe z filmov ako Twilight či Nedotknuteľní si budete môcť vypočuť v mojom ďalšom online piano koncerte už túto nedeľu 28. februára o 20,00. Teším sa na vás!

Piesne, ktoré obstáli v skúške času


Už túto nedeľu 21. februára pre vás o 20,00 chystám ďalší online klavírny koncert. Tentokrát zaznejú piesne, ktoré obstáli v tej najprísnejšej skúške. Skúške času. Pridajte sa na udalosť a pozvite aj vašich známych TU.

Podporte ma na Patreone


Ak sa vám moja tvorba páči a radi by ste ju ocenili aj finančne, môžete tak spraviť prostredníctvom Patreonu. Pomôžete mi tak ďalej napredovať na mojej klavírnej životnej ceste. Ďakujem!

Valentínsky online piano koncert


Najbližší nedeľný online klavírny koncert pripadol presne na Valentína. 14.2. o 20,00 vám tak na mojej facebookovej stránke zahrám tie najkrajšie lovesongy. Pridajte sa do udalosti koncertu a strávte spolu so svojou polovičkou romantický večer v objatí krásnych tónov klavíra.

V ďalšom online koncerte najväčšie hity súčasnosti


Aj túto nedeľu sa môžete tešiť na môj online klavírny koncert. Zaznejú v ňom najväčšie hity súčasnosti od takých hviezd hudobného neba, akými sú Ed Sheeran, Lady Gaga či Maroon 5 a ďalší. Teším sa na vás 7. februára o 20,00 v tejto Facebookovej udalosti.

Najväčšie rockové hity v online koncerte už túto nedeľu!


Séria online klavírnych koncertov pokračuje. Túto nedeľu, 31. januára o 19,00 sa môžete tešiť na známe rockové balady aj vypaľovačky v mojom klavírnom prevedení. Pridajte sa na facebookovú udalosť a pozvite aj svojich priateľov. Teším sa na vás!

V nedeľu hrám na ľudovú nôtu


Online koncerty na Facebooku pokračujú. Pri tom nasledujúcom si pokojne môžete hoc aj zaspievať. V nedeľu 24.1. o 20,00 vám budem hrať na ľudovú nôtu. Pridajte sa na udalosť.

Online koncerty pokračujú


V tom najbližšom si už túto nedeľu o 20,00 vypočujete tie najkrajšie filmové melódie. Pridajte sa do tejto facebookovej udalosti a v čase začiatku vysielania dostanete notifikáciu, takže na nič nezabudnete. Teším sa na vás!

Online koncertujem aj v januári


Pandémia stále neutícha a koncertovanie naživo je zatiaľ v nedohľadne. Zahrám vám preto opäť online. Teším sa na vás už 10. januára o 20,00 na mojom Facebooku. Pridajte sa na túto udalosť a pozvite aj vašich známych.

Online koncerty, videoklipy aj trojnásobná svadba: Takýto bol môj hudobný rok 2020!


Rok 2020 si budeme už navždy pamätať ako rok, kedy do našich životov zasiahla pandémia koronavírusu. Ja naň však aj napriek tejto neľahkej dobe budem spomínať aj inak. Ako? Prečítajte si v súhrnnom článku na mojom blogu.

Vianočný darček pre vás


Milí priatelia, prajem vám krásne Vianoce. A spolu s Victoriou Linnen pripájam aj malý darček pre vás pod stromček. Rozbaľte si ho tu.

Tento rok prídu PIANOce


Pripravil som si pre vás skutočne bohaté Vianoce. Klavírny adventný kalendár, súťaž na Facebooku aj vianočný online koncert. Viac si prečítajte v novom článku na mojom blogu.

Éterom Facebooku zaznejú najžiadanejšie svadobné piesne roku 2020


Sledujte už túto stredu o 20,00 môj ďalší online piano koncert. Tentokrát vám zahrám najžiadanejšie svadobné piesne roku 2020. Pridajte sa do tejto udalosti na Facebooku a v čase začiatku dostanete notifikáciu.

Dodatočný online koncert


Keďže želaní bolo mnoho a nestihol som splniť všetky, pripravil som pre vás dodatočný online koncert. Stretneme sa už túto stredu 4.11.2020 o 20,00 na mojom Facebooku. Na udalosť sa môžete prihlásiť TU.

Online koncert už dnes!


Máme tu síce zákaz vychádzania, no online koncerty, našťastie, vychádzať môžu naďalej. Jeden pre vás chystám, sledujte už dnes o 20,00 na Facebooku v tejto udalosti. Teším sa na vás!

Svadobná sezóna 2020 je na konci


Teším sa, že aj napriek nepriaznivej pandemickej situácii som aj tento rok mohol byť súčasťou viacerých krásnych svadieb. Pozrite si ich zhrnutie z pohľadu čísel.

TOP 10: Spoznajte najžiadanejšie svadobné piesne roku 2020!


Svadobná sezóna 2020 je na konci a to je čas, kedy vám pravidelne prinášam rebríček TOP 10 najžiadanejších svadobných piesní za uplynulý rok. Ten aktuálny nájdete v najnovšom článku na mojom blogu.

Svadba v zime má nesporné výhody: Toto je hneď 10 z nich!


Svadba v zime so sebou prináša viacero výhod. Na 10 z nich som sa preto podrobnejšie pozrel v novom článku na mojom blogu. Vedeli ste o nich?

Najkrajšie slovenské svadobné piesne, do ktorých sa zamilujete!


Viete, čo majú spoločné Zuzana Smatanová, Kristína Peláková, Para, Monika Ližbetin a Sám sebou? Slovenské svadobné piesne, ktoré sú medzi nevestami mimoriadne obľúbené. Viac už v novom článku na mojom blogu.

Svadobné hry, pri ktorých sa zaručene nudiť nebudete!


Možností, ako sa zabaviť na svadbe, je neúrekom. Jednou z nich sú aj svadobné hry. V novom článku na mojom blogu som vám pripravil ich zoznam aj s návodom, ako ich hrať.

Svadobný program: 5 skvelých tipov na nezabudnuteľnú zábavu!


V novom článku na mojom blogu si môžete prečítať 5 nápadov na svadobný program, ktoré na vašej svadbe vytvoria výnimočný zážitok pre všetkých zúčastnených. Možno inšpirujú i vás.

Stretneme sa pred SND aj v hoteli Capital


Sú tu ďalšie dve príležitosti, kedy sa budete môcť stretnúť s mojou klavírnou hudbou. V piatok 7.8.2020 budeme s ukážkami z predstavenia Ste medzi nami od 18,00 súčasťou projektu Letné piatky pred Slovenským národným divadlom. V sobotu 8.8.2020 sa zasa môžete tešiť na môj klavírny večer v nitrianskom hoteli Capital. Začíname od 21,00. Teším sa na vás!

17.7. pozývam do Levíc


Môj prvý verejný koncert po pandémii je tu! Teším sa na vás už 17.7.2020 v kaviarni Bašta Café v Leviciach. Nie len príjemné klavírne melódie, ale aj hity, ktoré vás roztancujú, vám tam budem hrať medzi 20,00 - 24,00. Teším sa na vás!

3 veľké hity od Coldplay vo verzii pre husle a klavír: Vypočujte si našu novinku s Victoriou Linnen!


Minulý rok v novembri prebehla na mojich sociálnych sieťach anketa, kde ste rozhodovali o tom, akú skladbu najbližšie nahrám v cover verzii pre piano. Teraz by som vám rád predstavil výsledok – pieseň Coldplay medley, ktorú vám prinášam v spolupráci s huslistkou Victoriou Linnen. Prečítajte si o tom v novom článku na mojom blogu.

Online koncerty videli desaťtisíce ľudí


V nedeľu som posledným streamom ukončil moje online koncerty na sociálnych sieťach. Ten záverečný trval takmer 3 hodiny, za ktoré stihlo odznieť až neuveriteľných 35 piesní. Celkovo som vám počas karantény od polovice marca do polovice mája hral až 16krát, čo predstavuje zhruba 20 hodín čistého času. Súhrnný počet odohratých piesní sa pritom počíta v stovkách a vzhliadnutí koncertov v desaťtisícoch. Teším sa, že som aspoň takou malou troškou mohol prispieť k tomu, aby ste tieto neľahké dni prežili čo najpríjemnejšie. Ďakujem vám za vašu obrovskú priazeň a už sa teším na, verím, skoré osobné stretnutia pri klavírnej hudbe.

Predstavil som novú pieseň Niečo pozitívne


Rozhodol som sa priniesť do dnešnej neveselej doby niečo pozitívne. A to doslova. Volá sa tak totiž moja nová autorská pieseň. Verím, že sa vám bude príjemne počúvať. :)

Svadba počas koronavírusu - Ako sa prispôsobili svadobní dodávatelia?


Pred pár dňami ma oslovila redakcia známeho svadobného portálu Mojasvadba.sk, aby som sa s ich čitateľkami podelil o to, ako prežívam tieto dni. No a dnes už o tom vyšiel tento článok. Prajem vám príjemné čítanie. :)

Live koncerty pokračujú


V online koncertovaní na sociálnych sieťach budem pokračovať aj v najbližších týždňoch. S uvoľňovaním opatrení v ekonomike však uvoľňujem aj ja nasadené tempo. Po novom si tak live streamy budete môcť vypočuť raz za týždeň každú nedeľu o 17,00 na mojej FB stránke Peter Zbranek - Pianista.sk. Teším sa na vás!

Počas epidémie koncertujem online


Nakoľko sú klavírne koncerty pre hrozbu šírenia koronavírusu momentálne v nedohľadne, rozhodol som sa, že vás počas týchto neľahkých dní poteším aspoň na diaľku. Pre dobrú imunitu je totiž veľmi dôležité, aby sme nepodliehali stresu, k čomu vám môže dopomôcť práve relax pri počúvaní príjemnej klavírnej hudby. Živé streamy priamo z domu vysielam každú nedeľu a stredu o 17,00 na mojej facebookovej stránke Peter Zbranek - Pianista.sk aj na instagramovom profile pianista.sk. Teším sa na vás!.

Všetky marcové divadelné predstavenia zrušené


Človek mieni, koronavírus mení. Takáto je aktuálna situácia ohľadom našich plánovaných marcových divadelných predstavení Ste medzi nami:
Sobotné predstavenie v SND je, žiaľ, zrušené.
Rovnako sa ruší aj predstavenie naplánované na 24. marca v Levoči.
No a do tretice sú zrušené aj plánované predstavenia v Divadle Andreja Bagara v Nitre 31.3.
Náhradné termíny podujatí zatiaľ nie sú známe.

V marci vyrážame na divadelné turné


Marec bude pre mňa mesiacom divadla. S hrou Ste medzi nami sa predstavíme postupne v Bratislave, Levoči a Nitre. Konkrétne tu:
14.3.2020, 19,30, Slovenské národné divadlo, Modrý salón. Rezervácia lístkov v pokladnici SND, alebo priamo online
24.3.2020, 19,00, Mestské divadlo Levoča. Rezervácia lístkov na tel. 053/2451 202, alebo e-mailom na skn@skn.sk
31.3.2020, 17,00 (1. predstavenie) a 19,00 (2. predstavenie), Divadlo Andreja Bagara v Nitre, Štúdio. Rezervácia lístkov v pokladnici DAB, alebo priamo online.
Tešíme sa na vás!

Pribudla nová sekcia Plesy


Na mojom webe môžete oddnes nájsť novú sekciu služieb s názvom Plesy. Dozviete sa v nej, čo všetko pre vás môžem ako klavirista urobiť, ak plánujete usporiadať práve takýto typ podujatia.

Svadobné dni v Nitre klopú na dvere


V piatok a v sobotu 21. - 22. 2. 2020 zavŕšim moju zimnú púť po svadobných výstavách vystúpením v Nitre. Na výstavisku Agrokomplex sa totiž koná tradičný svadobný veľtrh Svadobné dni & Beauté a v sprievodnom programe nebude chýbať ani moja klavírna hudba. Teším sa na vás!

Nové covery priamo z Incheby


Na mojom Youtube kanáli Pianista.sk si od tohto týždňa môžete vychutnať dva nové klavírne covery, ktoré som zahral na Svadobnom veľtrhu v Inchebe. Konkrétne ide o klavírne verzie piesní You Raise Me Up a River Flows in You. Príjemné počúvanie.

Romantická valentínska večera v Modre pri klavírnej hudbe


Oslávte sviatok zamilovaných romantickou večerou pri nádherných tónoch klavíra. Už tento piatok 14. 2. 2020 na vás v Reštaurácii Starý dom čaká medzi 18,00-21,00 chutné päťchodové menu a k nemu ako bonus si budete môcť vychutnať aj lahodné klavírne tóny v mojom prevedení. Teším sa na vás!

Je tu Svadobný veľtrh v Inchebe


Už tento piatok a sobotu je tu najväčší Svadobný veľtrh v bratislavskej Inchebe. Znieť na ňom bude aj moja klavírna hudba. Konkrétne v týchto časoch:
piatok 7.2.: 14:40, 15:40, 16:20 a 17:20
sobota 8.2.: 11:00, 12:00, 13:20, 15:20 a 16:40
Teším sa na vás!

Vo februári na svadobných výstavách aj pri valentínskej večeri


Môj klavírny program na február je skutočne pestrý a plný hrania.
Už 7. a 8.2. je tu najväčší slovenský Svadobný veľtrh v Inchebe a v priebehu oboch dní mám plánovaných dokopy asi 10 vstupov. Kedy presne to bude, sa dočítate v aktuálnom programe.
14.2. medzi 18,00 - 21,00 budem svojou hrou sprevádzať romantickú valentínsku večeru pre zamilovaných v Reštaurácii STARÝ DOM v Modre.
No a napokon, 21. a 22.2. zavŕšim tohtoročnú sériu svadobných výstav vystúpením na Svadobných dňoch & Beauté na nitrianskom výstavisku Agrokomplex.
Teším sa na vás!

Pribudla nová sekcia Vianoce


Keďže som si vianočné vystúpenia na konci minulého roku neskutočne užil, na mojom webe môžete oddnes nájsť novú sekciu služieb s názvom Vianoce. Dozviete sa v nej, čo všetko pre vás môžem ako klavirista urobiť, ak plánujete usporiadať vianočné podujatie, ako je napríklad mikulášsky či vianočný večierok, koncert v nákupnom centre, vo vianočnom mestečku, v kaviarni alebo v reštaurácii.

V januári pozývam na výstavu, do baru i divadla


V januári si budete môcť moju klavírnu hudbu vypočuť hneď pri niekoľkých príležitostiach. V sobotu 11.1. zahrám nevestám a ženíchom na svadobnej výstave Perfect Wedding v bratislavskej Refineri Galleri, v piatok 24.1. sa o 20,00 stretneme v novootvorenej kaviarni a klube Casadell Music Club & Caffe Bar v Topoľčanoch a vo štvrtok 30.1. o 19,30 odohráme ďalšiu reprízu divadelného predstavenia Ste medzi nami v Modrom salóne SND. Teším sa na vás!

Ukitas vydali vianočný cover. Znie v ňom aj môj klavír


Milí priatelia, prajem vám všetkým šťastné a pohodové Vianoce. A ak si vypočujete tento nový vianočný cover skladby Winter wonderland od Ukitas, ktoré v ňom sprevádzam na klavíri, budete ich mať zaručene aj veselé. Nech sa páči, spravte si ešte dnes tú pravú vianočnú náladu.

Romantický videoklip, premiéra v SND aj koncert s Petrom Bažíkom. Takýto bol môj hudobný rok 2019!


Rok 2019 je takmer na konci a to je opäť ten správny čas na to, aby som vám zhrnul všetko podstatné, čo sa za ten čas v mojom hudobnom živote udialo. Prečítať si to môžete v tomto novom článku na mojom blogu.

TOP 10 piesní pre prvý tanec: Tieto si vybrali najznámejšie páry sveta!


Vybrať si tú pravú pieseň pre prvý svadobný tanec nie je nikdy jednoduché. Zaujímavou inšpiráciou sa tak pre vás môžu stať skladby, ktoré si pre svoj svadobný deň zvolili známe páry. Prečítajte si o nich v tomto novom článku na mojom blogu.

December štedrý na moje vystúpenia


Štedrá mikulášska či vianočná nádielka. Aj tak by sa dal charakterizovať posledný mesiac roku 2019, čo sa mojich klavírnych vystúpení týka. Vidíme sa tu:
1.12., 9,00-18,00, Svadobná výstava, Hotel Carlton, Bratislava
6.12., 21,00-23,00, Live piano, Bašta Café, Levice
20.12., 21,00-23,00, Live piano, Bašta Café, Levice
24.12., Štedrá večera, Residence Hotel, Donovaly
25.12., Live piano, Residence Hotel, Donovaly.
Teším sa na vás!

V novembri zahrám v Pezinku, Bratislave, Leviciach i Košiciach


Môj novembrový program je opäť nabitý. Stretneme sa na svadobnej výstave, divadelnom predstavení, klavírnom večeri aj vernisáži. Konkrétne tu:
9.11.2019, 10,00-17,00, Luxury Wedding Expo, Zámok Pezinok
15.11.2019, 19,30, divadelné predstavenie Ste medzi nami, Modrý salón SND
22.11.2019, 21,00-23,00, klavírny večer, Bašta Café Levice
27.11.2019, Vernisáž: Calligraffiti, Výmenník obrody, Košice.
Teším sa na vás!

Svadobná sezóna 2019 v číslach


V sobotu som ukončil už 4. (ale to letí) svadobnú sezónu, v ktorej som mal opäť tú česť sprevádzať svojou klavírnou hudbou mnohé zamilované páry pri ich najkrajších životných okamihoch. Celkovo som so svojim klavírom bol súčasťou 21 svadieb, za ktorými som nacestoval takmer 2300 kilometrov. Pozrite si, aké zaujímavosti mi svadobný rok 2019 priniesol.

Najžiadanejšie svadobné piesne roku 2019 sú známe


Svadobná sezóna je na konci. Nastal tak čas zostaviť exkluzívny rebríček najžiadanejších svadobných piesní roku 2019, ktoré si odo mňa v tomto roku nevesty želali počuť. Kto sa stal víťazom? Prečítajte si v najnovšom článku na mojom blogu.

Opäť sa stretneme na svadobných výstavách!


Svadobná sezóna 2019 finišuje a to je čas, kedy sa pomaly rozbieha kolotoč svadobných výstav. Na viacerých z nich sa aj tentokrát budete môcť stretnúť so mnou a mojou klavírnou hudbou. Do kalendára si už teraz môžete poznačiť nasledovné termíny:
6.10.2019, Svadba snov, Dom kultúry Sereď
9.11.2019, Luxury Wedding Expo, Palace Art Hotel, Pezinok
1.12.2019, Svadobná výstava, Hotel Carlton, Bratislava
11.1.2020, Perfect Wedding, Refinery Gallery, Bratislava
7.-8.2.2020, Svadobný veľtrh, Incheba Expo, Bratislava
21.-22.2.2020, Svadobné dni & Beauté, Agrokomplex, Nitra
Teším sa na vás!

Hudba na oslavu: Takto sa zabavíte aj ušetríte!


Organizujete narodeninovú oslavu? Radi by ste sa skvele zabavili a zároveň čo najviac ušetrili? Potom tento môj nový článok o výbere hudby na oslavu je práve pre vás.

Jesenné a zimné koncerty v Leviciach


Levická kaviareň Bašta Café sa už od októbra stane doslova baštou klavírnej hudby. Čaká tam totiž na vás hneď niekoľko mojich koncertov. Stretneme sa tam postupne v piatky 25.10., 22.11., 6.12. a 20.12, a to vždy medzi 21,00 - 23,00. Teším sa na vás!

Aj na jeseň pozývame do SND


Divadelné predstavenie Ste medzi nami, v ktorom sa predstavím ako herec a zároveň klavirista, bude mať na pôde Modrého salónu v SND svoje reprízy aj na jeseň. Prvé zatiaľ známe termíny predstavení sú 3. október a 15. november, vždy so začiatkom o 19,30. Lístky si môžete zakúpiť v pokladni divadla, alebo priamo na webe SND. Tešíme sa na vás!

Nahral som piano cover piesne Colorblind


Na mojom Youtube kanáli môžete dnes nájsť nový klavírny cover k piesni od Counting Crows, Colorblind. Ak sa vám páči, poteším sa, keď ho pozdieľate aj so svojimi známymi, možno ňou spravíte krajší deň aj im. Prajem príjemné počúvanie. :)

Koncert Bielej pastelky


Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska organizuje 20. septembra pri príležitosti zbierky Biela pastelka koncert na námestí pred OC Eurovea v Bratislave. Je mi cťou, že toto podujatie budem môcť otvoriť zhruba polhodinovým vystúpením spolu s Petrom Bažíkom. Hrať by sme mali zhruba o 12,30. Okrem nás prídu dobrú vec vystúpením podporiť aj Fragile, Veronika Strapková, Opak, Sima Martausová a Korben Dallas. Moderujú Adela Vinczeová a Robert Roth. Tešíme sa na vás!

Sledujte ma už aj na Instagrame


Novinky z môjho klavírneho života môžete nájsť už aj na Instagrame. Ak chcete vedieť, čo mám nové, poteším sa, keď ma tam začnete sledovať. Odoberať tiež môžete môj kanál na Youtube a pridať sa k mojim fanúšikom na Facebooku.

TOP 10 filmových skladieb na prvý svadobný tanec


Máte radi filmy? Hľadáte peknú skladbu na váš prvý novomanželský tanec? Potom tento nový článok s výberom 10 filmových piesní pre prvý tanec je práve pre vás. Príjemné čítanie.

V auguste 2-krát v Bearded Brothers


Klavírny koncert, ktorý bol plánovaný na ostatný víkend, sa, žiaľ, kvôli vrtochom počasia neuskutočnil. Nemusíte však smútiť. Ak bude pekne, v auguste sa v bistre u bradatých bratov v Nitre stretneme hneď dvakrát. Pri chutnom jedle a príjemnej klavírnej hudbe sa na vás teším v sobotu 10.8. a v piatok 30.8. od 19,00.

V sobotu opäť u Bradatých bratov


Najbližšiu sobotu 13. júla sa opäť vidíme a počujeme v nitrianskom bistre Bearded Brothers. Príďte stráviť príjemný večer pri chutnom jedle a klavírnej hudbe. Hrať vám tam budem medzi 19,00 - 21,00. Teším sa na vás!

Nový cover: Ludovico Einaudi - Le Onde


Po klavírnych prerábkach skladieb od Eda Sheerana a Lady Gaga som tentokrát zabrúsil do iného žánru. Vypočujte si môj nový cover skladby Ludovica Einaudiho, Le Onde.

Stretneme sa v divadle i na dvoch klavírnych koncertoch


Tento týždeň sa môžeme vidieť hneď pri niekoľkých príležitostiach. Už dnes (utorok 18. júna o 19,30) reprízujeme vypredané divadelné predstavenie Ste medzi nami v SND. V piatok 21. júna budem medzi 19,00 - 21,00 v prípade priaznivého počasia koncertovať v nitrianskom bistre Bearded Brothers. No a v sobotu 22. júna si moju klavírnu hudbu môžete prísť vypočuť do podniku Pohoda Caffe Bar v Zlatých Moravciach. Hrať tam budem medzi 21,30 - 24,00. Teším sa na vás!

Web Pianista.sk prechádza zmenami


V týchto dňoch prebiehajú rozsiahlejšie úpravy webu Pianista.sk. Došlo k zjednodušeniu úvodnej stránky a zrušeniu podstránky "Služby", ktorú nahradili 4 samostatné podstránky Svadby, Oslavy, Firemné akcie a Podniky. Teraz na nich nájdete omnoho podrobnejšie informácie o tom, čo pre vás môžem urobiť. Ak by ste narazili na akúkoľvek chybu, prosím, dajte mi o nej vedieť. Ďakujem!

Perfect v klavírnom šate: Takto vznikal môj prvý videoklip!


Už je to takmer mesiac, odkedy uzrel svetlo sveta môj klavírny videoklip Perfect. V novom článku na mojom blogu vám prezradím, ako celé video vlastne vznikalo a čo všetko sa za ten mesiac s ním udialo.

Klavírne koncerty v Bearded Brothers aj toto leto!


Milí Nitrania, veľmi sa teším, že aj tento rok sa v lete stretneme pri klavírnej hudbe vo vychýrenom bistre Bearded Brothers. Toto sú zatiaľ známe termíny mojich koncertov:
piatok 21.6.2019, 19,00 - 21,00
sobota 13.7.2019, 19,00 - 21,00
sobota 10.8.2019, 19,00 - 21,00
Teším sa na vás!

Štartuje svadobná sezóna 2019


Síce som jeden malý predkrm absolvoval už v marci, ten pravý svadobný kolotoč mi začína práve v týchto dňoch. Včera som naň naskočil na svadobnej hostine a neskôr aj veselici v Senci a poveziem sa na ňom minimálne do októbra. Ak aj vás tento rok čaká svadba a radi by ste vo váš veľký deň zažili romantický svadobný obrad či príjemnú svadobnú hostinu pri krásnych tónoch klavírnej hudby, v kalendári mám ešte niekoľko termínov voľných. Stačí si len vybrať.

Pozrite si môj nový videoklip


Pred pár dňami uzrel svetlo sveta videoklip k môjmu klavírnemu coveru skladby Perfect od Eda Sheerana. Nech sa páči, tu si ho môžete pozrieť v plnej kráse:

V SND hráme aj v máji a júni


Po úspešnej premiére inscenácie Ste medzi nami, ktorú sme odohrali 6. apríla na pôde Modrého salónu SND, sú tu prvé dve reprízy. Na rovnakom mieste budete môcť toto predstavenie vidieť aj 29. mája a 18. júna, v oboch prípadoch o 19,30. Malú videopozvánku si môžete pozrieť TU.

Horúci hit svadobnej sezóny: Shallow v romantickom klavírnom prevedení!


Milí priatelia, predstavujem vám môj vôbec prvý klavírny cover. Vypočujte si aj vy, ako znie v mojom prevedení pieseň Shallow z romantického filmu Zrodila sa hviezda.

Prvú aprílovú sobotu premiérujeme v SND


V sobotu 6.4.2019 odohráme o 19,30 v Modrom salóne Slovenského národného divadla premiéru autorskej divadelnej hry Ste medzi nami. Predstavenie je už teraz beznádejne vypredané.

Zahrám na výstave Beauty Forum


Budúci piatok 29. marca sa zúčastním poslednej svadobnej výstavy pred štartom novej svadobnej sezóny. Moje vystúpenie si budete môcť vypočuť na výstavisku Expo Center v Trenčíne v hale č. 4, a to o 14:00, 15:00 a 16:00. Teším sa na vás!

10 skvelých tipov na romantické zásnuby na Valentína


Chcete svoju vyvolenú požiadať o ruku práve na sviatok zamilovaných? V najnovšom článku na blogu mám pre vás hneď 10 skvelých tipov, ako na romantické zásnuby na Valentína. Vyberiete si?

Romantická večera na Valentína v Modre


Pripravte svojej polovičke na Valentína krásny zážitok a oslávte tak spolu vo dvojici sviatok zamilovaných. Pozývam vás na romantickú valentínsku večeru pri mojej klavírnej hudbe, a to vo štvrtok 14.2. v čase od 18,00 do 21,00 vo Vinárni u Ludvika v Modre. Teším sa na vás!

Je tu Svadobný veľtrh v Inchebe


Už tento piatok 8.2. a sobotu 9.2. sa v bratislavskej Inchebe koná najväčší svadobný veľtrh na Slovensku. Chýbať na ňom nebude ani moja klavírna hudba. Moje vystúpenia si podľa predbežného programu budete môcť vypočuť v piatok o 14,30, 15,30, 17,30 a 18,30 a v sobotu o 11,00, 12,00, 13,40 a 16,30. Tieto časy sú však len orientačné, nakoľko môže dôjsť aj k časovému sklzu. Teším sa na vás!

Január bude výstavný


Aj v tomto roku sa v januári stretneme na svadobných výstavách. Už najbližšiu sobotu 12. 1. vám zahrám na Perfect Wedding v bratislavskej Refinery Gallery. O týždeň neskôr, 18. a 19. 1. sa zasa predstavím na Svadobných dňoch v Nitre. Teším sa na vás!

Prekvapte originálnym svadobným darom


Mnohé páry sa zaiste aj tieto Vianoce rozhodli spečatiť svoju lásku snubným prsteňom. Ak takú dvojicu poznáte i vy, poradím vám, čo zaujímavého a originálneho im môžete darovať na svadbe.

Vianočné prianie


Milí návštevníci webu Pianista.sk, všetkým vám prajem pokojné sviatky plné radosti a pohody a šťastný a úspešný nový rok 2019.

Pred Silvestrom zahrám na Donovaloch


Klavírne večery v Residence Hoteli na Donovaloch sa v čase medzi Vianocami a Silvestrom stávajú už pomaly tradíciou. Preto ak sa aj vy chystáte po sviatkoch načerpať novú energiu práve tu, určite si nenechajte ujsť moje vystúpenia v hotelovom bare 29. a 30. 12. Takto to tam vyzeralo vlani.

Je tu svadobná výstava v Carltone


V sobotu 1. decembra sa koná už 10. ročník svadobnej výstavy v bratislavskom hoteli Carlton. Počas celého dňa, teda od 9,00 do 18,00, budem podujatie spestrovať svojou klavírnou hudbou. Teším sa na vás!

Zostavil som rebríček TOP 10 najžiadanejších svadobných piesní


V roku 2018 som ako pianista sprevádzal množstvo krásnych svadieb. V novom článku na mojom blogu si dnes môžete prečítať, aké skladby si mladomanželia želali najviac.

Svadobná sezóna 2018 je na konci


Môžeme teda bilancovať. V uplynulom roku som sprevádzal rekordných 24 svadieb a najazdil pritom neuveriteľných takmer 3000 kilometrov. Prečítajte si aj viaceré ďalšie čísla a zaujímavosti.

10 najromantickejších prvých svadobných tancov, aké ste kedy videli!


V novom článku na mojom blogu vám predstavím výber 10 najromantickejších prvých svadobných tancov. Uvidíte v ňom nádherné tanečné čísla, ktoré vás zaručene očaria a možno aj inšpirujú.

Opäť sa stretneme na svadobných výstavách


Aj v zime 2018 / 2019 sa budete môcť so mnou a mojou klavírnou hudbou stretnúť na viacerých svadobných výstavách. Toto sú zatiaľ potvrdené podujatia, kde zahrám (ich zoznam sa ešte môže rozšíriť):

 • 1. 12. 2018, svadobná výstava v hoteli Carlton v Bratislave
 • 12. 1. 2019, Perfect Wedding, Refinery Gallery v Bratislave
 • 18. - 19. 1. 2019, Svadobné dni & Beauté v Nitre
 • 8. - 9. 2. 2019, svadobný veľtrh v Inchebe
 • 19. 3. 2019, Beauty Forum Trenčín
Teším sa na vás!

Časopis SVADBA sa pýtal, ja som odpovedal


Prečítajte si rozhovor o mojom klavírnom živote, ktorý vyšiel na stránkach časopisu SVADBA. Dozviete sa v ňom napríklad i to, prečo som sa stal profesionálnym pianistom, ako sa mi podarilo dostať sa do povedomia ľudí, kde všade hrávam či ktorú časť svadby mám najradšej. :)

10 vecí, ktoré svojim svadobným dodávateľom radšej nerobte!


Chcete vedieť, aké? Prečítajte si o tom v novom článku na mojom blogu.

U Bradatých bratov aj v septembri


Večery pri mojej klavírnej hudbe sa v nitrianskom bistre Bearded Brothers rýchlo stali dobrou tradíciou. Týmto vás srdečne pozývam na ďalší, už štvrtý v poradí, a to v piatok 28. septembra o 19,00. Teším sa na vás!

Top 6 príchodov neviest na obrad, ktoré očarili celý svet!


Svadobnej inšpirácie nie je nikdy dosť. Dnes si preto v novom článku na mojom blogu môžete pozrieť 6 úžasných príchodov neviest na svadobný obrad, ktoré očarili celý svet.

Malá svadba: 5 úžasných tipov, ako z nej spravíte veľdielo!


Plánujete menšiu, komornejšiu svadbu pre 20 až 30 hostí? Aj z malej svadby môžete vyčarovať ozajstné veľdielo. 5 skvelých tipov, ako na to, sa dočítate v najnovšom článku na mojom blogu.

10 vecí, ktoré ma naučil život svadobného pianistu


Už sú to takmer tri roky, čo svojou klavírnou hudbou sprevádzam najkrajšie dni v živote dvoch mladých ľudí. Týchto 10 vecí som sa pritom naučil.

11. augusta opäť u Bradatých


Príďte si vychutnať dobré jedlo a pitie a k tomu príjemnú klavírnu hudbu. V nitrianskom bistre Bearded Brothers sa vidíme na mojom koncerte už v sobotu 11.8. medzi 19,00-21,00. Teším sa na vás!

Absolvoval som svadobný maratón


Svadobná sezóna je v plnom prúde a to pre mňa znamená, že takmer každú sobotu som v plnej pohotovosti. Uplynulý týždeň však bol výnimočný. Stihol som zaň svojou hudbou skrášliť svadobný deň až 5 manželským párom. Ďakujem, že môžem byť súčasťou Vašich najkrajších životných chvíľ!

Aj v júli u Bradatých bratov


Milí priatelia, pre veľký úspech si klavírny koncert v nitrianskom bistre Bearded Brothers zopakujeme aj v júli. Vidíme sa tam už v nedeľu 15. 7. od 19,00 do 21,00. Teším sa na vás!

Burger a klavír, to ide dokopy!


Preto vás všetkých srdečne pozývam na klavírny večer do príjemného nitrianskeho bistra Bearded Brother. Chutné jedlo a drinky si tam pri mojej klavírnej hudbe vychutnáte už v nedeľu 24. júna o 19:00. Teším sa na vás!

Top 10 slovenských piesní na prvý svadobný tanec


Ak práve vyberáte pieseň na váš prvý tanec, prečítajte si tento môj nový článok. Vybral som v ňom 10 krásnych skladieb, ktorým na svadbe zaiste porozumie každý svadobčan. Sú totiž slovenské.

O mne - nová sekcia na stránke


Chcete vedieť, ako som sa k hre na klavíri vlastne dostal, kde všade som už hral, aké sú moje najvýznamnejšie ocenenia či čo o mne napísali v médiách? Všetko a ešte oveľa viac o mojom hudobnom príbehu sa odteraz dočítate v novej sekcii na webe Pianista.sk - O mne.

Pozývam na svadobný veľtrh do Trenčína


Už o týždeň sa v Trenčíne koná medzinárodný kozmetický veľtrh Beauty Forum Trenčín, ktorého súčasťou je aj svadobný veľtrh. S radosťou som preto prijal pozvanie od organizátorov vystúpiť na tejto udalosti. Už teraz sa na vás teším na výstavisku Expo Center v sobotu 24. marca.

Je tu Svadobný veľtrh v Inchebe


Najväčší svadobný veľtrh na Slovensku otvára svoje brány už dnes a zajtra. V bohatom sprievodnom programe nechýbam ani ja so svojim klavírom. Počuť ma budete môcť v piatok 9.2. o 15,40, 17,40 a 18,20 a v sobotu 10.2. o 11,00, 12,00, 13,40, 14,40 a 16,30. Teším sa na vás!

Vo februári zahrám na svadobnom veľtrhu, v divadle aj pri valentínskej večeri


Aj vo februári 2018 sa budete môcť pri viacerých príležitostiach stretnúť s mojou klavírnou hudbou. V piatok 9. 2. a v sobotu 10. 2. zahrám na najväčšom slovenskom svadobnom veľtrhu v Inchebe v Bratislave. V pondelok 12. 2. hosťujeme v Divadle A. Bagara v Nitre s divadelnou komédiou Vzťahovačky. A napokon, priamo na Valentína, v stredu 14. 2., spríjemním valentínsku večeru pre zamilovaných v bratislavskom Lindner Hotel Gallery Central. Teším sa na vás!

7 rád, ako sa pri výbere svadobnej hudby nepopáliť!


V novom článku na mojom blogu som pre vás spísal 7 rád, čoho sa pri výbere svadobnej hudby vyvarovať. Zároveň sa v ňom dozviete, ako sa vyhnúť nečakaným nepríjemným situáciám.

Vystúpime v Divadle A. Bagara


Ak sa chcete výborne odreagovať a ste z Nitry či blízkeho okolia, do kalendára si určite napíšte dátum 12. februára 2018 a čas 18,30. Práve vtedy totiž môžete v Štúdiu Divadla Andreja Bagara v Nitre vzhliadnuť predstavenie Vzťahovačky. Viac o tejto komédii o vzťahoch, v ktorej účinkujem, sa dozviete priamo v FB evente. Tešíme sa na vás!

Január v znamení svadobných výstav


V januári sa budete môcť až na troch svadobných výstavách stretnúť aj s mojou klavírnou hudbou. Tu sa na vás už teraz teším:

 • 13.1., Perfect Wedding, Grand Hotel River Park Bratislava
 • 19. a 20.1., Svadobné dni & Beauté, Agrokomplex Nitra
 • 28.1., Svadobná výstava, Event Hall Malacky

Šťastné a veselé


Všetkým návštevníkom mojich stránok ďakujem za priazeň v uplynulom roku 2017 a prajem pokojné sviatky a úspešný nový rok 2018. Peter

Posledné dva klavírne večery v roku 2017


Blížia sa posledné dva klavírne večery, ktoré v tomto roku odohrám. Tóny môjho piána si budete môcť vypočuť v dňoch 29. a 30. decembra 2017 v Residence Hoteli na Donovaloch. Teším sa na Vás!

Zahral som pri odovzdávaní cien Euroscola


Dnes zneli moje tóny v Informačnej kancelárii Európskeho parlamentu na Slovensku v rámci eventu pri odovzdávaní cien najúspešnejším stredným školám v projekte Euroscola. Ďakujem za pozvanie.

S klavírom som vystupoval viac ako z autobusu. Takýto bol môj hudobný rok 2017


Prečítajte si zhrnutie všetkého podstatného, čo sa udialo v mojom klavírnom živote v roku 2017. Spísal som to v novom článku na mojom blogu.

Svadba na úrade? Na toto sa pripravte!


V novom článku na mojom blogu sa dnes môžete dočítať všetko podstatné, čo treba vedieť o civilnom svadobnom obrade. Dozviete sa, kam treba ísť, čo vybaviť, ale aj to, ako celá svadba na úrade vlastne bude prebiehať. A ešte oveľa viac.

Hurá na svadobné výstavy!


Prelom rokov tradične patrí rôznym svadobným výstavám a veľtrhom, na ktorých si budúce nevesty i ženíchovia môžu prezrieť najnovšie trendy v svadobnom priemysle, nakúpiť svadobné šaty, obrúčky, oznámenia či zajednať dodávateľov na svoj veľký deň. Na viacerých takýchto podujatiach sa budete môcť stretnúť aj s mojou klavírnou hudbou. Toto sú zatiaľ potvrdené eventy, na ktorých vám budem hrať (ich zoznam sa môže ešte rozšíriť):

 • 18. - 19. 11. 2017 - Svadobné dni pre nevesty a ženíchov, Residence Hotel, Donovaly
 • 13. 1. 2018 - Perfect Wedding - svadobná výstava trochu inak, Grand Hotel River Park, Bratislava
 • 19. - 20. 1. 2018 - Svadobné dni & Beauté, Agrokomplex, Nitra
 • 9. - 10. 2. 2018 - Najväčší svadobný veľtrh na Slovensku, Incheba, Bratislava
Teším sa na vás!

Víno, klavír, Donovaly


Po roku sa opäť môžeme stretnúť v príjemnom prostredí Residence Hotela na Donovaloch, kde vám budem v sobotu 28.10 medzi 12,00-17,00 spríjemňovať popíjanie lahodného moku v rámci donovalskej vínnej cesty svojou klavírnou hudbou. Teším sa na vás!

Prvé divadelné predstavenia v novej sezóne


Aj v novej divadelnej sezóne sa môžete tešiť na reprízy komédie Vzťahovačky. Prvé dve predstavenia sú na programe už čo nevidieť - 21. 10. o 15:00 v Štúdiu 12 v Bratislave a 5.11. o 18:00 v Kultúrnom dome Bernolákovo. Tešíme sa na Vás!

Tipy na viac než 75 valčíkov na svadobný tanec


Najčastejším rytmom, v ktorom sa na svadbách nesie prvý tanec mladomanželov, je rytmus valčíka. Na mojom blogu si dnes môžete prečítať viac ako 50 tipov na valčík na novomanželský tanec. A ktohovie, možno sa medzi nimi nájde i tá Vaša pieseň.

Jazdecké preteky s klavírnou hudbou


Už najbližší víkend bude moja klavírna hudba znieť v Legends' Bare v Šamoríne. Tamojším hosťom a návštevníkom jazdeckých pretekov X-Bionic Summer Tour spríjemním svojou hrou posedenie v sobotu 22.7., a v nedeľu 23.7. vždy medzi 15,00-18,00. Teším sa na vás!

V piatok opäť v Dudinciach


Pobyt v kúpeľoch uzdravuje telo, príjemná klavírna hudba lieči dušu. V piatok 7.7.2017 môžete spojiť tieto dve veci dokopy a všetky neduhy sa vám razom oblúkom vyhnú! V novootvorenej kaviarni Liečebného domu Smaragd v Dudinciach budem pre vás hrať medzi 19,00 - 21,30.

5 úžasných dôvodov, prečo mať na svadobnom obrade živú hudbu!


Živí muzikanti dokážu vytvoriť výnimočný zážitok, ktorý ostane vo Vašich spomienkach navždy. Prečítajte si nový článok na mojom blogu, v ktorom som spísal 5 úžasných dôvodov, prečo by ste na svadobnom obrade mali mať živú hudbu.

LD Smaragd otvára kaviareň, znieť bude i klavír


Príďte si spríjemniť Váš liečebný pobyt v Dudinciach krásnymi tónmi klavíra. Už tento pondelok, 19. júna 2017, zahrám medzi 14,00 - 17,00 v LD Smaragd v rámci otvorenia tamojšej kaviarne. Teším sa na Vás!

Pozývame do letnej čitárne U červeného raka


V stredu 7. júna vás o 18:00 pozývam do letnej čitárne U červeného raka v Bratislave, kde zahrám v rámci hudobno-literárneho soirée hudobníčky Kristíny Prekopovej. Vstup je voľný.

Nový dizajn webu Pianista.sk


Stránka Pianista.sk dostala včera nový, modernejší šat. Za jeho prípravu ďakujem webdizajnérovi a programátorovi Patrikovi Mäsiarovi. Web je funkčný, no sú tu ešte nejaké chybičky, ktoré sa pokúsime čo najskôr doladiť a odstrániť. Ak na nejakú natrafíte, dajte mi o nej, prosím, vedieť na mail info@pianista.sk.

Top 20 najžiadanejších piesní na prvý svadobný tanec


Prebrázdil a prebádal som svadobné fóra a pokúsil som sa zostaviť TOP 20 najžiadanejších piesní na prvý svadobný tanec. O tom, či a ako sa mi to podarilo, sa môžete dočítať v novom článku na mojom blogu.

Koncom apríla hrám v Dudinciach


Moju klavírnu hudbu si budete môcť vypočuť aj v apríli. 28. 4. sa stretneme v kúpeľoch v Dudinciach, konkrétne v Kúpeľnom hoteli Minerál, kde vám tóny klavíra v mojom podaní spríjemnia piatkový večer medzi 19,00 a 21,00. Teším sa na vás!

Zahrám na Svadobnom veľtrhu v Trenčíne


V poradí šiestou svadobnou výstavou, na ktorej zaznie moja klavírna hudba, je Svadobný veľtrh v Trenčíne. Teším sa na vás už v piatok 24. marca v tamojšom Expo Centre.

Bol som hosťom rádia Lumen


Na rádiu Lumen som včera v relácii Svetlo nádeje porozprával nie len o mojom klavírnom živote. Ak ste ju zmeškali a chceli by ste si to vypočuť, k dispozícii je už aj v archíve rádia.

Svadobná hudba: 5 overených rád, ako ju správne vybrať


Kde začať, na aké veci sa zamerať a podľa čoho sa napokon rozhodnúť? V novom článku na mojom blogu som pre vás spísal 5 overených rád, ako správne vybrať svadobnú hudbu.

Aj v marci hráme divadlo


Už o týždeň, 13. marca o 19:00, vás opäť pozývam na divadelné predstavenie Vzťahovačky. Zahrám si v ňom klaviristu, ktorý si zasa zahrá na klavíri. Kopec zábavy zaručený. Teším sa na vás v Štúdiu 12 na Jakubovom námestí v Bratislave.

Cena hudby na svadbu: Všetko, čo o nej musíte vedieť


V dnešnom článku som sa bližšie pozrel na cenu hudby na svadbu. Aký je správny pomer medzi kvalitou a cenou? Od čoho všetkého cena DJ, kapely alebo hudobníkov na obrad závisí? Prečítajte si viac.

Druhý februárový víkend v znamení svadobného veľtrhu a Valentína


V nasledujúcom februárovom týždni si na viacerých miestach budete môcť vypočuť moju klavírnu hudbu. V piatok 10.2. o 15:00 a 17:30 a v sobotu 11.2. o 10:30, 11:30 a 16:30 vystúpim na Svadobnom veľtrhu v Inchebe a v sobotu 11.2. o 18:00 zahrám na valentínskej večeri v Boutique Hoteli pod Lipou v Modre. Teším sa na vás!

V januári pozývam na svadobné výstavy, do hotela i divadla


V januári ma budete môcť zahliadnuť hneď na niekoľkých miestach. Konkrétne, v sobotu 14.1. sa vidíme a počujeme na svadobnej výstave Perfect Wedding 2017 v hoteli Grand Hotel River Park v Bratislave, vo štvrtok 19.1. odreprízujeme v Štúdiu 12 divadelnú komédiu Vzťahovačky, v piatok a sobotu 20. a 21.1. spríjemním Svadobné dni & Beauté na Agrokomplexe v Nitre a ešte v tú istú sobotu večer vystúpim aj v hoteli Sitno vo Vyhniach. Všade sa na vás už teraz teší váš pianista.

Pokojné Vianoce a úspešný nový rok 2017


Všetkým návštevníkom týchto stránok prajem pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu blízkych a šťastný a úspešný nový rok 2017.

Relax po lyžovačke na Donovaloch pri klavírnej hudbe


Posledné moje tohtoročné vystúpenie si budete môcť vychutnať, ak po vianočných sviatkoch navštívite Residence Hotel na Donovaloch. A to hneď dvakrát - 29. a 30. 12. medzi 19:00 a 23:00. Príjemná klavírna hudba po predsilvestrovskej lyžovačke bude pre vás zaiste tým pravým relaxom. Už teraz sa na vás teším.

Na Luciu prvá repríza Vzťahovačiek


Milí priatelia, srdečne vás pozývam na prvú reprízu autorskej divadelnej hry Vzťahovačky. Ak chcete zažiť viac ako hodinu dobrej zábavy, určite si nájdite cestu do bratislavského Štúdia 12, a to už 13. decembra 2016 o 19:00. V predstavení si zahrám, ako inak, pianistu. Teším sa na vás!

Všetkým návštevníkom náladu dvihnem vystúpením v hoteli Sitno v obci Vyhne


Milí priatelia, už túto sobotu o 19:30 sa na Vás teším v bare tohto príjemného hotela. Moja klavírna hudba tu bude znieť celý večer až do 23:00.

Na stránke už aj podrobný popis mojich služieb


Na webe Pianista.sk dnes pribudla nová sekcia služby, kde môžete nájsť podrobnejšie informácie o tom, čo vám môžem ponúknuť na Vašej svadbe, oslave, evente alebo v podniku. Prajem príjemné čítanie.

Na prelome mesiacov na strednom Slovensku


Na prelome mesiacov október a november sa môžete tešiť na viacero mojich koncertov na strednom Slovensku. Už teraz sa na vás teším na týchto akciách:

 • 29.10.2016, 12:00-16:00, Wine Snow, Residence Hotel Donovaly
 • 29.10.2016, 20:00-23:00, Klavírny večer, Hotel Sitno Vyhne
 • 5.-6.11.2016, Svadobné dni pre nevesty a ženíchov, Residence Hotel Donovaly

5 dôvodov, prečo jedlo, nápoje a klavír idú dokopy


Na mojom blogu si dnes môžete prečítať 5 dôvodov, prečo jedlo, nápoje a klavír idú dokopy. Zaujímavý článok popisuje, prečo zákazníci zostanú v podniku dlhšie a prečo sa doň vracajú, ak im pri večeri hrá pianista.

Viaceré svadobné výstavy aj s mojou klavírnou hudbou


Prelom rokov patrí tradične rôznym svadobným výstavám a veľtrhom. Toto je zoznam tých, na ktorých zaznie aj moja klavírna hudba:

 • 5.-6.11.2016, Svadobné dni pre nevesty a ženíchov, Residence Hotel Donovaly
 • 13.11.2016, Svadba snov, Hotel Lipa Stará Turá
 • 14.1.2017, Perfect Wedding, Grand Hotel River Park Bratislava
 • 21.1.2017, Svadobné dni & Beauté, Agrokomplex Nitra
 • 10.-11.2.2017, Svadobný veľtrh, Incheba Expo Bratislava
Teším sa na Vás!

Na webe už aj repertoár


Oddnes je na stránke Pianista.sk dostupný aj môj kompletný repertoár. Ak v ňom nejakú skladbu náhodou nenájdete a chceli by ste ju počuť na vašej svadbe, oslave či evente, stačí sa mi s dostatočným časovým predstihom ozvať a pieseň doň zaradím.

Piesne na svadobný obrad: Tieto skladby vytvoria tú pravú romantiku!


Na mojom blogu si dnes môžete prečítať článok o tom, aké piesne na svadobný obrad vytvoria tú pravú romantiku. Nájdete v ňom tipy na svadobné pochody v klavírnom prevedení, piesne pri výmene prsteňov, ako aj skladby pri odchode po skončení obradu.

Rozhovor v rádiu Regina


V rámci rubriky Leto vo dvojici ma nedávno vyspovedal redaktor RTVS Michal Herceg. Rozhovor o mojom klavírnom živote, ktorý v pondelok odvysielalo rádio Regina Bratislava, si môžete vypočuť z archívu na tomto linku. Prajem príjemné počúvanie.

Medzinárodný kongres Esperantistov aj s mojou klavírnou hudbou


Dnes sa v Nitre začína medzinárodný kongres Esperantistov. V rámci slávnostného večera, ktorý sa koná dnes od 20:00 v ŠD A. Bernoláka, zaznie aj niekoľko klavírnych skladieb v mojom podaní.

Bol som pri životnom prestupe Richarda Pánika


Dnes mal okrem Dominiky Cibulkovej svoj veľký svadobný deň aj ďalší známy slovenský športovec, hokejista Richard Pánik. V krásnom kaštieli Art Hotel Kaštieľ v Tomášove som mal tú česť spríjemniť mladomanželom a ich hosťom svojou hudbou svadobnú hostinu. Richard a Nikola, ďakujem za pozvanie a prajem vám obom všetko dobré na spoločnej ceste životom.

Pozvánka na premiéru Vzťahovačiek


Už o dva dni, v stredu 29. júna, uvedieme v Štúdiu 12 v Bratislave premiéru novej autorskej hry Vzťahovačky. V predstavení si zahrám, ako inak, klaviristu. Tešíme sa na Vás!

Filmové scény, ktorým dodal čaro práve klavír


K dobrým filmom patrí odjakživa fascinujúca hudba. Zvoliť vhodnú skladbu v kľúčovej scéne nie je vôbec jednoduché, no práve toto umenie dokáže doviesť celý film do dokonalosti. Na mojom blogu si dnes môžete prečítať o 8 filmových scénach, ktorým dodal čaro práve klavír.

5 skvelých dôvodov, prečo mať na svadbe pianistu!


Jedným z najdôležitejších okamihov svadobného dňa je hudba. Tu vždy nastupuje dilema: koho zvoliť, aby bol tento deň naozaj nezabudnuteľný? V novom článku na mojom blogu vám prezradím 5 presvedčivých dôvodov, prečo je práve klavirista vynikajúcou voľbou, ktorú určite neoľutujete.

Lucaffé a hotel Sitno: Miesta, kde najbližšie zaznie moja klavírna hudba


Ak neviete, čo s načatým piatkovým večerom, skvelý tip pre vás môže byť návšteva bratislavskej kaviarne Lucaffé, kde budem 27.5. koncertovať medzi 19:30 a 22:00. Ak máte rezervovaný víkendový pobyt v hoteli Sitno vo Vyhniach, určite si v sobotu 28.5. nenechajte ujsť posedenie pri mojej živej hudbe. V tamojšom bare budem len pre vás hrať medzi 20:30 a 23:00.

Živá hudba priláka do kaviarne hostí, ktorí sa budú radi vracať


Živá hudba v reštaurácii, kaviarni, hoteli či v inom podniku v podaní pianistu je skvelý spôsob, ako prilákať do vašej prevádzky hostí, ktorí sa k vám budú radi vracať. Viac sa o tom dočítate v novom článku na mojom blogu.

Otvoríme letnú čitáreň U červeného raka


V pondelok 16.5. sa o 17:00 stretneme pri slávnostnom otvorení letnej čitárne U červeného raka v Bratislave. Herec Alfréd Swan vám prečíta z knihy poviedok a ja pre vás zahrám na klavíri niekoľko skladieb. Teším sa na Vás!

Oslava narodenín čajovne Aquila v Ružomberku


Ak ste z Ružomberka či blízkeho okolia a moje koncerty v Bratislave alebo v Nitre sú pre vás príliš ďaleko, mám pre vás výbornú správu! V piatok 6. mája vystúpim aj v meste pod Čebraťom pri príležitosti oslavy narodenín tamojšej čajovne Aquila. Moja klavírna hudba bude v tomto podniku znieť od 19:00 cca. do 22:00. Pre bližšie info kliknite na event na Facebooku. Teším sa na vás!

V piatok opäť v Lucaffé


Milí priatelia, aj tento piatok 22. apríla vás o 19:30 pozývam na môj koncert do kaviarne Lucaffé v Bratislave. Príďte stráviť pohodový večer pri živej hudbe, lahodnom nápoji, chutnom šaláte či zákusku a rozhovoroch s priateľmi a príjemne si tak oddýchnuť po stresujúcom pracovnom týždni. Pozýva vás váš klavirista.

Tri dni plné hrania


Dnes pre mňa začína trojdňový maratón klavírnych vystúpení. 14.4. zahrám na evente pri odhalení nového modelu automobilu Jaguar v rezidencii britského veľvyslanca, 15.4. vystúpim medzi 19:30 a 22:00 v bratislavskej kaviarni Lucaffé a 16.4. spríjemním svojou hrou na klavíri sobotný večer hosťom v hoteli Sitno vo Vyhniach. Teším sa na vás!

Prvý aprílový hudobný večer už tento piatok


V piatok 8. apríla Vás opäť pozývam do bratislavskej kaviarne Lucaffé. Pri šálke lahodnej talianskej kávy alebo poháriku drinku si tu budete môcť vychutnať aj príjemné tóny v mojom podaní. Začíname o 19:30, teší sa na vás váš pianista.

V marci tri klavírne koncerty v Lucaffé


V piatok 4.3. a štvrtky 10.3. a 17.3. vás pozývam na moje koncerty do príjemnej bratislavskej kaviarne Lucaffé. Časy klavírnych večerov sú stanovené na 18:00-20:30. Teším sa na vás!

Živá hudba na svadbu:: Na čo pri jej výbere nezabudnúť?


Na webe Pianista.sk dnes pribudla sekcia s blogom, kde pre vás budem s pravidelnou nepravidelnosťou pripravovať zaujímavé články. V tom prvom vám poradím, na čo všetko nezabudnúť, ak vyberáte živú hudbu na svadbu.

Šťastné a veselé Vianoce a PF 2016


Všetkým návštevníkom týchto stránok prajem pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu najbližších a všetko dobré v novom roku 2016.
Peter Zbranek

Pozvánka na Mikulášsky koncert v Piano Cafe


Vaša Mikulášska čižma s nádielkou sladkých hudobných darčekov už na Vás čaká. Príďte si ju rozbaliť už s týždňovým predstihom, v sobotu 28.11.2015 o 18:00, na Mikulášsky koncert do Piano Cafe v Nitre. Za sprievodu klavíra, resp. gitary na ňom zaznejú nie len známe populárne skladby, ale aj vlastná tvorba účinkujúcich umelcov. Okrem toho si budete môcť vychutnať už tradične vynikajúce jedlo a pitie v príjemnom prostredí.
Vystúpia:
Viera Petrovčinová a Martina Slebodníková, Humenné, klavír + spev
Kristína Iris Snopková, Bánovce nad Bebravou, spev v sprievode klavíra
Nikola ďaďová, Dolný Kubín, spev v sprievode klavíra
Matej Králik, Kysucké Nové Mesto, gitara + spev
Peter Zbranek, Nitra, klavír + spev
Vstup je voľný.