Ako pianista som počas dlhých rokov svojho pôsobenia na podujatiach najrôznejšieho druhu spoznal viacerých dodávateľov, ktorí svoju prácu robia s radosťou a na vysokej úrovni. Preto ak hľadáte fotografov, kameramanov, DJ-ov, kapely, husľový sprievod či pojazdný stánok s nápojmi a občerstvením, týchto profesionálov vám vrelo odporúčam osloviť. Nech už sa rozhodnete pre ktoréhokoľvek z nich, som si istý, že s odvedenými službami budete spokojní.

Victoria Linnen

Victoria Linnen

Husle s reprodukovaným podmazom. Klasická, popová, filmová hudba na svadby, plesy, večerné koncerty, recepcie, firemné eventy.

Asociácia svadobných profesionálov

Asociácia svadobných profesionálov

Fotografi, kameramani, DJ či hudobníci na váš veľký deň. Spoločenstvo talentovaných a skúsených profesionálov s nadaním pre vytváranie úžasnej svadobnej atmosféry.

Country skupina Domovina

Country skupina Domovina

Skupina hrá prevažne evergríny českej country a vystupuje na rôznych miestach od táborových ohňov až po krčmy, bary a kultúrne a iné domy.

Pokiaľ by ste svoje podujatie radi obohatili aj o podmanivý klavírny sprievod, veľmi rád budem jeho súčasťou tiež. Nech už preto plánujete svadbu, oslavu, ples, firemnú udalosť či vianočnú akciu, s radosťou Vám ju prídem svojou hrou spríjemniť. Ozvite sa mi však, prosím, čo najskôr, pretože môj kalendár vystúpení sa rýchlo zapĺňa.

Kontaktovať klaviristu ihneď