Chcete, aby bol Váš ples výnimočný?

Plesová sezóna premieňa všedné dni na rozprávku. Prináša okúzľujúce chvíle plné tanca a zábavy, dobrého jedla a krásnych šiat. K tomu všetkému neodmysliteľne patrí aj živá hudba.

Som pianista Peter Zbranek a bude mi cťou prispieť k tomu, aby bol váš najbližší ples udalosťou, na ktorú budú všetci zúčastnení ešte dlho spomínať.

Kontaktujte ma

Podčiarknite váš ples živou hudbou

Základom každého plesu je hudba. Vytvára atmosféru a je jednou z kľúčových vecí, ktoré rozhodujú o tom, či sa váš ples stane udalosťou, na ktorú sa hostia každoročne tešia.

Keď sa hovorí o atmosfére – nemyslí sa tým len hudba do tanca. Počas plesu nastáva množstvo momentov, pri ktorých sa netancuje, no svojim lahodným zvukom ich práve klavír dokáže spraviť nezabudnuteľnými.

V pravý moment vytvorím tú pravú atmosféru

Živá hudba dokáže na plese vytvoriť tú správnu atmosféru vo všetkých kľúčových momentoch. Stane sa tak vašim nenahraditeľným pomocníkom:

Pri príchode hostí

Hrajúci pianista dodá príchodu hostí eleganciu. Klavírna hudba bude tým prvým, čo ich privíta a príjemne naladí na ďalšie zážitky.

Pri podávaní jedla

Jedlo s príjemnou hudbou v pozadí chutí ešte lepšie! Živá hudba vytvorí príjemnú náladu, no stlmí aj štrnganie príborov a tanierov, čím zachová noblesný ráz celej udalosti.

V prestávkach programu

Pri striedaní umelcov a ich príprave na vystúpenie nevyhnutne vznikajú na plese hluché miesta. Živá klavírna hudba ich dokáže nenásilne vyplniť a navodiť v hosťoch pocit pohody. Bez nej by odmlky v programe vytvárali dojem zlej organizácie a neistoty.

Pri predstavovaní umelcov a tombole

Predstavovanie významných umelcov či vyhlasovanie víťazov tomboly získa vďaka klavírnemu úvodu slávnostný ráz. Ten určite poteší aj samotných predstavovaných a ocenených.

Pri ďalších momentoch

V podstate však nezáleží na tom, čo sa bude diať. Klavírna hudba má výnimočnú schopnosť spraviť konkrétny moment dojímavým, slávnostným či hoci smiešnym – presne tak, ako budete práve potrebovať.

Rezervovať vystúpenie klaviristu

Živá hudba na ples presne podľa vašich predstáv

Ako klavirista dokážem so svojim pianom vytvoriť príjemnú atmosféru pri podávaní jedál či vyplniť medzery medzi vystúpeniami kapiel. Taktiež však pre vás môžem pripraviť vlastný klavírny koncert, ktorý dodá celému večeru lesk a noblesu. Klasické i populárne skladby v podaní pianistu podčiarknu výnimočné momenty a pre účastníkov plesu budú nezabudnuteľným zážitkom.

V mojej bohatej ponuke skladieb si tú svoju nájde určite každý. V pôsobivom inštrumentálnom prevedení vám zahrám:

 • piesne od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma či Yann Tiersen)
 • klavírne covery zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga)
 • jazzové aj romantické improvizácie.
Vypočujte si niekoľko hudobných ukážok
Živá hudba na ples

Spojenie klavíra a huslí pre ešte krajší zážitok

Chceli by ste zážitok návštevníkov vášho plesu umocniť nádhernou súhrou klavíra a huslí? Aj toto vaše želanie s radosťou splním. S huslistkou Victoriou Linnen máme pripravený spoločný približne štvorhodinový repertoár plný pomalších, no i rytmických piesní. Radi sa tak spolu postaráme nie len o príjemný hudobný podklad k slávnostnej večeri, ale aj o koncertné vystúpenie, ktoré na vašom plese rozprúdi skvelú tanečnú zábavu!

Pre koho som už hral?

Moja klavírna hudba už zaznela na mnohých významných eventoch domácich aj zahraničných spoločností a organizácií, ako napríklad:

 • Profesia
 • Halada Jewellery
 • Strabag
 • Kníhkupectvo Panta Rhei
 • Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
 • Informačná kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku
 • Rezidencia amerického i britského veľvyslanca
 • Národná rada občanov so zdravotným postihnutím v SR

Každoročne tiež účinkujem na najznámejších slovenských svadobných veľtrhoch a výstavách, akými sú:

 • Svadobný veľtrh v Inchebe
 • Beauty Forum Trenčín
 • Svadobné dni & Beauté v Nitre

Pridajte sa aj vy k dlhému zoznamu mojich spokojných klientov!

Kontaktovať klaviristu

Čo hovoria na moju hudbu organizátori podujatí?

Zuzana Hreščáková, Promea Communication spol. s r. o., event manager

Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, splnili ste všetko, na čom sme sa dohodli. Hrali ste krásne. Oceňujeme Vašu presnosť, spoľahlivosť a ochotu. Pri takýchto eventoch je to veľmi dôležité, aby akcia prebiehala podľa harmonogramu a k spokojnosti všetkých zúčastnených. V prípade podujatí, kde bude v scenári pianista, Vás budeme opätovne kontaktovať. Prajem Vám len to najlepšie a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Michaela Hajduková, Národná rada občanov so zdravotným postihnutím v SR

Dobrý deň, Peter, píšem v mene Národnej rady občanov so zdravotným postihnutím. Ďakujeme krásne za Váš hudobný vklad pri galavečeri v rámci našej medzinárodnej konferencie v Bratislave. Žasla nad Vami celá Európa :) Určite si Vás radi vypočujeme aj na budúce.

Pozrite si aj ďalšie hodnotenia pianistu

Chcete na svoj ples klavírnu hudbu? Prídem tam, kde potrebujete

Nech už sa bude váš ples konať v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici alebo kdekoľvek inde na Slovensku, rád vám prídem zahrať všade. Dokonca aj v prípade, ak nemáte k dispozícii klavír. Moje stage piano nemá len výborný zvuk, ale tiež kompaktnú veľkosť, preto sa s ním viem bez problémov presunúť presne tam, kde ma potrebujete.

Stanovili ste už pre svoj ples dátum? Neváhajte a ozvite sa mi!

Presné detaily týkajúce sa môjho vystúpenia môžeme dohodnúť aj neskôr. Rezerváciu na konkrétny dátum je však dôležité urobiť čo najskôr. Môj pracovný kalendár sa v čase plesovej sezóny rýchlo zapĺňa, preto si, prosím, pred objednávkou skontrolujte harmonogram mojich koncertov, aby ste mali istotu, že vami zvolený termín mám stále voľný.

Pozrieť kalendár koncertov

Aká je cena klavírneho vystúpenia na plese?

Konečná cena môjho vystúpenia sa odvíja od viacerých detailov. Pre jej presnú výšku ma preto, prosím, kontaktujte a napíšte mi:

 • aká je vaša predstava o dĺžke môjho vystúpenia
 • miesto a čas konania
 • či máte záujem o čisto klavírny sprievod, alebo by vás oslovil i duet klavíra a huslí.

Po získaní týchto informácií vám obratom vypočítam a zašlem presnú cenovú kalkuláciu.

Získať cenovú ponuku