Chcete, aby sa na váš ples nezabudlo?

Plesová sezóna premieňa všedné dni na rozprávku. Prináša okúzľujúce chvíle plné tanca a zábavy, dobrého jedla a krásnych šiat. K tomu všetkému neodmysliteľne patrí aj živá hudba.

Som pianista Peter Zbranek a bude mi cťou prispieť k tomu, aby bol váš najbližší ples udalosťou, na ktorú budú všetci zúčastnení ešte dlho spomínať.

Kontaktujte ma

Oživte váš večer prítomnosťou profesionálneho klaviristu

Základom každého plesu je hudba. Vytvára atmosféru a je jednou z kľúčových vecí, ktoré rozhodujú o tom, či sa vaša akcia stane udalosťou, na ktorú sa hostia každoročne tešia.

Keď sa hovorí o atmosfére – nemyslí sa tým len hudba do tanca. Počas slávnostného večera nastáva množstvo momentov, pri ktorých sa netancuje, no svojím lahodným zvukom ich práve klavír dokáže spraviť nezabudnuteľnými.

V pravú chvíľu vytvorím tú pravú atmosféru

Živá hudba dokáže navodiť tú správnu emóciu vo všetkých kľúčových okamihoch. Stane sa tak vaším nenahraditeľným pomocníkom:

Pri príchode hostí

Zvuk klavíra dodá príchodu hostí eleganciu. Bude prvým impulzom, ktorý ich na akcii privíta a príjemne naladí na ďalšie zážitky.

Pri podávaní jedla

Jedlo s elegantnou hudbou v pozadí chutí ešte lepšie! Živá klavírna kulisa pomôže vytvoriť uvoľnenú náladu a zároveň stlmí aj štrnganie príborov a tanierov.

V prestávkach programu

Pri striedaní umelcov a ich príprave na vystúpenie nevyhnutne vznikajú hluché miesta. Klavirista ich svojou hudbou dokáže nenásilne vyplniť a navodiť u prítomných pocit pohody. Bez nej by odmlky v programe vytvárali dojem zlej organizácie a neistoty.

Pri predstavovaní umelcov a tombole

Predstavovanie významných umelcov či vyhlasovanie víťazov tomboly získa vďaka klavírnemu úvodu slávnostný ráz. Ten určite poteší aj samotných predstavovaných a ocenených.

Pri ďalších momentoch

V podstate však nezáleží na tom, čo sa bude diať. Klavírna hudba má výnimočnú schopnosť spraviť konkrétny moment dojímavým, slávnostným či hoci smiešnym – presne tak, ako to budete práve potrebovať.

Rezervovať vystúpenie klaviristu

Živá hudba na ples podľa vašich predstáv

Ako profesionálny klavirista dokážem so svojím pianom vytvoriť príjemnú atmosféru pri podávaní jedál či vyplniť medzery medzi vystúpeniami kapiel. Taktiež však pre vás môžem pripraviť vlastný klavírny koncert, ktorý bude hlavným číslom programu.

V mojej bohatej ponuke skladieb si tú svoju nájde určite každý. V pôsobivom inštrumentálnom prevedení vám zahrám:

 • piesne od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma či Yann Tiersen),
 • klavírne covery zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga),
 • jazzové aj romantické improvizácie.
Vypočujte si niekoľko hudobných ukážok
Živá hudba na ples

Spojenie klavíra a huslí pre ešte krajší zážitok

Chceli by ste zážitok návštevníkov vášho plesu umocniť nádhernou súhrou klavíra a huslí? Aj toto vaše želanie s radosťou splním. S huslistkou Victoriou Linnen máme pripravený spoločný približne štvorhodinový repertoár plný pomalších, no i rytmických piesní. Naše duo PV Acoustic sa tak postará nielen o príjemný hudobný podklad k slávnostnej večeri, ale aj o koncertné vystúpenie, ktoré rozprúdi skvelú tanečnú zábavu!

Prečítajte si viac o duu PV Acoustic

Pre koho som už hral?

Moja klavírna hudba už zaznela na mnohých významných eventoch domácich aj zahraničných spoločností a organizácií, ako napríklad:

 • Profesia,
 • Halada Jewellery,
 • Strabag,
 • Doprastav,
 • MAN Truck & Bus,
 • Kníhkupectvo Panta Rhei,
 • Asociácia priemyselných zväzov a dopravy,
 • Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora,
 • Informačná kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku,
 • Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre,
 • Rezidencia veľvyslanectiev USA a Veľkej Británie na Slovensku.

Pridajte sa aj vy k dlhému zoznamu mojich spokojných klientov!

Kontaktovať klaviristu

Čo hovoria na moju hudbu organizátori podujatí?

Zuzana Hreščáková, Promea Communication spol. s r. o., event manager

Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, splnili ste všetko, na čom sme sa dohodli. Hrali ste krásne. Oceňujeme Vašu presnosť, spoľahlivosť a ochotu. Pri takýchto eventoch je to veľmi dôležité, aby akcia prebiehala podľa harmonogramu a k spokojnosti všetkých zúčastnených. V prípade podujatí, kde bude v scenári pianista, Vás budeme opätovne kontaktovať. Prajem Vám len to najlepšie a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Michaela Hajduková, Slovenské fórum osôb so zdravotným postihnutím

Dobrý deň, Peter, píšem v mene Slovenského fóra osôb so zdravotným postihnutím. Ďakujeme krásne za Váš hudobný vklad pri galavečeri v rámci našej medzinárodnej konferencie v Bratislave. Žasla nad Vami celá Európa :) Určite si Vás radi vypočujeme aj na budúce.

Pozrite si aj ďalšie hodnotenia pianistu

Vášho plesu sa rád zúčastním kdekoľvek

Budete sa zabávať v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici alebo v inom meste? Vzdialenosť nie je podstatná, prídem za vami v rámci celého Slovenska. Dokonca aj v prípade, ak nemáte k dispozícii klavír. Moje stage piano nemá len výborný zvuk, ale tiež kompaktnú veľkosť, preto sa s ním viem bez problémov presunúť presne tam, kde ma potrebujete.

Máte už stanovený dátum? Neváhajte a ozvite sa mi!

Presné detaily týkajúce sa môjho vystúpenia môžeme dohodnúť aj neskôr. Rezerváciu na konkrétny dátum je však dôležité urobiť čo najskôr. Môj pracovný kalendár sa v čase plesovej sezóny rýchlo zapĺňa, preto si, prosím, pred objednávkou skontrolujte harmonogram mojich koncertov, aby ste mali istotu, že vami zvolený termín mám stále voľný.

Pozrieť kalendár koncertov

Aká je cena klavírneho vystúpenia?

Konečná cena závisí od viacerých faktorov. Pre jej presnú výšku ma preto, prosím, kontaktujte a napíšte mi:

 • aká je vaša predstava o dĺžke môjho vystúpenia,
 • miesto a čas konania,
 • či máte záujem o čisto klavírny sprievod, alebo by vás oslovil i duet klavíra a huslí.

Po získaní týchto informácií vám obratom vypočítam a zašlem presnú cenovú kalkuláciu.

Získať cenovú ponuku