Urobte zo svojho podniku výnimočné miesto

Živá klavírna hudba vnesie do vašich priestorov nádych exkluzivity a dodá im výnimočnú atmosféru.

Som pianista Peter Zbranek a svojou hudbou vytvorím z vašej reštaurácie či hotela nezabudnuteľné miesto, na ktoré sa budú ľudia radi vracať.

Kontaktujte ma

Podniky, v ktorých môže zaznieť moja hudba

Prevádzkujete reštauráciu, kaviareň, hotel, bar, čajovňu či vinotéku? Živá klavírna hudba dodá vášmu zariadeniu punc výnimočnosti. Tóny klavíra doplnia vami ponúkané jedlo a pitie o kultúrny zážitok. Zákazníci vďaka nemu odídu domov s príjemným pocitom, ktorý v nich bude ešte dlho doznievať.

Hudba pre kaviarne, reštaurácie i bistrá

V skutočnosti si ľudia len málokedy vyberajú reštaurácie a kaviarne kvôli hladu. Hlavným dôvodom je túžba oddýchnuť si a stráviť príjemný čas. Dobrá atmosféra je preto pre takéto podniky kľúčová. Jedným z dôležitých nástrojov na jej vytvorenie je hudba. Podľa výskumu University of Leicester klasická hudba vyvoláva v ľuďoch pocit, že sú bohatší, a podnecuje ich miňať viac peňazí.
Živá podmazová hudba či koncertné vystúpenie pianistu premení príjemnú atmosféru vašej reštaurácie na výnimočný zážitok, vďaka ktorému sa k vám budú hostia radi vracať.
TIP: Objednajte si klaviristu na pravidelný deň v týždni, aby si vaši zákazníci mohli byť vždy istí, že návšteva u vás bude dokonalým zážitkom.

Hudba pre hotely a bary

Šancu urobiť dobrý prvý dojem máte iba raz, preto by ste ju mali využiť čo najlepšie. Prvý dojem totiž do veľkej miery ovplyvňuje celkový pohľad a hostia dokážu vďaka nemu odpustiť aj neskoršie drobné nedostatky. Ak ich už pri vstupe privíta okrem príjemného prostredia aj lahodná hudba, bude ich prvý dojem určite pozitívny. Tóny klavíra v podaní pianistu dodajú vášmu hotelu exkluzivitu, spríjemnia posedenie v hotelovom bare aj čakanie na recepcii. Návštevníci si vďaka hudbe odnesú domov príjemný zážitok, ktorý sa im bude v mysli spájať s vašim zariadením.
TIP: Objednajte si klaviristu na privítanie konkrétnej delegácie, výnimočný večer či udalosť a podčiarknite tak ich exkluzivitu.

Hudba pre vinotéky a čajovne

Vinotéky a čajovne boli vždy útočiskom ľudí, ktorí si dokázali vychutnať dobrú spoločnosť a umenie. Podčiarknite tento jedinečný znak svojho podniku a pridajte hosťom k horúcemu čaju či lahodnému vínu aj kultúrny zážitok. Živé vystúpenie dodá každému posedeniu neobyčajnú atmosféru a váš podnik tak získa v očiach zákazníkov celkom nový rozmer.

Kontaktovať pianistu

Klavírna hudba pre špeciálne momenty

Chystáte niečo výnimočné? Či už je to romantická Valentínska večera pri sviečkach, vianočné posedenie pri horúcom punči, exkluzívny degustačný večer, ochutnávka vína, slávnostné otváranie podniku či nedeľný brunch, klavírna hudba dokonale spríjemní hosťom náladu. Som pianista s bohatými skúsenosťami a hraniu na akciách sa venujem už dlhé roky. Dokážem vám poradiť, no v prípade záujmu aj sám zostaviť kompletný playlist presne na ten typ akcie, ktorý práve plánujete.

Na moje bohaté skúsenosti a profesionálny prístup sa môžete spoľahnúť. Presvedčte sa sami!

Vypočujte si ukážky klavírnej hudby
Klavirista do hotela

Živá hudba na mieru

Vďaka môjmu pestrému repertoáru uspokojím nároky každého hosťa. V inštrumentálnom prevedení vašim návštevníkom zahrám:

 • filmovú hudbu od najznámejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma či Yann Tiersen)
 • klavírne covery zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga)
 • najznámejšie vianočné melódie (slovenské aj zahraničné koledy i vianočné hity, ako aj piesne z najkrajších vianočných rozprávok)
 • jazzové i romantické improvizácie.
Pozrite si, aké piesne mám v repertoári

Bonus: Spoločný koncert s huslistkou

Sólové klavírne vystúpenie sa vám máli? Umocnite zážitok hostí vo vašom podniku nádhernou súhrou piana s husľami. S huslistkou Victoriou Linnen máme pre vás pripravený spoločný približne štvorhodinový repertoár plný piesní na počúvanie i do tanca. Radi sa tak vo vašej reštaurácii či hoteli postaráme nie len o príjemný hudobný podklad k lahodnej večeri, ale aj o koncertné vystúpenie, ktoré vašich návštevníkov dostane do varu!

Kde už zazneli tóny môjho klavíra?

Živá klavírna hudba v mojom podaní už skrášlila prostredie v mnohých slovenských reštauráciách či hoteloch. Toto sú len niektoré z nich:

 • Bearded Brothers, Nitra
 • RESIDENCE HOTEL****, Donovaly
 • Kúpele Dudince
 • Hotel Sitno, Vyhne
 • Lindner Hotel Gallery Central, Bratislava
 • STARÝ DOM – Vináreň u Ludvika, Modra
 • X-Bionic® Sphere, Šamorín

Pridajte sa i vy k dlhému zástupu mojich spokojných klientov!

Kontaktovať pianistu

Čo hovoria na moju hudbu v podnikoch, kde som hral?

Ing. Barbora Mihálechová, Boutique Hotel pod Lipou, Sales & Marketing Manager

Vďaka pianistovi Petrovi Zbranekovi sa romantický večer pre našich hostí stal ešte kúzelnejší. V novootvorenom Boutique Hoteli pod Lipou**** v Modre sme pre všetky páry pri príležitosti Dňa zaľúbených pripravili degustačnú päťchodovú večeru s prípitkom a darčekom. Tóny klavíra krásne dotvorili atmosféru a hostia si večer vychutnali všetkými zmyslami. Ďakujeme za spoluprácu a budeme sa tešiť na ďalšie príjemné spoločné akcie u nás. Vrelo klaviristu odporúčame aj našim nevestám na ozvláštnenie svadobného dňa v našom hoteli.

Ing. Roman Martinovič, Stopka n.o., riaditeľ

Prevádzkujeme úspešnú čajovňu Aquila, ktorá za svoje fungovanie získala aj niekoľko významných ocenení. Dávame si preto pozor nie len na kvalitu čajov, drobných pokrmov, prostredia a obsluhy, ale aj podujatí, ktoré pripravujeme. Sme radi, že sme do Ružomberka pritiahli aj pianistu Petra Zbraneka, ktorý pre našich návštevníkov zabezpečil neopakovateľný večer pri tónoch svojho klavíra. Rovnako ako s hudbou, boli sme veľmi spokojní i s jeho profesionálnym prístupom. Ďakujeme Peter, veľmi radi podujatie s tebou opäť niekedy zopakujeme.

Ďalšie referencie na pianistu

Prídem tam, kde budete potrebovať

Klavírna hudba v mojom podaní môže znieť naozaj kdekoľvek. Ak v svojich priestoroch nemáte k dispozícii naladený klavír, veľmi rád prinesiem vlastné stage piano. Má nie len krásny zvuk, ale aj kompaktné rozmery, preto ho viem priniesť naozaj hocikam. Či sa váš podnik nachádza v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici alebo na akomkoľvek inom mieste na Slovensku, veľmi rád prídem a zahrám vám skladby, ktoré vašich hostí určite potešia.

Vyberte si dátum, ktorý vám bude vyhovovať

Pred objednávkou si, prosím, skontrolujte harmonogram mojich vystúpení. Termíny, ktoré mám ešte voľné, si veľmi rád rezervujem práve pre vás. Ozvite sa mi však aj v prípade, že sú obsadené; niektoré akcie majú kratšie trvanie. Ak to bude čo len trochu možné, zladím svoj časový program s vašim želaním.

Pozrieť kalendár koncertov

Cena klavírneho vystúpenia v podniku

Nakoľko každé vystúpenie pripravujem na mieru pre konkrétneho klienta, koncová cena sa odvíja od viacerých faktorov. Kvôli presnej cenovej ponuke sa mi preto, prosím, ozvite vopred a opíšte mi:

 • kedy a kde sa má vystúpenie uskutočniť
 • aká je vaša predstava o dĺžke môjho hrania
 • či máte záujem o jednorazový klavírny koncert
 • alebo so mnou chcete spolupracovať na pravidelnej báze.

Následne vám veľmi rád vypracujem cenovú ponuku presne podľa vašich požiadaviek.

Mám záujem o cenovú ponuku
Živá hudba do kaviarne

Koncert zdarma

Vašu dôveru si veľmi cením a rád vás za ňu odmením. Ak si objednáte viac koncertov naraz, venujem vám vystúpenie navyše zdarma.

Ozvite sa mi so svojimi požiadavkami (aj nie celkom presnými predstavami) a určite sa spolu dohodneme k obojstrannej spokojnosti.

Chcem dostať koncert zdarma