Klavirista na svadbu

Pianista na svadbu, svadobný obrad a svadobnú hostinu

Umocnite výnimočnosť svojho svadobného dňa úžasnou a príjemnou živou hudbou.
Zažite nezabudnuteľný a rozprávkový svadobný obrad za zvuku prekrásnych tónov klavíra. Piesne v mojom podaní vyčaria tú pravú romantiku pri príchode mladomanželov k oddávajúcemu, počas výmeny prsteňov či pri odchode z obradnej siene. Svojou hrou tiež rád navodím nádhernú atmosféru v priebehu usádzania svadobných hostí ešte pred samotným obradom, ale aj počas gratulácií či pri fotení po jeho skončení. Ponúkam široký repertoár plný krásnych skladieb, rád si ale pre Vás pripravím aj konkrétne piesne na želanie, ak mi o nich dáte vedieť s dostatočným predstihom. Klavírna hudba sa perfektne hodí na cirkevný sobáš v kostole aj na civilný obrad na úrade. Svadba vonku nie je problémom – zabezpečím dokonalé ozvučenie, ktoré skrášli váš svadobný deň.
Svadobná hostina je tiež skvelou príležitosťou, ako spríjemniť atmosféru momentu klavírnou hudbou. Na svojom klavíri Vám zahrám príjemný a tichý podklad počas príchodu a usádzania svadobčanov, ale aj v priebehu celej večere. Vďaka zaujímavému repertoáru skladieb bude vašim hosťom chutiť. V prípade záujmu spojím v prestávkach medzi chodmi či v tanečnej zábave hru na klavíri aj so spevom, čím sa postarám o dokonalú zábavu pre Vás i všetkých Vašich hostí.
Klavírna hudba je vhodná na svadby malé ale aj tie väčšie. Spojenie jedinečného zážitku a úžasnej živej hudby je pohladením pre duše a srdcia mladomanželov a hostí. A ak sa na svadbu ešte len chystáte, rád budem na klavíri sprevádzať i Vaše zásnuby, vďaka čomu sa žiadosť o ruku stane nezabudnuteľnou pre oboch snúbencov.

Klavirista na oslavu

Pianista na rodinnú i firemnú oslavu

Klavírna hudba je priam ideálnym podkladom aj k oslavám – rodinným ale aj firemným. Oslavujete Vy alebo Váš známy jubileum či výročie? Podčiarknite tento jedinečný okamih úžasnou atmosférou, ktorú Vám počas slávnostného obeda či večere so svojim klavírom vytvorím. Ponúkam široký repertoár presne podľa charakteru oslavy, doplnený o gratulačné piesne, ale aj o spev či skladby na rozprúdenie tej pravej párty. Nech je oslava kdekoľvek, rád sa stanem súčasťou tohto jedinečného a nezabudnuteľného momentu.

Klavirista na event

Pianista na firemný a spoločenský event

Premýšľate nad tým, ako urobiť Váš firemný či spoločenský event jedinečným a oddeliť ho tak od ostatných? Doplňte ho o príjemnú klavírnu hudbu a doprajte hosťom umelecký zážitok v objatí klavíra. Nezáleží na tom, či pôjde o firemnú akciu alebo večierok, ples, konferenciu či kongres, výstavu alebo vernisáž, banket či recepciu – klavírna hudba je vhodná na akúkoľvek spoločenskú udalosť, ktorú práve plánujete! Pomocou svojho klavíra dokreslím atmosféru okamihu v priebehu podávania jedál a drinkov, rozhovorov s kolegami a obchodnými partnermi či počas samotnej večere. Prekrásna živá hudba bude nezabudnuteľným pozadím pre Váš firemný či spoločenský event.
V prípade záujmu sa postarám aj o dokonalé klavírne koncertné vystúpenie počas galavečera či akéhokoľvek eventu. Nezáleží na tom, aké podujatie práve chystáte – klavírna hudba zvýrazní všetky.

Klavirista pre podnik

Pianista do kaviarne, reštaurácie či hotela

Umožnite svojim zákazníkom zažiť neopakovateľnú atmosféru talianskych a francúzskych reštaurácií či kaviarní – ponúknite im k skvelému jedlu aj úžasnú klavírnu hudbu. Klavír dodá Vašej reštaurácii, kaviarni, vinotéke, čajovni, hotelu, baru či akémukoľvek inému podniku novú iskru. Príjemná podmazová hudba k jedlu a pitiu bude harmonickým podčiarknutím dojmu z Vášho podniku. Plne sa prispôsobujem Vašim požiadavkám a ponúkam aj spoluprácu na dlhodobej báze. Repertoár je široký a tvorí sa podľa konkrétneho štýlu a druhu podniku.
Pripravujete pre svojich hostí degustačný večer, vínnu cestu či chystáte romantickú večeru pre zaľúbených? Zvýraznite tento magický moment prekrásnou klavírnou hudbou, ktorá vytvorí harmóniu emócií a umenia. Osobitou kategóriou je Valentínska večera pri sviečkach so sprievodom klavíra. Objednajte si moje služby už vopred a doprajte svojim hosťom neopakovateľný zamilovaný večer v príjemnej atmosfére.