Čaká vás svadobný deň?

Podčiarknite jeho výnimočnosť nádhernými tónmi klavírnej hudby. Len máloktorý nástroj dokáže vytvoriť také silné emócie ako práve klavír. Jeho hudba sa dotýka srdca a premieňa životné momenty na nezabudnuteľné chvíle.

Som svadobný pianista Peter Zbranek a veľmi rád vám pomôžem dotvoriť atmosféru vášho veľkého dňa tak, aby sa stal nezabudnuteľným zážitkom nie len pre vás, ale aj pre vašu rodinu aj priateľov.

Kontaktujte ma

Svadobný obrad

Svadobný obrad v sprievode klaviristu je nádherný zážitok. Podmanivé tóny piana pohládzajú dušu a vytvárajú romantickú atmosféru pre prednesenie svadobného sľubu, na ktorý budete pamätať po celý život.

Svojou klavírnou hudbou vás budem sprevádzať celým sobášnym obradom. Dotvorím ňou okamihy pri:

 • welcome drinku
 • usádzaní hostí pred sobášom
 • príchode nevesty a ženícha
 • výmene prsteňov
 • prvom novomanželskom bozku
 • zápise do matričnej knihy
 • odchode na konci obradu
 • gratuláciách a fotografovaní po obrade.

Svadobná hostina

Jemná živá hudba v podaní klaviristu umocní výnimočnosť okamihov svadobnej hostiny. Pianista za klavírom navyše dodá celej udalosti nádych noblesy a elegancie.

Budem vám hrať tichý hudobný podklad v priebehu:

 • príchodu a usádzania svadobčanov
 • celej svadobnej večere
 • posedenia po jedle či krájania svadobnej torty
 • prestávok medzi tanečnými kolami.

Tanec a spev

Ľudia si piano spájajú najmä s romantickými skladbami. Klavírna hudba je však výborným sprievodcom v priebehu celej svadby, ako počas dôstojných momentov, tak aj pri veselej zábave. Ak plánujete malú svadbu v kruhu rodiny, najmite si klaviristu na celý deň a vyriešite tak všetky hudobné potreby: získate vznešenú a krásnu podmazovú hudbu pre dojemné chvíle, ako aj výbornú zábavu počas tanca. Ak si budete priať, aj so spevom!

Klavírnou hudbou vás na svadbe vyzvem:

 • k romantickému prvému mladomanželskému tancu pri tónoch vašej obľúbenej skladby
 • do spevu i tanca na populárne či ľudové piesne, ktoré všetkých svadobčanov zaručene zdvihnú zo stoličiek.

Zásnuby

Hudba znásobuje emócie, vďaka ktorým si uchovávame aj najmenšie spomienky. Bez ohľadu na to, či budú vaše zásnuby dňom týkajúcim sa len vás dvoch, alebo sa z nich budete tešiť spolu s rodinou, žiadosť o ruku podfarbená jemnou klavírnou hudbou sa stane nezabudnuteľnou chvíľou, na ktorú budete so vzájomnou láskou spomínať celý život. Stačí, ak si vyberiete skladbu, a ja veľmi rád dotvorím romantickú atmosféru vášho dokonalého zásnubného dňa.

Vypočujte si ukážky klavírnej hudby
Klavirista na svadobný obrad

Jedinečná svadobná atmosféra

Ako pianista som mal tú česť dotvárať najkrajšie životné okamihy viac ako 130 mladomanželských párov (medzi inými aj známeho hokejistu Richarda Pánika s manželkou) či najlepšej slovenskej hádzanárky roka 2019 Moniky Rajnohovej s manželom. Tieto moje bohaté skúsenosti a pestrý repertoár sú zárukou, že každý moment vašej svadby bude mať tú správnu atmosféru.

Hranie na klavíri nikdy neberiem rutinne. Uvedomujem si, že tak ako každý pár, tak aj každá svadba je jedinečná. Preto sa zakaždým prispôsobujem špecifickým predstavám novomanželov. Mám vždy veľkú radosť, keď na konci sobášneho dňa vidím, že som aj ja mohol prispieť k tomu, aby bol tento deň najkrajším v ich živote.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a 100% sústredenosti počas celého dňa si môžete byť istí, že dokážem:

 • odhadnúť, kedy a čo zahrať, ale aj to, kedy sa viac hodí ticho
 • improvizovať a upraviť dĺžku skladieb presne podľa aktuálnej situácie
 • poradiť vám s výberom vhodných piesní
 • pomôcť aj s ďalšími otázkami ohľadom plánovania vášho svadobného dňa.

Obráťte sa na mňa. Môžete sa spoľahnúť na to, že urobím všetko preto, aby bol váš zážitok dokonalý.

Kontaktovať klaviristu
Klavírna hudba na svadbu

Živá hudba na svadbu presne podľa vašich predstáv

V mojom pestrom repertoári si na „to svoje“ príde naozaj každý. V citlivom inštrumentálnom prevedení vám zahrám:

 • filmovú hudbu od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma, Yann Tiersen...)
 • svadobné pochody v klavírnej úprave (Wagner, Mendelssohn, Pachelbel...)
 • klavírne prerábky zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga)
 • jazzové aj romantické improvizácie

Navyše, ak si budete chcieť zaspievať a zatancovať, veľmi rád počas svadobnej zábavy pripojím k svojej hudbe aj spev. Notoricky známe ľudové piesne i overené slovenské hity dostanú všetkých svadobčanov doslova do varu!

UPOZORNENIE! Toto vystúpenie objednávajte len na vlastné nebezpečenstvo. Vám i vašim svadobným hosťom totiž po ňom hrozia akútne príznaky svalovice a vykričaných hlasiviek.

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia

Chcete, aby na svadbe zaznela vaša obľúbená pieseň?

A nenašli ste ju v mojom repertoári? Nemajte obavy.

Som skúsený pianista a z počutia sa dokážem naučiť zahrať prakticky akúkoľvek skladbu. Počas vášho civilného či cirkevného obradu, ale aj v priebehu mladomanželského tanca vám rád zahrám PRESNE TO, čo si budete priať.

Stačí, ak mi vopred napíšete názov skladby, ktorú by ste na svojej svadbe radi počuli. O všetko ostatné sa postarám.

Napíšte mi vaše hudobné prianie

Bonus: Nahrávka piesne pre váš prvý svadobný tanec

Chcete si váš prvý svadobný tanec nacvičiť vopred? Rád pre vás pripravím nahrávku vybranej skladby. Spoločne si ju prejdeme a prispôsobíme jej dĺžku aj tempo tak, aby presne zodpovedala vašim predstavám. Keď nastane deň „D“, na mladomanželský tanec budete dokonale pripravení. Navyše, nahrávka svadobnej piesne vám ostane, takže si ju budete môcť v neskorších rokoch kedykoľvek pustiť a opäť si zatancovať či aspoň zaspomínať na váš veľký deň.

Klavírna hudba vám nestačí?

Chceli by ste na svadbe počuť aj spev či nádhernú súhru klavíra s iným nástrojom? Aj toto vaše želanie s radosťou splním!

Okrem sólového klavírneho vystúpenia môžem na sobášny obrad zabezpečiť speváčku alebo ďalšiu profesionálnu hudobníčku (violončelistku / huslistku) a nacvičiť s ňou skladby presne podľa vášho výberu.

Navyše, s huslistkou Victoriou Linnen máme dokonca pre vás pripravený spoločný približne štvorhodinový repertoár. Súzvuk klavíra a huslí tak môže znieť nie len ako romantický sprievod vášho obradu, ale aj v priebehu svadobnej hostiny. Radi sa spolu postaráme nielen o príjemné hudobné pozadie k svadobnej večeri, ale aj o koncertné vystúpenie, ktoré rozprúdi tú pravú zábavu!

Čo o mojej hudbe povedali mladomanželia a ich svadobní hostia?

Pozrite si aj ďalšie ohlasy na pianistu

Prídem na svadbu kamkoľvek

Som flexibilný pianista a rád prídem spríjemniť váš veľký deň, či už potrebujete klaviristu na svadbu v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici alebo v akomkoľvek inom meste na Slovensku. Svoje stage piano ľahko prinesiem všade, kam ma zavoláte.

Pianista na svadobnú hostinu

Svadba na úrade, v kostole či v prírode

Živá klavírna hudba sa výborne hodí na cirkevný sobáš v kostole, ako aj na civilný obrad na úrade.

Ani svadba v stodole či pod holým nebom nie je žiadny problém. Zabezpečím dokonalé ozvučenie, s ktorým budete všetko jasne počuť!

Termín vašej svadby je dôležitý

Hoci by som rád uspokojil všetky žiadosti, ani pri najlepšej vôli nedokážem hrať na dvoch miestach naraz. Pred objednávkou si preto, prosím, skontrolujte harmonogram mojich koncertov, aby ste mali istotu, že mám vami zvolený termín ešte voľný. Ak áno, radšej nečakajte a rezervujte si moje vystúpenie čo najskôr.

Pozrieť kalendár vystúpení

Cena klavírneho sprievodu na svadbu

Cena klavírneho vystúpenia na svadbu sa odvíja od niekoľkých činiteľov. Ak máte záujem o presnú cenovú kalkuláciu, prosím, kontaktujte ma a napíšte mi bližšie informácie:

 • akú máte predstavu odhadovanej dĺžky môjho vystúpenia
 • kedy a kde sa vaša svadba bude konať
 • či máte záujem o sólové klavírne vystúpenie, alebo by ste radi počuli hrať aj mojich hudobných kolegov.

Ja vám následne rád vyčíslim cenovú ponuku na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

Poslať žiadosť o cenovú ponuku