Čaká vás svadobný deň?

Podčiarknite jeho výnimočnosť nádhernými tónmi klavírnej hudby. Len máloktorý nástroj dokáže vytvoriť také silné emócie ako práve klavír. Jeho hudba sa dotýka srdca a premieňa životné momenty na nezabudnuteľné chvíle.

Som svadobný pianista Peter Zbranek a veľmi rád vám pomôžem dotvoriť atmosféru vášho veľkého dňa tak, aby sa stal nezabudnuteľným zážitkom nie len pre vás, ale aj pre vašu rodinu aj priateľov.

Kontaktujte ma

Svadobný obrad

Svadobný obrad v sprievode klaviristu je nádherný zážitok. Podmanivé tóny piana pohládzajú dušu a dotvárajú romantickú atmosféru pre prednesenie svadobného sľubu, na ktorý budete pamätať po celý život.

Svojou klavírnou hudbou vás budem sprevádzať celým sobášnym obradom. Dotvorím ňou okamihy pri:

 • usádzaní hostí pred sobášom
 • príchode nevesty a ženícha
 • výmene prsteňov
 • prvom novomanželskom bozku
 • zápise do matričnej knihy
 • odchode z obradnej siene
 • gratuláciách a fotografovaní po obrade.

Svadobná hostina

Jemná živá hudba v podaní klaviristu umocní výnimočnosť okamihov svadobnej hostiny. Pianista za klavírom navyše dodá celej udalosti nádych noblesy a elegancie.

Budem vám hrať príjemne tichý hudobný podklad v priebehu:

 • príchodu a usádzania svadobčanov
 • celej svadobnej večere
 • posedenia po jedle či krájania svadobnej torty
 • prestávok medzi tanečnými kolami.

Tanec a spev

Ľudia si piano spájajú najmä s romantickými skladbami. Klavírna hudba je však výborným sprievodcom v priebehu celej svadby, ako počas dôstojných momentov, tak aj pri veselej zábave. Ak plánujete malú svadbu v kruhu rodiny, najmite si klaviristu na celý deň a vyriešite tak všetky hudobné potreby: získate vznešenú a krásnu podmazovú hudbu pre dojemné chvíle, ako aj výbornú zábavu počas tanca. Ak si budete priať, aj so spevom!

Klavírnou hudbou vás na svadbe vyzvem:

 • k romantickému prvému mladomanželskému tancu pri tónoch vašej obľúbenej skladby
 • do spevu i tanca na populárne či ľudové piesne, ktoré všetkých svadobčanov zaručene zdvihnú zo stoličiek.

Zásnuby

Hudba znásobuje emócie, vďaka ktorým si uchovávame aj najmenšie spomienky. Bez ohľadu na to, či budú vaše zásnuby dňom týkajúcim sa len vás dvoch, alebo sa z nich budete tešiť spolu s rodinou, žiadosť o ruku podfarbená jemnou klavírnou hudbou sa stane nezabudnuteľnou chvíľou, na ktorú budete so vzájomnou láskou spomínať celý život. Stačí, ak si vyberiete skladbu, a ja veľmi rád dotvorím romantickú atmosféru vášho dokonalého zásnubného dňa.

Vypočujte si ukážky klavírnej hudby
Klavirista na svadobný obrad

Záruka jedinečnej svadobnej atmosféry

Moje bohaté skúsenosti a pestrý repertoár sú zárukou, že každý moment vašej svadby bude mať tú správnu atmosféru. Svojou hudbou vykúzlim v pravý čas presne to, čo je treba - podmanivú atmosféru počas dôstojných chvíľ, no tiež nespútanú veselosť v priebehu svadobnej zábavy. Ako pianista som mal tú česť dotvárať najkrajšie životné okamihy viac ako 110 mladomanželských párov (medzi inými aj známeho hokejistu Richarda Pánika s manželkou) či najlepšej slovenskej hádzanárky Moniky Rajnohovej s manželom.

Hranie na klavíri nikdy neberiem rutinne. Uvedomujem si, že tak ako každý pár, tak aj každá svadba je jedinečná. Preto sa zakaždým prispôsobujem špecifickým predstavám novomanželov. Mám vždy veľkú radosť, keď na konci sobášneho dňa vidím, že som aj ja mohol prispieť k tomu, aby bol tento veľký deň najkrajším v ich živote.

Vďaka skúsenostiam a 100%-tnej sústredenosti počas celého dňa si môžete byť istí, že dokážem:

 • odhadnúť, kedy a čo zahrať, ale aj to, kedy sa viac hodí ticho
 • improvizovať a upraviť dĺžku skladieb presne podľa aktuálnej situácie
 • poradiť vám s výberom vhodných piesní
 • pomôcť aj s ďalšími otázkami ohľadom plánovania vášho svadobného dňa.

Na moje dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup sa môžete spoľahnúť.

Kontaktovať klaviristu
Klavírna hudba na svadbu

Živá hudba na svadbu presne podľa vašich predstáv

V mojom pestrom repertoári si na „to svoje“ príde naozaj každý. V citlivom inštrumentálnom prevedení vám zahrám:

 • filmovú hudbu od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma, Yann Tiersen...)
 • svadobné pochody v klavírnej úprave (Wagner, Mendelssohn, Pachelbel...)
 • klavírne prerábky zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga)
 • jazzové aj romantické improvizácie

Navyše, ak si budete chcieť zaspievať a zatancovať, veľmi rád počas svadobnej zábavy pripojím k svojej hudbe aj spev. Notoricky známe ľudové piesne i overené slovenské hity dostanú všetkých svadobčanov doslova do varu!

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia

Chcete, aby na svadbe zaznela vaša obľúbená pieseň?

A nenašli ste ju v mojom repertoári? Nemajte obavy.

Som skúsený pianista a z počutia sa dokážem naučiť zahrať prakticky akúkoľvek skladbu. Počas vášho civilného či cirkevného obradu, ale aj v priebehu mladomanželského tanca vám rád zahrám PRESNE TO, čo si budete priať.

Stačí, ak mi vopred napíšete názov skladby, ktorú by ste na svojej svadbe radi počuli. O všetko ostatné sa postarám!

Napíšte mi vaše hudobné prianie

Bonus: Nahrávka piesne pre váš prvý svadobný tanec

Chcete si váš prvý svadobný tanec nacvičiť vopred? Rád pre vás pripravím nahrávku vybranej skladby. Spoločne si ju prejdeme a prispôsobíme jej dĺžku aj tempo tak, aby presne zodpovedala vašim predstavám. Keď nastane deň „D“, na mladomanželský tanec budete dokonale pripravení. Navyše, nahrávka svadobnej piesne vám ostane, takže si ju budete môcť v neskorších rokoch kedykoľvek pustiť a opäť si zatancovať či aspoň zaspomínať na váš veľký deň.

Klavírna hudba vám nestačí?

Chceli by ste počas svadobného obradu počuť aj spev či nádhernú súhru klavíra s iným nástrojom? Aj toto vaše želanie s radosťou splním!

Okrem sólového klavírneho vystúpenia môžem na sobášny obrad zabezpečiť speváčku, alebo ďalšieho profesionálneho hudobníka (violončelistku / huslistku / trúbkara) a nacvičiť s ním skladby presne podľa vášho výberu.

Harmonické spojenie klavírnej hudby s ľudským hlasom či niektorým zo spomínaných nástrojov vytvorí vznešenú atmosféru, ktorá sa dotkne sŕdc všetkých zúčastnených. Váš manželský sľub sa tak stane výnimočnou udalosťou, na ktorú budete všetci aj po rokoch radi spomínať.

Navyše, s huslistkou Victoriou Linnen máme dokonca pre vás pripravený spoločný približne dvojhodinový repertoár. Súzvuk klavíra a huslí tak môže znieť nie len ako romantický sprievod vášho obradu, ale aj v priebehu svadobnej hostiny. Či už preto máte záujem o hudobný podklad k svadobnej večeri, alebo o koncertné vystúpenie, ktoré rozprúdi tú pravú zábavu, oboje vám spolu radi predvedieme!

Čo o mojej hudbe povedali mladomanželia a ich svadobní hostia?

Andrea, nevesta

Vďaka pánovi Zbranekovi sme mali najúžasnejší a neopakovateľný svadobný obrad, za ktorý mu môžeme naozaj vrelo ďakovať. Komunikácia bola od prvej chvíle rýchla, profesionálna, splnená bola každá naša požiadavka a prosba. Pán Zbranek je veľký profesionál. Príde, za pár minút sa rozloží a už len vykúzli zázračné okamihy svojim klavírom. Jeho repertoár je v podstate nekonečný, nakoľko sa s ochotou naučil aj pieseň, ktorú bežne nehráva. Pomohol nám s ozvučením obradu, ktorý sme mali vonku a bol potrebný aj mikrofón a kombo. Všetko si priniesol, jeho skromná požiadavka zabezpečiť dve stoličky bolo to najmenej, čo sme mohli urobiť. Na začiatok obradu nám aj spŕchlo, čo však pre p. Zbraneka nebol problém a ochotne hral ďalej pod stromami. Ešte raz ďakujeme a všetkým, čo chcú mať krásne znejúce spomienky, odporúčam. :)

Erika, družička

Rozhodnutie mať pána Zbraneka na našej svadbe bolo jedno z najlepších, ktoré sme urobili. Pán Zbranek je veľmi milý, ústretový a ochotný, ale zo všetkého najviac to je veľmi talentovaný klavirista. Aj vďaka jeho krásnej hudbe bola naša svadba výnimočná, čo ocenili všetci prítomní svadobčania. Ďakujeme za spestrenie nášho dňa, profesionálny a milý prístup a prajeme veľa úspechov! Budeme len odporúčať. ;)

Martyna & Martin, mladomanželia

Dobrý deň, pán Zbranek, ešte raz by sme Vám chceli poďakovať za Váš výkon na našej svadbe. Bolo to ešte krajšie ako sme si predstavovali. O Vašich schopnostiach, hlase a repertoári nebudem hovoriť, lebo máte velikánsky talent a sme veľmi šťastní, že sme mali šancu zažiť ho počas našej svadby. Ste skutočný showman! Všetci hostia sa skvelo zabavili, zaspievali a zatancovali, urobili ste veľký dojem aj na moju rodinu z Poľska. Chcela by som Vám taktiež poďakovať za Váš profesionálny prístup, pretože komunikácia s Vami pred aj počas svadby bola na veľmi vysokej úrovni. Všetko bolo presne tak, ako sme sa dohodli - hudba na príchod na hostinu aj celý večer! Spomíname na váš výkon so slzami v očiach a sme si istí, že to nebolo posledný krát, čo sme mohli zažiť vašu hudbu naživo. Spravili ste náš svadobný deň pre nás a pre našich hostí absolútne výnimočným a už navždy budete súčasťou nie len toho dňa, ale aj nášho života. Chapeau bas, maestro! Martyna a Martin

Pozrite si aj ďalšie ohlasy na pianistu

Prídem na svadbu kamkoľvek

Som flexibilný pianista a rád prídem spríjemniť váš veľký deň, či už potrebujete klaviristu na svadbu v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici, alebo v akomkoľvek inom meste na Slovensku. Svoje stage piano ľahko prinesiem všade, kam ma zavoláte.

Pianista na svadobnú hostinu

Svadba na úrade, v kostole či v prírode

Živá klavírna hudba sa výborne hodí na cirkevný sobáš v kostole, ako aj na civilný obrad na úrade.

Ani svadba v stodole či pod holým nebom nie je žiadny problém. Zabezpečím dokonalé ozvučenie, s ktorým budete všetko jasne počuť!

Termín vašej svadby je dôležitý

Hoci by som rád uspokojil všetky žiadosti, ani pri najlepšej vôli nedokážem hrať na dvoch miestach naraz. Pred objednávkou si preto, prosím, skontrolujte harmonogram mojich koncertov, aby ste mali istotu, že mám vami zvolený termín ešte voľný. Ak áno, radšej nečakajte a rezervujte si moje vystúpenie čo najskôr.

Ozvite sa mi však aj v prípade, že mám váš termín už obsadený. Možno ide len o krátke podujatie, ktoré nezaberie celý deň. Napíšte mi, kedy a kde by ste moju klavírnu hudbu radi počuli, a ak budem môcť časovo zladiť obe vystúpenia, rád zahrám i vám.

Pozrieť kalendár vystúpení

Cena klavírneho sprievodu na svadbu

Cena klavírneho vystúpenia na svadbu sa odvíja od niekoľkých činiteľov. Ak máte záujem o presnú cenovú kalkuláciu, prosím, kontaktujte ma a napíšte mi bližšie informácie:

 • akú máte predstavu odhadovanej dĺžky môjho vystúpenia
 • kedy a kde sa vaša svadba bude konať
 • či máte záujem o sólové klavírne vystúpenie, alebo by ste radi počuli hrať aj mojich hudobných kolegov.

Ja vám následne rád vyčíslim cenovú ponuku na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

Poslať žiadosť o cenovú ponuku

AKCIA: Zľava na vystúpenie mimo svadobnej sezóny

Plánujete si povedať svoje „áno“ v mesiacoch január – marec?
Objednajte si teraz moje klavírne vystúpenie a získajte zľavu z ceny mojich služieb.
Ozvite sa mi čo najskôr, kým mám váš termín ešte voľný!

FIRST MINUTE 2022

Plánujete svadbu až na rok 2022?

Rezervujte si moje služby medzi prvými a získajte vystúpenie za nižšiu cenu.
Ponuka platí pre prvých 5 záväzných objednávok na rok 2022.