Chcete, aby boli tieto sviatky výnimočné?

Vypočuli ste si už niekedy Tichú noc, Rolničky alebo Last Christmas v krásnom živom klavírnom prevedení? Ak nie, musíme to rýchlo napraviť :).

Som pianista Peter Zbranek a bude mi cťou prispieť k tomu, aby boli vaše tohtoročné Vianoce nezabudnuteľné.

Kontaktujte ma

Ako a kde všade vám dokážem vykúzliť nezabudnuteľnú vianočnú atmosféru?

Ako skúsený pianista mám v zásobe široký repertoár klasických aj moderných skladieb, ktoré celoročne hrávam na svadbách, firemných večierkoch, narodeninových oslavách i na pravidelných vystúpeniach v podnikoch. Vždy sa ale obzvlášť teším na Vianoce, pretože práve v tento čarovný čas sa dostávajú do popredia všetky moje obľúbené koledy a piesne, ktoré počas zvyšku roka bežne nehrávam.

Klavír je jeden z tých hudobných nástrojov, ktorý nesklame pri žiadnej príležitosti, a ani vianočný čas nie je výnimkou.

Mikulášsky a vianočný večierok

Rád vám svojou klavírnou hudbou spríjemním nielen firemný, ale aj súkromný večierok. Atmosféru navodím tými najkrajšími vianočnými piesňami, pri ktorých tónoch si môžete v pokoji podebatovať, vychutnať kapustnicu či rozbaliť darčeky. A ak budete chcieť, môžeme si spolu aj zaspievať, a to nielen koledy :) O vašu zábavu sa postarám mnohými ľudovými i populárnymi piesňami, ktoré vás naladia na tú správnu nôtu.

Živá hudba v obchodnom centre

December je časom, kedy nákupné centrá praskajú vo švíkoch. Vzduchom sa nesie istá miera stresu a nervozity, pretože Vianoce sa nezadržateľne blížia. Živá hudobná kulisa však aj v tomto prípade dokáže zázraky a ľudia vďaka nej aspoň na chvíľu zabudnú na všetko, čo ich trápi. Piesne, ktoré tak dôverne poznajú, im v okamihu vyčaria úsmev na tvári – a presne to je mojim cieľom.

Koncert vo vianočnom mestečku

Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc sú aj vianočné trhy. Teplá kapustnica, voňavý punč... a k tomu trocha umenia. Navoďte návštevníkom tú správnu atmosféru a pripravte pre nich živé vystúpenie klaviristu, počas ktorého zaznejú mnohé známe sviatočné piesne. Alebo mi dovoľte prizvať k sebe i ďalšie nástroje (napríklad husle či violončelo) a prekvapte tak ľudí malým vianočným koncertom.

Vianočný klavírny večer v reštaurácii či hoteli

Vianočná nálada vládne ku koncu roka všade okolo nás. Výnimkou nie sú ani podniky. Sviatočne naladené večerné vystúpenia sa v nich konajú už od začiatku decembra. Ak máte preto i vy záujem o spríjemnenie vianočného času vo vašej reštaurácii či kaviarni mojou klavírnou hudbou, neváhajte a kontaktujte ma čo najskôr.

Klavírny sprievod počas štedrej večere

Okrem klasických večerných vystúpení si môžeme dohodnúť aj klavírny sprievod priamo počas podávania štedrej, prípadne novoročnej večere v hoteloch, reštauráciách alebo pokojne aj u vás doma. Ja a moje piano urobíme všetko pre to, aby boli vaše očakávania naplnené do bodky.

Kontaktujte ma pre viac informácií

Vianočná živá hudba na mieru

Som vám plne k dispozícii na akékoľvek vianočné podujatie. Mám pre vás pripravených mnoho krásnych sviatočných skladieb, z ktorých dokážem zostaviť program na cca 90 minút. V mojom vianočnom repertoári nájdete napríklad:

  • najkrajšie slovenské i zahraničné koledy v klavírnom prevedení (Tichá noc, Rolničky, Poďme bratia do Betlema...)
  • skladby z najobľúbenejších vianočných rozprávok (Popoluška, Perinbaba...)
  • klavírne covery slovenských vianočných piesní (Každý deň budú vraj Vianoce, Šťastné a veselé, Vianoce ´97...)
  • inštrumentálne prerábky najznámejších zahraničných vianočných skladieb (Last Christmas, Feliz Navidad, So this is Christmas...)

Páči sa vám môj hudobný program, ale radi by ste si aj zaspievali? V tom prípade k hre na klavír rád pripojím aj svoj spev, ku ktorému sa kedykoľvek môžete pridať. Roztancujte na večierku svoju kolegyňu či partnera pri zvukoch veselých vianočných, ale i ľudových a moderných piesní.

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia

Druhý nástroj pre ešte krajší zážitok

Vianoce sú časom, kedy by nikto nemal ostať sám, a tak vám okrem sólo vystúpenia klaviristu ponúkam aj možnosť zapojiť do hry druhý nástroj (husle či violončelo), prípadne profesionálnu speváčku. Spolupracujem so šikovnými umelcami, s ktorými urobíme všetko preto, aby boli pre vás tieto sviatky jedny z najkrajších, aké ste zažili.

Prejsť na kontaktný formulár

Čo hovoria na moju hudbu ostatní?

Andrej Svetko, zamestnanec SZŠ Felix

Posedenie pod jedličkou má, nepochybne, tiež svoje čaro, ak však chystáte vianočnú akciu pre väčšiu skupinu ľudí, odporúčam pianistu Petra Zbranka. U nás v škole vytvoril skvelú atmosféru, pri ktorej sa všetci zamestnanci mohli porozprávať a zároveň im klavírna hudba priblížila vianočný čas. Typ, žánrová pestrosť či prevedenie boli akurát vhodne nakombinované pre stretnutie takéhoto druhu. Ako neskôr spomenul kolega: "O skvelej pohode vypovedala aj narýchlo zjedená kapustnica či expresne rýchlo vypité víno".

Pozrite si aj ďalšie hodnotenia klaviristu

Vianočnú atmosféru vám prinesiem kamkoľvek!

Svoje vystúpenia realizujem na vlastnom stage piane, takže ak vo firme, hoteli či reštaurácii nemáte k dispozícii klavír, nie je to pre mňa žiadny problém. Moje piano je skladné, šikovné a má krásny zvuk. Vďaka tejto flexibilite som schopný prísť za vami prakticky kamkoľvek v rámci Slovenska, od Bratislavy cez Banskú Bystricu až po Košice.

Zarezervujte si svoj termín ešte dnes

Keďže Vianoce tu máme len raz za rok, s výberom voľného termínu sa treba poponáhľať. Vianočné vystúpenia sa začínajú konať už od začiatku decembra, a preto, ak máte záujem o spestrenie večera v spoločnosti mojej hudby, ozvite sa čo najskôr a spríjemnite si vaše tohtoročné Vianoce podmanivými tónmi klavíra, ktoré zaručene vyčaria úsmev na každej tvári.

Pozrieť kalendár vystúpení

Cena vianočného klavírneho sprievodu

Cena za vystúpenie je vždy individuálna, pretože pri každom klientovi beriem do úvahy niekoľko špecifických faktorov. Sú to najmä :

  • typ podujatia
  • miesto a čas vystúpenia
  • odhadovaná dĺžka hrania
  • počet hudobníkov.

Napíšte mi preto, prosím, e-mail s týmito informáciami a ja vám obratom pošlem vypracovanú ponuku na mieru. Prajem vám všetkým veselé Vianoce a pohodu v kruhu najbližších!

Poslať žiadosť o cenovú ponuku
Živá hudba na vianočný večierok