Duo PV Acoustic: Klavirista Peter Zbranek a huslistka Victoria Linnen

Nechajte sa očariť jedinečným spojením klavíra a huslí

Hľadáte hudobný sprievod na vašu svadbu, oslavu, ples, firemný večierok či iný event? Dávate prednosť jemným zvukom klavíra, alebo vášnivým tónom huslí? A čo takto nerobiť kompromisy a užiť si harmóniu oboch týchto krásnych nástrojov naraz?

Sme pianista Peter Zbranek a huslistka Victoria Linnen. Spoločne tvoríme hudobné duo PV Acoustic a sme pripravení premeniť váš veľký deň na nezabudnuteľný zážitok.

Kontaktujte nás

Prečo práve my?

Pretože milujeme hudbu. Obaja sme profesionálni hudobníci s množstvom skúseností a naša práca je zároveň našou najväčšou vášňou. Za svoje prednosti považujeme najmä to, že:

 • Sme všestranní: Spojením elegantnosti klavíra a živelnosti huslí vytvárame melódie, ktoré sa krásne dopĺňajú a sú bohaté na emócie každého druhu.
 • Sme zohratí: Dokážeme efektívne improvizovať a prispôsobiť sa rôznym nečakaným situáciám, čím zabezpečíme hladký a uvoľnený priebeh každého eventu.
 • Hráme na želanie: Okrem nášho štandardného repertoáru si pre vás vieme pripraviť aj skladbu podľa vášho výberu. Ktorá pieseň by na vašej akcii jednoznačne nemala chýbať? Dajte nám vedieť!

Radi vám zahráme na udalostiach, akými sú napríklad:

Svadby

Prítomnosť živej hudby je na každej svadbe nezabudnuteľným zážitkom. Naše duo ho pre vás s radosťou vytvorí. Nádhernými romantickými skladbami budeme sprevádzať váš welcome drink, príchod nevesty a ženícha na svadobný obrad, výmenu prsteňov, zápis do matričnej knihy aj  odchod na konci sobáša. Jemnými piesňami tiež na svadbe vyplníme chvíle počas gratulácií, fotenia aj slávnostnej večere, rezkejšie melódie zasa zaznejú pri novomanželskom tanci a, samozrejme, pri zábave na svadobnej hostine. Garantujeme vám, že úžasná súhra klavíra a huslí zdvihne zo stoličiek všetkých zúčastnených :)

Duo piano & husle na oslavu

Oslavy

Narodeniny, jubileum, krstiny či promócie? Každý z týchto životných míľnikov si zaslúži náležitú pozornosť. Ako hudobní profesionáli sa dokážeme rýchlo prispôsobiť typu oslavy a vytvoriť tak skvelú atmosféru, vďaka ktorej sa deň D stane výnimočným nielen pre samotného oslávenca. Bude to 40-tka, 50-tka, či dokonca 60-tka? Vybrať si môžete z mnohých piesní z nášho repertoára, alebo to nechajte na nás a o hudobný program vašej oslavy sa postaráme v plnom rozsahu.

Firemné eventy

Hľadáte spôsob, ako spestriť váš firemný večierok, galavečer, raut alebo inú pracovnú akciu? Hudobné číslo v podaní klaviristu a huslistky prinesie vašim kolegom a obchodným partnerom zážitok, na ktorý nezabudnú. Vytvoríme príjemnú zvukovú kulisu pri podávaní jedla či počas oddychových prestávok, alebo upútame pozornosť veselými tónmi hneď na začiatku eventu. Pretože práve hudba je jedným z hlavných faktorov, ktoré dokážu urobiť dobrý prvý dojem a navodiť želanú atmosféru.

Kongresy a konferencie

Potešte zúčastnených unikátnym spojením piana a huslí. Živá hudba je na konferenciách veľmi obľúbenou nielen počas slávnostného otvorenia či ako záverečný bod programu, ale tiež ako predel medzi jednotlivými úsekmi kongresu. Hudobná zložka je často využívaná aj v priebehu servírovania jedál. Tóny našich nástrojov sa postarajú o uvoľnenú atmosféru a dodajú spoločnému obedu či večeri punc luxusu a výnimočnosti.

Huslistka Victoria Linnen a pianista Peter Zbranek na firemnom večierku

Vystúpenia v podnikoch

Chcete vašim hosťom ponúknuť okrem skvelého jedla aj dokonalé hudobné pozadie? Obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme a poradíme. Máme bohaté skúsenosti s vytváraním hudobných kulís v reštauráciách, kaviarňach, hoteloch, vinotékach i baroch. Príjemné tóny klavíra zjemnia štrnganie príborov a sláčikový sprievod vyčarí na okolitých tvárach spokojné úsmevy.

TIP: Vystúpenia klaviristu a huslistky sú veľmi obľúbené pri rôznych špeciálnych príležitostiach. Navodenie romantickej atmosféry pri valentínskej večeri pri sviečkach, alebo honosný či veselý sprievod počas exkluzívnej ochutnávky vína? V oboch prípadoch vám môžeme sľúbiť, že určite neoľutujete.

Plesy, hody, mestské slávnosti

Radi pre vás odohráme husľovo-klavírny koncert na plesoch, festivaloch, jarmokoch, pri príležitosti mestských slávností, odovzdávaní ocenení či otvorení výstav. Naše hudobné nástroje sú ľahko prenosné, a preto sa vieme dostaviť prakticky kamkoľvek. Vďaka množstvu skvelých hitov, ktoré nájdete v našom repertoári, dokážeme osloviť široké spektrum poslucháčov. O zábavu núdza veru nebude!

Vianočné večierky

Skúsený pianista a talentovaná huslistka sú zaručeným receptom na nezabudnuteľnú oslavu najkrajších sviatkov roka. Predvianočný čas vám spríjemníme nielen na tradičnom mikulášskom posedení či vianočnom večierku, ale vieme vytvoriť čarovnú atmosféru napríklad aj v nákupnom centre, v hotelovom bare či v reštaurácii. Príjemná zvuková kulisa zostavená z tradičných i moderných vianočných piesní pomôže ľuďom zabudnúť na decembrový stres a pripomenúť si, že Vianoce sú najmä o pohode.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Čo všetko vám dokážeme zahrať?

Duo PV Acoustic má pre vás pripravený široký výber klavírno-husľových coverov, ktorý pokryje zhruba 4 hodiny čistého času. Tradičné či moderné, pomalšie či veselé, česko-slovenské či zahraničné. Z našej aktuálnej ponuky si určite vyberiete. A ak v zozname svoju obľúbenú pieseň nenájdete, nevadí. Sme skúsení umelci a z počutia sa dokážeme naučiť zahrať prakticky akúkoľvek skladbu. Napíšte nám v dostatočnom časovom predstihu a o ostatné sa postaráme!

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia

Kde ste nás mohli počuť?

Naše hudobné duo sa už postaralo o jedinečný umelecký zážitok na viacerých podujatiach na Slovensku i v zahraničí. Toto sú niektoré z nich

 • slávnostný galavečer Dôveryhodné značky 2022 v Bratislave,
 • vianočný večierok firmy MAN Truck & Bus v Krakove,
 • Bielo-čierny koncert pod nitrianskym nebom (2021, 2022, 2023),
 • vianočný koncert v Sabinove (2023),
 • letný šachový tábor Koník,
 • viacero svadieb v rámci celého Slovenska.

Taktiež sme spoločne nahrali niekoľko videoklipov, o ktorých napísali aj weby známych médií.

Pozrite si naše videoklipy a živé vystúpenia

Ako sa ľuďom páčila naša hudba?

Zuzana a Martin, mladomanželia, svadobný obrad v Kaštieli Čereňany

Úžasné vystúpenie p. Zbranka a p. Linnen na obrade našej svadby. Zážitok, ktorý si každý hosť odniesol domov. Veľký profesionáli. Príjemné vystupovanie. Ďakujeme. Z+M

Miroslav Roháček, organizátor Letného šachového tábora Koník

V mene všetkých vedúcich a účastníkov nášho 21. ročníka Letného šachového tábora Koník sa chcem aj touto formou poďakovať za vaše spoločné vystúpenie, ktoré bolo pre mnohých z nás plné emócií. Varírovanie v rôznych hudobných štýloch a obdobiach uspokojilo aj naše náročné detské publikum. Pre dospelých to bol balzam na dušu a 1,5-hodinová oáza klavíra a huslí počas náročného 10-dňového programu prišla naozaj vhod. Ešte raz ďakujeme, že ste boli s nami a držíme palce!

Duo PV Acoustic za vami príde kamkoľvek

Stage piano i husličky sú ľahko prenosné, a preto za vami bez problémov prídeme v rámci celého Slovenska. Či už ste z Bratislavy, Banskej Bystrice, Košíc alebo Prešova, bude nám cťou prispieť k tomu, aby bol váš veľký deň naozaj výnimočný! Veď ako sa hovorí – diaľka je len výhovorka :)

Kedy sa uvidíme?

Harmonogram našich podujatí si môžete pozrieť v pravidelne aktualizovanom on-line kalendári. Je váš termín ešte voľný? Neváhajte a ozvite sa nám čo najskôr, aby sme ho mohli zarezervovať práve pre vás.

TIP: termín hudobného sprievodu na svadbu si ľudia zvyknú rezervovať približne 3 mesiace vopred, v prípade vianočných podujatí je to cca začiatkom novembra.

Pozrieť kalendár klaviristu Petra Zbranka
Duo klavír + husle na svadbu

Aká je cena klavírno-husľového duetu?

Cena za vystúpenie je vždy individuálna, nakoľko musíme vychádzať z niekoľkých špecifických faktorov. Sú to najmä:

 • typ podujatia,
 • miesto a čas vystúpenia a
 • odhadovaná dĺžka hrania.

Napíšte nám preto, prosím, e-mail s týmito kľúčovými informáciami a my vám obratom vypracujeme ponuku na mieru. Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na spoluprácu!

Poslať žiadosť o cenovú ponuku