Nechajte sa očariť jedinečným spojením klavíra a huslí

Hľadáte ideálny hudobný sprievod na vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu či večierok? Dávate prednosť jemným zvukom klavíra, alebo vášnivým tónom huslí? A čo takto nerobiť kompromisy a užiť si súhru oboch týchto krásnych nástrojov naraz?

Sme pianista Peter Zbranek a huslistka Victoria Linnen. Spoločne tvoríme hudobné duo PV Acoustic a sme pripravení premeniť váš veľký deň na nezabudnuteľný zážitok.

Kontaktujte nás

Prečo práve my?

Obaja sme profesionálni hudobníci a naša práca je zároveň našou najväčšou vášňou. Spojením elegantnosti klavíra a živelnosti huslí vytvárame melódie, ktoré sa dokonale dopĺňajú a sú bohaté na emócie každého druhu. Máme pre vás pripravený pestrý repertoár, zložený zo skladieb pomalších (napr. Christina Perri – A thousand years) i svižnejších (napr. Luis Fonsi – Despacito). Taktiež dokážeme efektívne improvizovať a prispôsobiť sa rôznym nečakaným situáciám, čím zabezpečíme hladký a uvoľnený priebeh každej akcie. Radi vám zahráme na udalostiach, akými sú napríklad:

Duo klavír + husle na svadbu

Svadby

Prítomnosť živej hudby na svadobnom obrade či svadobnej hostine je vždy nezabudnuteľným zážitkom. Jemnými tónmi vyplníme chvíle pri welcome drinku, príchode nevesty, odovzdávaní si prsteňov, zápise do matričnej knihy, pri gratuláciách či počas svadobnej večere, rezkejšie melódie zaznejú pri novomanželskom tanci a, samozrejme, pri následnej veselici. Garantujeme vám, že kombinácia klavíra a huslí zdvihne zo stoličky každého zúčastneného :)

Huslistka Victoria Linnen a pianista Peter Zbranek

Oslavy

Narodenie nového člena rodiny, birmovka, promócie či jubileum? Každý z týchto životných míľnikov si zaslúži náležitú pozornosť. Ako hudobní profesionáli sa dokážeme rýchlo prispôsobiť typu oslavy a vytvoriť tak skvelú atmosféru, vďaka ktorej sa deň D stane výnimočným nielen pre samotného oslávenca. Bude to 40-tka, 50-tka, či dokonca 60-tka? Vybrať si môžete z mnohých piesní z nášho repertoára, alebo to nechajte na nás a o hudobný program sa postaráme v plnom rozsahu.

Firemné eventy

Hľadáte spôsob, ako spestriť váš firemný večierok, konferenciu, raut alebo inú pracovnú akciu? Hudobné číslo v podaní klaviristu a huslistky prinesie vašim kolegom a obchodným partnerom zážitok, na ktorý nezabudnú. Vytvoríme príjemnú zvukovú kulisu pri podávaní jedla či počas oddychových prestávok, alebo upútame pozornosť veselými tónmi hneď na začiatku eventu. Pretože práve hudba je jedným z hlavných faktorov, ktoré dokážu urobiť dobrý prvý dojem a navodiť želanú atmosféru.

Huslistka Victoria Linnen a pianista Peter Zbranek na firemnom večierku

Vystúpenie v podniku

Chcete vašim hosťom ponúknuť okrem skvelého jedla aj dokonalé hudobné pozadie? Obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme a poradíme. Máme bohaté skúsenosti s vytváraním hudobných kulís v reštauráciách, kaviarňach, hoteloch, vinotékach i baroch. Príjemné tóny klavíra zjemnia štrnganie príborov a husľový sprievod vyčarí na okolitých tvárach spokojné úsmevy.

TIP: Veľmi obľúbenými sú naše hudobné vystúpenia, sprevádzajúce rôzne špeciálne príležitosti. Navodenie romantickej atmosféry pri valentínskej večeri pri sviečkach, alebo honosný či veselý sprievod počas exkluzívnej ochutnávky vína? V oboch prípadoch vám môžeme sľúbiť, že určite neoľutujete.

Koncerty

Radi vám zahráme aj na rôznych plesoch, festivaloch, jarmokoch, pri príležitosti mestských slávností, odovzdávaní ocenení či otvorení výstav. Naše hudobné nástroje sú ľahko prenosné, a preto sa vieme dostaviť prakticky kamkoľvek. Vďaka množstvu skvelých hitov, ktoré nájdete v našom repertoári, dokážeme osloviť široké spektrum poslucháčov. O zábavu núdza veru nebude!

Vianoce

Skúsený pianista a talentovaná huslistka sú zaručeným receptom na nezabudnuteľnú oslavu najkrajších sviatkov roka. Predvianočný čas vám spríjemníme nielen na tradičnom mikulášskom večierku či besiedke, ale vieme vytvoriť čarovnú atmosféru napríklad aj v nákupnom centre, v hotelovom bare či v reštaurácii. Príjemná zvuková kulisa zostavená z tradičných i moderných vianočných piesní pomôže ľuďom zabudnúť na decembrový stres a pripomenúť si, že Vianoce sú najmä o pohode.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Čo všetko vám dokážeme zahrať?

Máme pre vás pripravený naozaj široký výber piesní, ktorý pokryje zhruba 4 hodiny čistého času. Tradičné či moderné, pomalšie či veselé, česko-slovenské či zahraničné. Z našej aktuálnej ponuky si určite vyberiete. A ak v zozname svoju obľúbenú pieseň nenájdete, nevadí. Sme skúsení umelci a z počutia sa dokážeme naučiť zahrať prakticky akúkoľvek skladbu. Napíšte nám v dostatočnom časovom predstihu a o ostatné sa postaráme!

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia

Kde ste nás mohli počuť?

  • Galavečer Dôveryhodné značky 2022
  • Bielo-čierny koncert pod nitrianskym nebom 2021, 2022 a 2023
  • Letný šachový tábor Koník
  • kaviareň Čukoláda v Prešove
  • viacero svadieb v rámci celého Slovenska
  • taktiež sme spoločne nahrali aj niekoľko videoklipov, o ktorých napísali aj weby známych médií.
Pozrite si naše videoklipy a živé vystúpenia

PV Acoustic za vami príde kamkoľvek

Stage piano i husličky sú ľahko prenosné, a preto za vami bez problémov prídeme v rámci celého Slovenska. Či už ste z Bratislavy, Banskej Bystrice, Košíc alebo Prešova, bude nám cťou prispieť k tomu, aby bol váš veľký deň naozaj výnimočný! Veď ako sa hovorí – diaľka je len výhovorka :)

Kedy sa uvidíme?

Harmonogram našich podujatí si môžete pozrieť v pravidelne aktualizovanom on-line kalendári. Je váš termín ešte voľný? Neváhajte a ozvite sa nám čo najskôr, aby sme ho mohli zarezervovať práve pre vás.

TIP: termín hudobného sprievodu na svadbu si ľudia zvyknú rezervovať približne 3 mesiace vopred, v prípade vianočných podujatí je to cca začiatkom novembra.

Pozrieť kalendár klaviristu Petra Zbranka

Aká je cena klavírno-husľového duetu?

Cena za vystúpenie je vždy individuálna, nakoľko musíme vychádzať z niekoľkých špecifických faktorov. Sú to najmä:

  • typ podujatia,
  • miesto a čas vystúpenia a
  • odhadovaná dĺžka hrania.

Napíšte nám preto, prosím, e-mail s týmito kľúčovými informáciami a my vám obratom vypracujeme ponuku na mieru. Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na spoluprácu!

Poslať žiadosť o cenovú ponuku