Plánujete firemný večierok či inú spoločenskú udalosť?

Živé hudobné vystúpenie dodá akcii exkluzivitu a zúčastneným prinesie výnimočný zážitok.

Som pianista Peter Zbranek a rád vám ukážem, ako môže vaše podujatie získať vďaka unikátnym tónom klavíra úplne iný rozmer.

Kontaktujte ma

Eventy, na ktoré je vhodná klavírna hudba

Živá hudobná kulisa je dokonalým doplnkom všetkých dôležitých udalostí. V ich úvode prirodzene preklenie rozpačité odmlky v konverzácii a neskôr vytvorí pohodovú atmosféru, vďaka ktorej budú aj rozhovory s neznámymi ľuďmi či obchodnými partnermi celkom uvoľnené.

Môj hudobný sprievod počas servírovania jedál podčiarkne výnimočnosť celej udalosti a ako bonus zjemní štrngot príborov a pohárov. Vaši hostia si tak odnesú nevšedný chuťový aj umelecký zážitok.

A nielen to. Vďaka mojim bohatým skúsenostiam a profesionálnemu prístupu si môžete byť istí, že svojím klavírnym koncertom obohatím každý slávnostný večer a galaprogram!

Klavirista na galavečer

Rauty, bankety, recepcie

Je celkom prirodzené, že pri podávaní občerstvenia nastávajú počas jedenia chvíle ticha. Pre niektorých hostí môžu byť takéto odmlky v priebehu rautu rušivé. Klavírna hudba však tieto okamihy nenásilne vyplní. Účastníci vašej recepcie tak získajú skvelú príležitosť nielen viesť rozhovory, ale aj vychutnávať si ponúkané pokrmy v príjemnej atmosfére.

Firemné večierky, teambuildingy, školenia

Prítomnosť profesionálneho pianistu je na firemných akciách veľkou výhodou, pretože dodá slávnostný nádych uvítaciemu ceremoniálu i záverečnému vyhlasovaniu výsledkov. Zamestnanci ho tiež ocenia aj pri večernej zábave, kedy ich jeho hudba vyzve do spevu a tanca, čím spontánne vytvorí uvoľnené, priateľské ovzdušie. Sprievod hudobníka je však ideálnou voľbou nielen na firemné akcie v priebehu roka, ale príjemne oživí aj každý mikulášsky či vianočný večierok.

Viac o vianočnej ponuke TU

Kongresy a konferencie

Uvítajte hostí štýlovým vystúpením klaviristu a upútajte tak ich pozornosť hneď na začiatku konferencie. Živú hudbu ale môžete využiť aj neskôr. Je veľmi obľúbená aj ako predel medzi jednotlivými úsekmi kongresu, ktorý účastníkov osvieži a pripraví ich pozornosť na nasledujúcu časť. Upokojujúce tóny klavíra sú tiež často využívané aj počas podávania jedál – vytvárajú príjemnú zvukovú kulisu, ktorá dodáva každému obedu a večeri punc luxusu a výnimočnosti.

Viac o ponuke pre kongresy a konferencie TU

Galavečery a slávnostné koncerty

Obe spomenuté spoločenské udalosti sú nerozlučne späté s klavírnou hudbou. Klasické i populárne skladby v podaní klaviristu podčiarknu výnimočné momenty a pre účastníkov vášho galavečera budú impozantným umeleckým zážitkom.

Živá hudba na firemný večierok podľa vašich predstáv

V mojej bohatej ponuke skladieb si tú svoju nájde určite každý. V pôsobivom inštrumentálnom prevedení vám zahrám:

 • filmové piesne od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma či Yann Tiersen),
 • klavírne prerábky zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga),
 • najznámejšie vianočné melódie (slovenské aj zahraničné koledy i vianočné hity, ako aj piesne z najkrajších vianočných rozprávok),
 • jazzové aj romantické improvizácie.

V prípade želania mám v repertoári aj notoricky známe ľudové piesne a moderné slovenské hity, ktoré všetkých strhnú do spevu a tanca. Nemusíte mať obavy ani z počiatočnej hanblivosti - pri rozprúdení zábavy rád pomôžem a pripojím k hre na klavíri aj vlastný spev.

Jedinou nepríjemnosťou, ktorá vás v tomto prípade pravdepodobne postretne, budú vykričané hlasivky a poriadna svalovica.

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia
Pianista na firemný večierok

Ďalší nástroj ako bonus

Chceli by ste váš zážitok na firemnej akcii znásobiť nádhernou súhrou klavíra a huslí? Aj toto vaše prianie s radosťou splním. S huslistkou Victoriou Linnen tvoríme duo PV Acoustic. Náš spoločný približne štvorhodinový repertoár je plný príjemných piesní na počúvanie, no i rytmických skladieb do tanca. Radi sa tak spolu postaráme nielen o hudobný podklad k rautu či večeri, ale aj o koncertné vystúpenie, ktoré rozprúdi krv v žilách všetkých účastníkov eventu!

Prečítajte si viac o duu PV Acoustic

Pre koho som už hral?

Mojimi klientmi sa už stali desiatky významných firiem a organizácií. Spomeniem aspoň niekoľko z nich:

 • Panta Rhei,
 • Profesia,
 • Strabag,
 • Doprastav,
 • MAN Truck & Bus,
 • Halada Jewellery,
 • Informačná kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku,
 • Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora,
 • Asociácia priemyselných zväzov a dopravy,
 • Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre.

Účinkoval som tiež na prestížnych galavečeroch:

 • Panta Rhei Awards 2016,
 • Dôveryhodné značky 2022,
 • Najzamestnávateľ roka 2022,
 • Slávnostný večer slovenského priemyslu a dopravy 2023.

Moja klavírna hudba zaznela aj na:

 • pôde veľvyslanectiev Veľkej Británie a USA na Slovensku,
 • doskách Slovenského národného divadla,
 • najznámejších slovenských svadobných výstavách a veľtrhoch.

Pridajte sa aj vy k dlhému zoznamu mojich spokojných klientov!

Rezervujte si vystúpenie pianistu

Čo na moju hudbu hovoria organizátori firemných akcií?

Barbara Rendeková Trniková, event manažér, Profesia

Jana Jankovičová, riaditeľka Svadobnej výstavy Beauty Forum Trenčín

Pán Zbranek, veľmi sa Vám chceme poďakovať za Vaše vystúpenie počas našej Svadobnej výstavy v Trenčíne. Vaša skromnosť, úcta, ale hlavne láska k hre na klavíri nás všetkých naozaj dojala. Váš Hudobný sprievod počas módnych prehliadok doslova nadchol nielen naše modelky, ale aj všetkých návštevníkov! Ste pianista “par excellence”. Ďakujeme zo srdca za tento umelecký zážitok!

Michaela Hajduková, Slovenské fórum osôb so zdravotným postihnutím

Dobrý deň, Peter, píšem v mene Slovenského fóra osôb so zdravotným postihnutím. Ďakujeme krásne za Váš hudobný vklad pri galavečeri v rámci našej medzinárodnej konferencie v Bratislave. Žasla nad Vami celá Európa :) Určite si Vás radi vypočujeme aj na budúce.

Miroslav Roháček, organizátor Letného šachového tábora Koník

V mene všetkých vedúcich a účastníkov nášho 21. ročníka Letného šachového tábora Koník sa chcem aj touto formou poďakovať za spoločné vystúpenie s Victoriou Linnen, ktoré bolo pre mnohých z nás plné emócií. Varírovanie v rôznych hudobných štýloch a obdobiach uspokojilo aj naše náročné detské publikum. Pre dospelých to bol balzam na dušu a 1,5-hodinová oáza klavíra a huslí počas náročného 10-dňového programu prišla naozaj vhod. Ešte raz ďakujeme, že ste boli s nami a držíme palce!

Pozrite si aj ďalšie hodnotenia pianistu

Vášho eventu sa rád zúčastním kdekoľvek

Nech už plánujete usporiadať firemný večierok či galavečer v Bratislave, Nitre, Trenčíne alebo kdekoľvek inde na Slovensku, môžete so mnou rátať. Moje stage piano je nielen zvukovo krásny, ale aj skutočne kompaktný hudobný nástroj. Vďaka tomu sa s ním viem bez problémov presunúť práve tam, kde ma potrebujete.

Živá hudba na firemnú akciu

Viete už dátum? Ozvite sa čo najskôr!

Všetky ostatné detaily ohľadom môjho vystúpenia môžeme dohodnúť dodatočne. Rezerváciu na presný dátum je však dôležité urobiť čo najskôr. Pracovný kalendár sa mi s postupujúcim časom rýchlo zapĺňa, preto si, prosím, pred objednávkou skontrolujte harmonogram mojich koncertov. Je vždy aktuálny, takže okamžite vidíte, či mám termín vašej firemnej akcie ešte voľný.

Pozrieť kalendár koncertov

Cena klavírneho vystúpenia

Cena za vystúpenie pozostáva z niekoľkých položiek. Pre jej presnú výšku ma preto, prosím, kontaktujte a napíšte mi:

 • aké podujatie plánujete,
 • aká je vaša predstava o dĺžke môjho vystúpenia,
 • miesto a čas konania vášho firemného eventu,
 • či máte záujem o klavírny, alebo klavírno-husľový koncert.

Na základe týchto informácií vám čo najskôr pošlem presnú cenovú kalkuláciu.

Získajte cenovú ponuku

* Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov