Plánujete firemný večierok či iný event?

Živé klavírne vystúpenie mu dodá exkluzivitu a zúčastneným prinesie výnimočný zážitok.

Som pianista Peter Zbranek a rád vám ukážem, ako môže vaše podujatie získať vďaka krásnej klavírnej hudbe úplne iný rozmer.

Kontaktujte ma

Spríjemním spoločenskú večeru i galavečer

Živá klavírna hudba je dokonalým doplnkom všetkých dôležitých udalostí. V ich úvode prirodzene preklenie rozpačité odmlky v konverzácii a neskôr vytvorí pohodovú atmosféru, vďaka ktorej budú aj rozhovory s neznámymi ľuďmi či obchodnými partnermi celkom uvoľnené.

Môj hudobný sprievod počas servírovania jedál podčiarkne výnimočnosť celej udalosti a ako bonus zjemní štrngot príborov a pohárov. Vaši hostia si tak odnesú nevšedný chuťový aj umelecký zážitok.
A nie len to. Vďaka mojim bohatým skúsenostiam a profesionálnemu prístupu si môžete byť istí, že svojim klavírnym koncertom obohatím každý slávnostný večer a galaprogram!

Kontaktovať pianistu
Klavirista na galavečer

Eventy, na ktoré je vhodná klavírna hudba

Klavírne skladby v mojom prevedení dodajú lesk každej firemnej a spoločenskej udalosti:

Rauty, bankety, recepcie

Je celkom prirodzené, že pri podávaní občerstvenia na recepcii či bankete nastávajú počas jedenia chvíle ticha. Pre niektorých hostí môžu byť takéto odmlky rušivé. Príjemná klavírna hudba však tieto okamihy nenásilne vyplní. Umožní im tak nie len viesť rozhovory, ale aj vychutnávať ponúkané pokrmy.

Firemné večierky, teambuildingy, školenia

Živé hudobné vystúpenie je na firemných akciách neoceniteľnou pomocou, pretože dodá slávnostný lesk uvítaciemu ceremoniálu a vyhlasovaniu výsledkov. Zamestnanci ho tiež ocenia aj pri večernej zábave, kedy ich klavírna hudba vyzve do spevu a tanca, čím celkom spontánne vytvorí uvoľnené, priateľské ovzdušie. Sprievod pianistu je však ideálnou voľbou nielen na firemné akcie v priebehu roka. Živá klavírna hudba totiž príjemne oživí aj každý mikulášsky či vianočný večierok a na posedení pri kapustnici vyčarí tú pravú atmosféru spokojnosti a pokoja.

Viac o vianočnej ponuke TU

Kongresy a konferencie

Uvítajte účastníkov kongresu či konferencie štýlovým vystúpením klaviristu a upútajte tak ich pozornosť hneď na začiatku. Živú hudbu ale môžete využiť aj neskôr. Je veľmi obľúbená aj ako predel medzi jednotlivými úsekmi kongresu, ktorý účastníkov osvieži a pripraví ich pozornosť na nasledujúcu časť. Upokojujúce tóny klavíra sú tiež často využívané aj počas podávania jedál – vytvárajú príjemnú zvukovú kulisu, ktorá dodáva každému obedu a večeri punc luxusu a výnimočnosti.

Výstavy a vernisáže

Umelecky ladeným udalostiam, akými sú najmä výstavy či vernisáže, dodáva živá hudba eleganciu a prestíž. Základnou snahou každého umenia je vyvolať v pozorovateľoch emócie a práve tie dokáže citlivé klavírne vystúpenie pianistu znásobiť. Návštevníci budú vďaka klavírnemu sprievodu vnímať vystavené exponáty intenzívnejšie a vaša vernisáž bude pre nich silným umeleckým zážitkom.

Galavečery a slávnostné koncerty

Slávnostné spoločenské udalosti, akými sú galaprogramy či koncerty, sú s klavírnou hudbou nerozlučne späté. Klasické i populárne skladby v podaní klaviristu podčiarknu výnimočné momenty a pre účastníkov vášho galavečera budú impozantným umeleckým zážitkom.

Živá hudba na firemnú akciu presne podľa vašich predstáv

V mojej bohatej ponuke skladieb si tú svoju nájde určite každý. V pôsobivom inštrumentálnom prevedení vám zahrám:

 • filmové piesne od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma či Yann Tiersen)
 • klavírne prerábky zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga)
 • najznámejšie vianočné melódie (slovenské aj zahraničné koledy i vianočné hity, ako aj piesne z najkrajších vianočných rozprávok)
 • jazzové aj romantické improvizácie.

V prípade želania mám v repertoári aj notoricky známe ľudové piesne a moderné slovenské hity, ktoré všetkých strhnú do spevu a tanca. Nemusíte mať obavy ani z počiatočnej hanblivosti - pri rozprúdení zábavy rád pomôžem a pripojím k hre na klavír aj vlastný spev.

Jedinou nepríjemnosťou, ktorá vás v tomto prípade pravdepodobne postretne, budú vykričané hlasivky a poriadna svalovica.

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia
Pianista na firemný večierok

Ďalší nástroj ako bonus

Chceli by ste váš zážitok na firemnej akcii znásobiť nádhernou súhrou klavíra a huslí? Aj toto vaše prianie s radosťou splním. S huslistkou Victoriou Linnen máme pre vás pripravený spoločný približne štvorhodinový repertoár plný piesní na počúvanie, no i do tanca. Radi sa tak spolu postaráme nie len o príjemný hudobný podklad k rautu či večeri, ale aj o koncertné vystúpenie, ktoré rozprúdi krv v žilách všetkých účastníkov eventu!

Pre koho som už hral?

Mojimi spokojnými klientmi sa už stali desiatky významných firiem a organizácií. Spomeniem aspoň niekoľko z nich:

 • Panta Rhei
 • Profesia
 • Strabag
 • Halada Jewellery
 • Informačná kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku
 • Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
 • Národná rada občanov so zdravotným postihnutím v SR

Účinkoval som tiež na významných galavečeroch:

 • Panta Rhei Awards 2016
 • Dôveryhodné značky 2022
 • Najzamestnávateľ roka 2022

A moja klavírna hudba zaznela aj:

 • na pôde veľvyslanectiev Veľkej Británie a USA na Slovensku
 • na doskách Slovenského národného divadla
 • na najznámejších slovenských svadobných výstavách a veľtrhoch.

Pridajte sa aj vy k dlhému zoznamu mojich spokojných klientov!

Rezervujte si vystúpenie pianistu

Čo na moju hudbu hovoria organizátori firemných eventov?

Jana Jankovičová, riaditeľka Svadobnej výstavy Beauty Forum Trenčín

Pán Zbranek, veľmi sa Vám chceme poďakovať za Vaše vystúpenie počas našej Svadobnej výstavy v Trenčíne. Vaša skromnosť, úcta, ale hlavne láska k hre na klavíri nás všetkých naozaj dojala. Váš Hudobný sprievod počas módnych prehliadok doslova nadchol nie len naše modelky, ale aj všetkých návštevníkov! Ste pianista “par excellence”. Ďakujeme zo srdca za tento umelecký zážitok!

Michaela Hajduková, Národná rada občanov so zdravotným postihnutím v SR

Dobrý deň, Peter, píšem v mene Národnej rady občanov so zdravotným postihnutím. Ďakujeme krásne za Váš hudobný vklad pri galavečeri v rámci našej medzinárodnej konferencie v Bratislave. Žasla nad Vami celá Európa :) Určite si Vás radi vypočujeme aj na budúce.

Miroslav Roháček, organizátor Letného šachového tábora Koník

V mene všetkých vedúcich a účastníkov nášho 21. ročníka Letného šachového tábora Koník sa chcem aj touto formou poďakovať za spoločné vystúpenie s Victoriou Linnen, ktoré bolo pre mnohých z nás plné emócií. Varírovanie v rôznych hudobných štýloch a obdobiach uspokojilo aj naše náročné detské publikum. Pre dospelých to bol balzam na dušu a 1,5-hodinová oáza klavíra a huslí počas náročného 10-dňového programu prišla naozaj vhod. Ešte raz ďakujeme, že ste boli s nami a držíme palce!

Pozrite si aj ďalšie hodnotenia pianistu

Potrebujete klavírne vystúpenie? Na Slovensku prídem kamkoľvek

Nech už plánujete usporiadať firemný večierok či konferenciu v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Banskej Bystrici alebo kdekoľvek inde na Slovensku, rád vám prídem zahrať práve do toho mesta, v ktorom sa vaša akcia koná. Moje stage piano je nie len zvukovo krásny, ale aj skutočne kompaktný hudobný nástroj. Vďaka tomu sa s ním viem bez problémov presunúť práve tam, kde ma potrebujete.

Živá hudba na firemnú akciu

Viete už dátum? Ozvite sa čo najskôr!

Všetky ostatné detaily ohľadom môjho vystúpenia môžeme dohodnúť dodatočne. Rezerváciu na presný dátum je však dôležité urobiť čo najskôr. Pracovný kalendár sa mi s postupujúcim časom rýchlo zapĺňa, preto si, prosím, pred objednávkou skontrolujte harmonogram mojich koncertov. Je vždy aktuálny, takže okamžite vidíte, či mám váš termín ešte voľný.

Pozrieť kalendár koncertov

Cena klavírneho vystúpenia na firemnej akcii

Cena za vystúpenie pozostáva z niekoľkých položiek. Pre jej presnú výšku ma preto, prosím, kontaktujte a napíšte mi:

 • aké podujatie plánujete
 • aká je vaša predstava o dĺžke môjho vystúpenia
 • miesto a čas konania vášho firemného eventu
 • či máte záujem o klavírny, alebo klavírno-husľový koncert.

Na základe týchto informácií vám čo najskôr pošlem presnú cenovú kalkuláciu.

Získať cenovú ponuku