Chystáte oslavu jubilea alebo výročia?

Pomôžem vám vytvoriť úžasnú slávnostnú atmosféru.

Som pianista Peter Zbranek a pri krásnej klavírnej hudbe v mojom podaní bude vaša oslava výnimočným zážitkom pre vás aj pre vašich blízkych.

Kontaktujte ma

Na aké oslavy je klavírna hudba vhodná?

Pri predstave klavíra sa vám možno v mysli vybaví obraz ako z romantického filmu. Tento nástroj však ponúka oveľa širšie možnosti. Je dokonalým doplnkom pre všetky typy udalostí – dôstojné, romantické, no aj také, pri ktorých má vládnuť neviazaná veselosť. V mojom repertoári mám bohatú zásobu piesní na každú príležitosť – inštrumentálne, ktoré pohladia dušu, ale aj populárne a ľudové, ktoré všetkých naladia na poriadnu zábavu!

Živá hudba na oslavu

Meniny, narodeniny, výročie

Nech už ide o akúkoľvek zo spomenutých osláv, živý sprievod v podobe klavírnej hudby tu jednoznačne nesmie chýbať! Podčiarkne atmosféru, príjemne prekvapí oslávenca aj všetkých zúčastnených a zmení vašu slávnosť na nezabudnuteľnú udalosť. Nezáleží na tom, či oslavujete 40-tku, 50-tku, alebo dokonca 60-tku. Na moje skladby si zatancuje každý :)

Krstiny a promócie

Narodenie dieťatka či ukončenie vysokej školy patria medzi významné míľniky života. A výnimočné udalosti si zaslúžia výnimočnú oslavu! Pripravte vašim milovaným prekvapenie v podobe hudobného sprievodu klaviristu, ktorý podčiarkne tieto dôležité okamihy a pomôže ich navždy vryť do pamäti.

Stretnutie a posedenie s rodinou a priateľmi

Život by mal byť o láske a krásnych prekvapeniach. Nečakajte s nimi len na výnimočné príležitosti, ale potešte svojich blízkych len tak, zo srdca. Uvidíte, že to ocenia. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete iba zabaviť s priateľmi, usporiadate párty alebo stretnutie celej rodiny. Vystúpenie pianistu dodá vášmu nápadu nádych exkluzivity a spestrí každú udalosť.

Vypočujte si ukážky klavírnej hudby

Pri večeri vytvorím slávnostnú atmosféru, po nej rozprúdim dokonalú zábavu!

Môj klavírny sprievod už na oslave narodenín zažili tréner hokejových majstrov sveta z Göteborgu Ján Filc s manželkou, ale aj desiatky ďalších jubilantov. Vďaka mojim bohatým skúsenostiam a 100 % profesionalite sa tak môžete spoľahnúť, že každý moment vašej slávnosti bude mať tú správnu iskru.

Pianista na 50-tku

Obed a večera

Pripravte pre svojich hostí nečakané prekvapenie a ponúknite im jedlo vo výnimočnej atmosfére. Živá podmazová hudba v podaní klaviristu navodí slávnostný ráz obeda či večere a poteší dušu všetkých zúčastnených. Klavírne piesne navyše zjemnia štrngot príborov a pohárov, vďaka čomu si hostia jedlo a spoločné rozhovory ešte viac vychutnajú.

Tanec a spev

Po jedle prichádza na rad uvoľnenie. Ľudové a populárne piesne v originálnom klavírnom prevedení všetkých naladia na tú správnu nôtu. Zahrám vám do spevu i do tanca a v prípade záujmu vám k tomu rád aj zaspievam. Bujará zábava na vašej oslave nebude mať konca!

Kontaktovať pianistu

Živá hudba na oslavu podľa vašich predstáv

Môj pestrý repertoár je plný krásnych klavírnych melódií, ale aj skladieb, ktoré rozprúdia tú pravú veselicu. V podmanivom inštrumentálnom prevedení vám zahrám:

  • filmovú hudbu od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma, Yann Tiersen...),
  • gratulačné piesne v klavírnej úprave (Živió, Happy Birthday),
  • klavírne covery zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga),
  • jazzové aj romantické improvizácie.

Ak by ste si na oslave radi aj zaspievali a zatancovali, k hre na klavíri pripojím aj spev. Notoricky známe ľudové piesne i overené slovenské hity dostanú všetkých vašich hostí doslova do varu!

POZOR! Túto službu objednávajte len na vlastné riziko. Nezriedka totiž účastníkom oslavy spôsobuje akútne príznaky svalovice a vykričané hlasivky.

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia

Klavírna hudba vám nestačí?

Chceli by ste na vašej oslave počuť i nádhernú súhru klavíra a huslí? Aj toto vaše želanie s radosťou splním. S huslistkou Victoriou Linnen tvoríme hudobné duo PV Acoustic. Náš spoločný približne štvorhodinový repertoár je plný pomalších, no i rezkejších skladieb. Radi sa tak spolu postaráme nielen o príjemný hudobný podklad k slávnostnému obedu či večeri, ale aj o koncertné vystúpenie, ktoré celé osadenstvo poriadne roztancuje!

Zistite viac o duu PV Acoustic

Čo hovoria na moju hudbu oslávenci a ich hostia?

Katarína, partnerka oslávenca, oslava 40. narodenín v Bratislave

Frederika, manželka oslávenca, oslava 50. narodenín v Tatrách

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pánovi Petrovi Zbrankovi za perfektný a profesionálny výkon na oslave narodenín môjho manžela. Od začiatku odhadol situáciu, ktorej sa prispôsoboval počas celej oslavy. Oslavu sprevádzal neuveriteľných osem hodín. Začal cover verziami známych skladieb, pokračoval ľudovými piesňami a na záver sme si vypočuli a spoločne zaspievali známe slovenské a české hity. Vďaka pánovi Zbranekovi celá oslava prekonala moje očakávania. Jeho účasť na akýchkoľvek slávnostiach, večierkoch, spoločenských udalostiach je nezabudnuteľná. Frederika Birková

Katarína, nevesta, svadobná oslava v Považskej Bystrici

Dobrý deň, pán Zbranek, ďakujeme za včerajší koncert na našej posvadobnej oslave. Kráľovsky sme sa zabavili, hostia spomínali Vaše umenie a charizmu do rána. Vzbudili ste veľký záujem. Nenazvala by som nás spevákmi a už vôbec nie tanečníkmi, rozhýbali ste nás nad očakávania. Ďakujeme. K+M

František, oslávenec, oslava 40-tky v Hodoníne

Ďakujem pánovi Petrovi Zbrankovi za nádherné hudobné doplnenie našej oslavy. Tento pán premenil svoj osudový dar na umelecký diamant.

Tomáš, oslávenec, oslava kolaudácie v Trnave

Pána Zbranka som oslovil, či by nám prišiel zahrať na rodinnú oslavu a spríjemniť naše posedenie v komornom prostredí. Výsledkom bolo jeho veľkolepé klavírne predstavenie s dvojnásobkom pôvodne plánovaného času, lebo nik nechcel, aby to skončilo. Svoj úžasný talent prezentoval nielen nádhernou hrou na piane, ale aj spevom, ktorým rozospieval všetkých hostí. Ochotne a rád zahral mnohé skladby na prianie, vrátane tých, ktoré sme si zaželali v priebehu oslavy. Pre každého to bol unikátny a nezabudnuteľný zážitok. Úprimne a vrelo pána Zbranka odporúčam na hudobné obohatenie akéhokoľvek typu udalosti.

Zobraziť viac hodnotení klaviristu

Na oslavu prídem kamkoľvek

Bez ohľadu na to, či sa vaša oslava koná v Bratislave, Nitre, Žiline alebo v inom meste na Slovensku, neváhajte sa mi ozvať. So svojím stage pianom som ako klavirista úplne flexibilný a veľmi rád prídem presne tam, kde ma budete potrebovať.

Na termíne sa dohodneme

Skôr než mi napíšete záväznú objednávku, skontrolujte si, prosím, harmonogram mojich koncertov. Pravidelne ho aktualizujem, takže v ňom okamžite vidíte, či mám dátum vašej oslavy ešte voľný. Ak zistíte, že áno, napíšte mi svoju požiadavku čo najskôr, aby som vám termín zarezervoval.

Pozrieť kalendár vystúpení

Cena klavírneho vystúpenia

Konečná cena môjho vystúpenia je závislá od viacerých faktorov. Ohľadom presnej cenovej kalkulácie sa mi, prosím, ozvite a v správe mi napíšte:

  • kedy a kde sa bude vaša oslava konať,
  • vašu predstavu o odhadovanej dĺžke môjho vystúpenia,
  • či máte záujem len o sólový klavírny sprievod, alebo by ste radi počuli hrať i ďalší nástroj.

Obratom vám zašlem vypracovanú cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

Získajte cenovú ponuku

* Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov