Chystáte oslavu jubilea alebo výročia?

Pomôžem vám vytvoriť úžasnú slávnostnú atmosféru.

Som pianista Peter Zbranek a pri krásnej klavírnej hudbe v mojom podaní bude vaša oslava výnimočným zážitkom pre vás aj pre vašich blízkych.

Kontaktujte ma

Na aké oslavy je klavírna hudba vhodná?

Pri predstave klavíra sa vám možno vybaví v mysli romantická atmosféra. Tento nástroj však ponúka oveľa širšie možnosti. Klavírna hudba je dokonalým doplnkom pre všetky typy udalostí – dôstojné, romantické, no aj také, pri ktorých má vládnuť neviazaná veselosť. Skúsený pianista sa dokáže rýchlo prispôsobiť konkrétnemu typu oslavy a vytvoriť v pravý moment tú pravú atmosféru. V mojom repertoári mám bohatú zásobu piesní na každú príležitosť - inštrumentálne, ktoré pohladia dušu, ale aj populárne a ľudové, ktoré naladia všetkých na vašej oslave na tú správnu zábavu!

Živá hudba na oslavu

Meniny, narodeniny, výročie, jubileum

Plánujete sláviť meniny či narodeniny? Oslavujete výročie alebo jubileum? Živá klavírna hudba sa výborne hodí na oslavu 30-tky, 40-tky, 50-tky, 60-tky aj 70tky. Podčiarkne atmosféru, príjemne prekvapí oslávenca aj všetkých zúčastnených a zmení vašu slávnosť na nezabudnuteľnú udalosť.

Krstiny a promócie

Narodenie dieťatka či ukončenie vysokej školy patria medzi významné medzníky v živote každého človeka. Sú udalosťami, z ktorých sa teší celá rodina. A výnimočné udalosti si zaslúžia výnimočnú oslavu! Pripravte vašim oslávencom prekvapenie v podobe živej klavírnej hudby, ktorá podčiarkne emócie týchto okamihov a navždy ich vryje do pamäti.

Stretnutie a posedenie s rodinou a priateľmi

Život by mal byť o láske a krásnych prekvapeniach. Nečakajte s nimi len na výnimočné príležitosti, ale potešte svojich blízkych len tak, zo srdca. Uvidíte, že to ocenia. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete iba zabaviť s priateľmi, usporiadate párty alebo stretnutie celej rodiny. Vystúpenie pianistu dodá každému vášmu nápadu nádych výnimočnosti a dokonale sa bude hodiť k veľkej aj malej slávnosti.

Vypočujte si ukážky klavírnej hudby

Vytvorím slávnostnú atmosféru pri podávaní obeda či večere

Slávnostné obedy a večere boli vždy súčasťou výnimočných udalostí. V minulosti počas nich hrávali na zámkoch a hradoch hudobníci. Pripravte pre svojich hostí nečakané prekvapenie a podajte im jedlo vo výnimočnej atmosfére. Živá podmazová hudba v podaní klaviristu podčiarkne slávnostný ráz obeda či večere a poteší dušu všetkých zúčastnených. Klavírne piesne navyše zjemnia štrngot príborov a pohárov, vďaka čomu si hostia jedlo a spoločné rozhovory ešte viac vychutnajú.

Pianista na 50-tku

Svojou hudbou rozprúdim na vašej párty dokonalú zábavu!

Ľudové a populárne piesne v originálnom klavírnom prevedení naladia vašich hostí na tú správnu nôtu. Vďaka mojim bohatým skúsenostiam a 100% profesionalite sa môžete spoľahnúť, že každý moment vašej párty bude mať tú správnu atmosféru. Zahrám vám do spevu i do tanca a v prípade záujmu vám k tomu rád aj zaspievam. Bujará zábava na vašej oslave nebude mať konca!

Kontaktovať pianistu

Živá hudba na oslavu presne podľa vašich predstáv

Môj pestrý repertoár je plný krásnych klavírnych melódií, ale aj skladieb, ktoré rozprúdia tú pravú zábavu.
V podmanivom inštrumentálnom prevedení vám zahrám:

  • filmovú hudbu od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma, Yann Tiersen...)
  • gratulačné piesne v klavírnej úprave (Živió, Happy Birthday)
  • klavírne covery zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga)
  • jazzové aj romantické improvizácie.

Ak by ste si na oslave radi aj zaspievali a zatancovali, k hre na klavíri pripojím aj spev. Notoricky známe ľudové piesne i overené slovenské hity dostanú všetkých vašich hostí doslova do varu!

POZOR! Túto službu objednávajte len na vlastné riziko. Nezriedka totiž účastníkom oslavy spôsobuje akútne príznaky svalovice a vykričané hlasivky.

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia

Klavírna hudba vám nestačí?

Chceli by ste na vašej oslave počuť i nádhernú súhru klavíra a huslí? Aj toto vaše želanie s radosťou splním.

S huslistkou Victoriou Linnen máme pre vás pripravený spoločný približne štvorhodinový repertoár plný pomalších, no i rezkejších skladieb. Radi sa tak spolu postaráme nie len o príjemný hudobný podklad k slávnostnému obedu či večeri, ale aj o koncertné vystúpenie, ktoré vás a vašich hostí naladí na tú správnu nôtu!

Čo hovoria na moju hudbu oslávenci a ich hostia?

Môj klavírny sprievod už na oslave narodenín zažili tréner hokejových majstrov sveta z Göteborgu Ján Filc s manželkou, ale aj desiatky ďalších jubilantov. Toto o tom niektorí z nich napísali:

Frederika, manželka oslávenca

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pánovi Petrovi Zbranekovi za perfektný a profesionálny výkon na oslave narodenín môjho manžela. Od začiatku odhadol situáciu, ktorej sa prispôsoboval počas celej oslavy. Oslavu sprevádzal neuveriteľných osem hodín. Začal cover verziami známych skladieb, pokračoval ľudovými piesňami a na záver sme si vypočuli a spoločne zaspievali známe slovenské a české hity. Vďaka pánovi Zbranekovi celá oslava prekonala moje očakávania. Jeho účasť na akýchkoľvek slávnostiach, večierkoch, spoločenských udalostiach je nezabudnuteľná. Frederika Birková

Katarína, nevesta

Dobrý deň, pán Zbranek, ďakujeme za včerajší koncert na našej posvadobnej oslave. Kráľovsky sme sa zabavili, hostia spomínali Vaše umenie a charizmu do rána. Vzbudili ste veľký záujem. Nenazvala by som nás spevákmi a už vôbec nie tanečníkmi, rozhýbali ste nás nad očakávania. Ďakujeme. K+M

František, oslávenec

Ďakujem pánovi Petrovi Zbrankovi za nádherné hudobné doplnenie našej oslavy. Tento pán premenil svoj osudový dar na umelecký diamant.

Zobraziť viac hodnotení klaviristu

Na oslavu prídem kamkoľvek

Bez ohľadu na to, či sa vaša oslava koná v Bratislave, Nitre, Trnave, Banskej Bystrici, Trenčíne alebo v inom meste na Slovensku, nemajte obavy sa mi ozvať. So svojím stage pianom som ako klavirista úplne flexibilný a veľmi rád prídem presne tam, kde ma budete potrebovať.

Na termíne sa dohodneme

Skôr než mi napíšete záväznú objednávku, skontrolujte si, prosím, harmonogram mojich koncertov. Pravidelne ho aktualizujem, takže v ňom okamžite vidíte, či mám dátum vašej oslavy ešte voľný. Ak zistíte, že áno, napíšte mi svoju požiadavku čo najskôr, aby som vám termín zarezervoval.

Pozrieť kalendár vystúpení

Cena klavírneho vystúpenia na oslavu

Konečná cena môjho vystúpenia je závislá od viacerých faktorov. Ohľadom presnej cenovej kalkulácie sa mi, prosím, ozvite a v správe mi napíšte:

  • kedy a kde sa bude vaša oslava konať
  • vašu predstavu o odhadovanej dĺžke môjho vystúpenia
  • či máte záujem len o sólový klavírny sprievod, alebo by ste radi počuli hrať i ďalší nástroj.

Obratom vám zašlem vypracovanú cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

Poslať žiadosť o cenovú ponuku