Kongres, ktorý si budú pamätať

Organizujete konferenciu alebo kongres? Pomôžem vám vytvoriť atmosféru, vďaka ktorej bude vaše podujatie nezabudnuteľným zážitkom.

Som klavirista Peter Zbranek a spolu s mojím pianom sa postaráme o to, aby si z vášho eventu účastníci odniesli nielen zaujímavé informácie, ale i hodnotný kultúrny zážitok.

Kontaktujte ma

Spestrite váš program živou klavírnou hudbou

Hudobná zložka je neoceniteľnou súčasťou každej významnej udalosti. Kongresy a konferencie sú často časovo náročnejšie podujatia, pri ktorých je základom správna organizácia. Aby sa zo zaujímavých prednášok po pár hodinách nestal len prelínajúci sa zhluk informácií, do programu je potrebné vniesť istú diverzitu. A tou je napríklad prítomnosť profesionálneho pianistu, ktorý vašej akcii dodá slávnostný nádych a vytvorí výnimočný zážitok.

Kedy a ako viem vstúpiť do vášho programu?

Slávnostné otvorenie či ukončenie kongresu

Privítajte účastníkov konferencie pompéznym klavírnym vystúpením a upútajte tak ich pozornosť hneď na začiatku. Nenadarmo sa hovorí, že dojem z celej akcie určujú už jej prvé minúty, nenechávajte preto nič na náhodu a objednajte si zážitok, ktorý bude stáť za to.

Otváracie hudobné číslo spravidla zahŕňa 1-2 skladby, po ktorých nasleduje privítanie a príhovory jednotlivých rečníkov. Záverečné vystúpenie je zase akousi slávnostnou bodkou, ktorej rozsah je individuálny – môže trvať pár minút, ale pokojne aj hodinu či dlhšie.

Hudobné vystúpenie medzi blokmi konferencie

Program kongresov je zvyčajne rozdelený do viacerých tematických blokov. Ak sú medzery medzi prednáškami dlhšie, hostia si môžu zájsť na kávu, do mesta alebo späť na hotel. Ak však hovoríme o pauze v trvaní iba niekoľkých minút, je na organizátorovi, aby svoje obecenstvo aj počas týchto prestávok adekvátne zabavil. Na tieto účely sa väčšinou využíva práve živá hudba, ktorá zúčastneným pomôže uvoľniť sa, na chvíľu si oddýchnuť od hovoreného slova a pripraviť sa na ďalšiu tému konferencie.

Klavirista ako súčasť viacdňového podujatia

Nie je neobvyklé, že obsiahlejšie kongresy trvajú aj niekoľko dní. V takomto prípade je očakávanou súčasťou programu aj možnosť zúčastniť sa recepcie, rautu alebo spoločnej večere. Ja a moje piano sa tu postaráme o príjemnú zvukovú kulisu, ktorá zjemní štrngot príborov a ponúkne ideálne zátišie pre vaše rozhovory. Nenásilné tóny klavíra podčiarknu výnimočnosť danej chvíle a poukážu na precíznu prácu organizátorov, ktorí pri príprave eventu mysleli naozaj na každú maličkosť.

Vypočujte si ukážky klavírnej hudby

Živá hudba na kongres presne podľa vašich predstáv

Ako profesionálny pianista mám vo svojom repertoári mnoho klavírnych piesní, z ktorých vám dokážem vyskladať hudobné vystúpenie šité na mieru konkrétnej udalosti.

V pôsobivom inštrumentálnom prevedení vám rád zahrám:

 • filmové piesne od najúspešnejších klaviristov a skladateľov súčasnosti (Ludovico Einaudi, Yiruma či Yann Tiersen),
 • klavírne prerábky zahraničných aj slovenských populárnych skladieb (od Beatles a Franka Sinatru až po Eda Sheerana či Lady Gaga),
 • jazzové a romantické improvizácie,
 • počas vianočného obdobia sú samozrejmosťou aj sviatočné melódie (slovenské aj zahraničné koledy i vianočné hity, ako aj piesne z najkrajších vianočných rozprávok).

V prípade želania k hre na klavír rád pripojím aj vlastný spev. V repertoári mám aj notoricky známe ľudové piesne a moderné slovenské hity, ktoré po náročnom dni pomôžu prítomným uvoľniť sa a možno si aj trochu zatancovať.

Vyberte si skladby, ktoré sa vám páčia
Živá hudba na kongres

Jedinečné spojenie klavíra a huslí

Chcete účastníkom vášho eventu dopriať naozaj výnimočný umelecký zážitok? S huslistkou Victoriou Linnen tvoríme hudobné duo PV Acoustic. Máme pre vás pripravený pestrý repertoár v dĺžke zhruba 4 hodiny čistého času. Tešiť sa môžete na jemné, slávnostné i rezké piesne - známe filmové melódie i prerábky svetových hitov. Postaráme sa nielen o hudobné predely medzi jednotlivými blokmi podujatia, ale i o vkusnú zvukovú kulisu počas spoločnej večere či záverečnej uvoľnenej diskusie.

Prečítajte si viac o duu PV Acoustic

Na akých konferenciách som už hral?

Za posledné roky som mal tú česť sprevádzať svojou klavírnou hudbou napríklad tieto podujatia:

 • Konferencia o prístupnosti mesta Nitra,
 • Qubit konferencia o kybernetickej bezpečnosti na Slovensku (konala sa na pôde rezidencie veľvyslanca USA v SR),
 • Medzinárodný kongres Esperantistov v Nitre,
 • Medzinárodná konferencia a zasadnutie predsedníctva Európskeho fóra zdravotného postihnutia v Bratislave.

V prípade záujmu o hudobné spestrenie vašej udalosti ma neváhajte kontaktovať.

Rezervujte si vystúpenie pianistu
Živá hudba na konferenciu

Čo na moju hudbu hovoria organizátori eventov?

Michaela Hajduková, Slovenské fórum osôb so zdravotným postihnutím

Dobrý deň, Peter, píšem v mene Slovenského fóra osôb so zdravotným postihnutím. Ďakujeme krásne za Váš hudobný vklad pri galavečeri v rámci našej medzinárodnej konferencie v Bratislave. Žasla nad Vami celá Európa :) Určite si Vás radi vypočujeme aj na budúce.

Zuzana Hreščáková, Promea Communication spol. s r. o., event manager

Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, splnili ste všetko, na čom sme sa dohodli. Hrali ste krásne. Oceňujeme Vašu presnosť, spoľahlivosť a ochotu. Pri takýchto eventoch je to veľmi dôležité, aby akcia prebiehala podľa harmonogramu a k spokojnosti všetkých zúčastnených. V prípade podujatí, kde bude v scenári pianista, Vás budeme opätovne kontaktovať. Prajem Vám len to najlepšie a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Pozrite si aj ďalšie recenzie

Prídem vám zahrať kamkoľvek

Či už sa vaša konferencia uskutoční v Bratislave, v Košiciach, v Tatrách alebo kdekoľvek inde v rámci Slovenska, neváhajte sa mi ozvať. Moje šikovné stage piano nemá len výborný zvuk, ale tiež kompaktnú veľkosť, preto sa s ním vždy viem presunúť presne tam, kde ma potrebujete. Máte k dispozícii vlastný klavír? Výborne! Rád vám zahrám i na ňom.

Dátum kongresu je dôležitý

Poznáte už dátum konania vašej akcie? Skontrolujte si jeho dostupnosť aj v mojom pravidelne aktualizovanom kalendári vystúpení. Ak váš termín ešte nemám obsadený, čím skôr ma kontaktujte a zarezervujte si ho, aby vás niekto nepredbehol. Ostatné detaily ohľadom spolupráce môžeme pokojne doriešiť aj neskôr.

Pozrieť kalendár vystúpení

Aká je cena klavírneho sprievodu?

Každé vystúpenie je jedinečné, pretože ho prispôsobujem individuálnym potrebám klienta. Pre vypočítanie presnej sumy od vás budem potrebovať tieto informácie:

 • aké podujatie plánujete,
 • aká je vaša predstava o dĺžke môjho vystúpenia,
 • miesto a čas konania vášho kongresu či konferencie,
 • či máte záujem o klavírny, alebo klavírno-husľový sprievod.

Následne vám pošlem presnú cenovú kalkuláciu a dohodneme si aj všetky ostatné potrebné detaily našej spolupráce. Budem sa tešiť na váš mail alebo telefonát!

Získajte cenovú ponuku

* Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov