Mojou prioritou je, aby boli ľudia s klavírnou hudbou v mojom podaní spokojní. Som rád, že sa mi to darí a že ako klavirista môžem byť súčasťou Vašich spoločenských udalostí, či už sú to svadby, oslavy, plesy, firemné akcie či vianočné večierky. Staňte sa aj Vy jedným z mojich spokojných zákazníkov a umožnite mi vytvoriť pre vás jedinečnú atmosféru príjemnými klavírnymi skladbami. Toto o mne povedali moji nedávni klienti a návštevníci podujatí, na ktorých som hral.

Naďa, nevesta

Včerajší den sa podaril na jednotku a patrí vám naše veľké ďakujem, lebo aj vďaka vám sa náš svadobný deň stal nádherným a nezabudnuteľným. Ste úžasný hudobník a bolo to naozaj nádherné. Ďakujeme ešte raz veľmi pekne.

Kristína, nevesta

Pán Zbranek, dovoľte mi pokloniť sa pred Vašim talentom :) Nádherne ste hrali počas sobášneho obradu. Hneď ako ste začali, mi vyhŕkli slzy. Bolo to tak krásne. Ďakujem, že ste prijali moju ponuku prísť hrať na našu svadbu, som Vám veľmi vďačná.

Silvia, nevesta

Chcela by som sa podeliť o pocity z našej prvomájovej svadby, ktoré vďaka pánovi Zbranekovi a jeho famóznej klavírnej hudbe boli očarujúce. Od prvých tónov, ktoré zazneli pri svadobnom pochode, cez prvý mladomanželský tanec až po skvelú večernú zábavu. Klavírne tóny pri svadobnom pochode nevesty k ženíchovi vyčarovali nejednu slzičku na tvárach našich hostí. Srdečná vďaka za vykúzlenie skvelej atmosféry, vrelo odporúčam.
S pozdravom Mladomanželia.

Blažena, svadobná mama

Odkedy som Vás našla na internete a pozrela som si ukážky Vašej práce, veľmi som sa so svojou rodinou tešila na Vaše vystúpenie.  Počúvať Vašu hudbu na posedení po svadbe bolo veľmi príjemné a aj od našich hostí sme na ňu dostali veľmi dobré ohlasy. Ďakujeme.

Viera, svadobná mama

Hudobný doprovod k svadobnému posedeniu, ktorý vytvoril túto sobotu v Hlohovci pán Peter Zbranek, bol veľmi dobrou voľbou. Krásne nevtieravé skladby presne lahodili miestu a príležitosti. Dokonca si všimol krstné meno nevesty a ako prvú zaradil Sonátu pre Elišku. Ďakujeme za vytvorenie sviatočnej a romantickej atmosféry. Odporúčam a nielen na svadbu!

Vladimír, ženích

Dobrý deň, pán Zbranek,
v mene mojej teraz už manželky, mojom a tiež mene našich rodičov, by sme Vám chceli veľmi pekne poďakovať za Váš včerajší dokonalý klavírny sprievod nášho svadobného obradu. Nevesta i ja sme mali zimomriavky, keď sme počuli pri nástupe i odchode "našu" skladbu presne tak ako sme si predstavovali.

Renáta, nevesta

Vaše vystúpenie bolo naše najlepšie rozhodnutie. Boli sme z neho veľmi nadšení a páčilo sa aj všetkým svadobčanom. Boli ste úžasný, ste veľmi talentovaný. Ďakujeme Vám ešte raz veľmi pekne. Prajem Vám všetko dobré, nech sa Vám darí.

Andrej Svetko, zamestnanec SZŠ Felix

Posedenie pod jedličkou má tiež svoje čaro, ak však chystáte vianočnú akciu pre väčšiu skupinu ľudí, odporúčam pianistu Petra Zbraneka. U nás v škole vytvoril skvelú atmosféru, pri ktorej sa všetci zamestnanci mohli porozprávať a zároveň im klavírna hudba priblížila vianočný čas. Typ, žánrová pestrosť či prevedenie boli akurát vhodne nakombinované pre stretnutie takéhoto druhu. Ako neskôr spomenul kolega: "O skvelej pohode vypovedala aj narýchlo zjedená kapustnica či expresne rýchlo vypité víno".

Aladár, návštevník webu Pianista.sk

Dobrý deň, vážený pán Zbranek.
Veľmi ma zaujala Vaša klavírna interpretácia hudby, ktorú som náhodou našiel na internete. Je zvláštna. A práve tá zvláštnosť z nej robí hudbu peknú, výnimočnú a pre poslucháča zaujímavú. Nie je to bežné, monotónne hranie, ktoré poslucháča unavuje, a pri ktorom sa nemôže dočkať, kedy už konečne skončí. Pri počúvaní Vami interpretovanej hudby sa poslucháč naozaj nenudí, tóny ho neotravujú, nečaká na jej koniec, lebo sa cíti príjemne, má z takejto hudby pôžitok; je to preňho príjemný umelecký zážitok. Mňa Váš štýl interpretácie hudby oslovil, páči sa mi, a najviac oceňujem to, že hudbu hráte s citom, jemne, tóny sa len tak „vznášajú“ vo vzduchu, a to mi lahodí, uchu i duši. Vaša skvelá interpretácia hudby dokáže aj z priemernej skladby vytvoriť lahodnú a pre poslucháča príjemnú hudbu. Prirovnal by som Vás k vynikajúcemu klaviristovi Jiřímu Maláskovi, ktorého „romantický klavír“ mi spôsobuje nesmierne potešenie.
Sám o Vašom hraní hovoríte, že je to nádherná klavírna hudba. Nenamietam. Naopak, práve preto Vás oslovujem.

Katarína, nevesta

Vďaka Vám nabral náš obrad úžasnú atmosféru. Krásne hráte, klobúk dole. Veľká VĎAKA, bolo nám potešením, že ste prišli.

Marta, návštevníčka svadobnej výstavy Svadba snov 2019

Dobrý deň, boli sme minulú nedeľu na výstave v kultúrnom dome v Seredi a počuli sme, ako nádherne hráte. Klobúk dolu, boloto úžasné.

Mária & Ivan, mladomanželia

Dobrý deň prajem. Veľmi pekne ďakujeme. Vaša hudba vytvorila na našom svadobnom obrade nezabudnuteľnú atmosféru. Bolo to krásne. Sme veľmi radi, že sme vás mohli spoznať a ešte raz jedno veľké Ďakujeme!

Jessica & Boris, mladomanželia

Dobrý deň, pán Zbranek,
ďakujeme ešte raz veľmi pekne za všetko. Bol to nádherný a emotívny obrad vďaka Vám, pretože ste navodili atmosféru, o akej sme ani nesnívali. Navždy si tento deň budeme pamätať. Ste úžasný človek. Prajeme Vám, aby Vás práca aj naďalej napĺňala a aby ste mali okolo seba skvelých ľudí, s ktorými je radosť spolupracovať.

Júlia & Marek, mladomanželia

Dobrý deň pán Zbranek, chceli by sme sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za Vaše klavírne sprevádzanie na našej svadbe. Hudba sa páčila nielen nám, ale aj hosťom. Ďakujeme za spríjemnenie nášho dňa. :)

Svadobný salón Diamond

Milí snúbenci, chcete sa v deň vašej svadby cítiť výnimočne a aby si vaši hostia odniesli o ďalší krásny zážitok viac? Vrelo a zo ♥ vám odporúčame úžasného pianistu Petra Zbraneka, ktorý vám zahrá napríklad aj takúto romantickú klavírnu skladbu od Eda Sheerana - Perfect a mnoho ďalších. S radosťou sme aj my spolupracovali na jeho klipe, nevesta aj ženích majú outfity od nás šaty DEIDRE a žaket Wilvorst.

Lenka, nevesta

Vaše vystúpenia absolútne dokonale zapadli do našich predstáv o vysnívanej svadbe. Zábava bola naozaj vynikajúca, všetci svadobčania vás chválili. Ďďakujeme veľmi pekne. :)

Kristína, návštevníčka Svadobného veľtrhu 2019 v Inchebe

Dobrý deň. Dnes sme mali možnosť vidieť a počuť Vás hrať naživo na svadobnom veľtrhu v Bratislave. Veľmi sa nám páčilo, ako hráte, a radi by sme Vás mali aj na našej svadbe.

Alexandra, návštevníčka výstavy Perfect Wedding 2019

Dobrý deň, pán Zbranek,
touto cestou by som Vás chcela poprosiť o informáciu v mene mojej kamarátky, budúcej nevesty, či by bolo ešte možné absolvovať hranie na jej svadbe. S kamarátkou nás zaujala Vaša nádherná hra na piano počas úžasnej svadobnej výstavy v januári organizovanej v priestoroch Refinery Gallery. Vtedy sme sa pristavili a pýtali sa na Váš program. Kamarátka by mala veľmi záujem o Vami krásne prezentovanú hudbu na cca 3-4 hodiny, a to počas fotenia a podávania večere.

Svadobný salón Anna Garden

Boli ste FAMOOOZNY!!!!!! Až sme mali zimomriavky, Vaša hudba krásne dopĺňala našu módnu prehliadku na Svadobných dňoch v Nitre.

Miriam, návštevníčka výstavy Svadobné dni & Beauté 2019

Videla som Vás na výstavisku Agrokomplex v Nitre a zamilovala som si Vašu hudbu a talent.

Eva, návštevníčka výstavy Perfect Wedding 2019

Dobrý deň pán Zbranek,
všimla som si Vás na výstave Perfect Wedding v Bratislave a Vaša hra sa mi nesmierne zapáčila. Chcela by som sa preto spýtať, či máte termín našej svadby ešte voľný.

Júlia, návštevníčka výstavy Perfect Wedding 2019

Dobrý deň, píšem Vám na základe dnešného stretnutia na výstave Perfect wedding. Veľmi sa nám páči vaša hudba a boli by sme veľmi radi, keby ste nás ňou sprevádzali aj počas nášho svadobného dňa.

Jana & Eduard, mladomanželia

Peťo, chceme sa Ti ešte raz veľmi pekne poďakovať za nádherné dotvorenie atmosféry počas našej svadobnej hostiny. Hráš neskutočne krásne, celý deň bol pre nás nádherný a tvoja hudba to celé ešte podčiarkla. Ďakujeme a tešíme sa, že sme mohli byť bodkou za Tvojou sezónou 2018!
Leitnerovci

Martin, ženích

Pán Zbranek prevýšil naše očakávania a môžeme ho len odporučiť. Ešte raz ďakujeme za krásny hudobný sprievod počas nášho obradu.

Nikola, družička

Ahoj, Peťo,
tvoje vystúpenie na svadobnom obrade bol ten najkrajší dar, aký Katka od nás mohla dostať. Z celého srdca ďakujem a želám všetko dobré. Verím, že sa opäť stretneme na mojej svadbe.
Nika

Brigita, svadobná mama

Zdravím Vás, pán Zbranek,
chcem sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za Váš hudobný doprovod na svadbe mojej dcéry na hrade Devín. Bolo to príjemné, všetkým sa to páčilo a naši hostia zo zahraničia boli unesení celkovou atmosférou, ktorú ste aj vy dotvárali svojou hudbou. Želám Vám veľa zdravia a nech sa Vám vždy darí.

Veronika, nevesta

Ďakujem krásne za všetko, čo ste pre nás urobili. Spolu s violončelistkou ste boli úžasní, všetkým ste sa veľmi páčili. Prajem Vám ešte veľa, veľa spokojných klientov. To, čo robíte, je krásna vec.

Lívia & Miroslav, mladomanželia

"Dobrý deň,
pán Zbranek, v prvom rade Vám chceme aj s manželom veľmi pekne poďakovať za nádherné vystúpenie a aj pani speváčke za krásny spev. Všetkým sa to nesmierne páčilo a boli nadšení. Z celého srdca Vám ďakujeme, že ste náš nádherný deň takto obohatili. Ešte raz veľká vďaka, boli ste úžasní.
S pozdravom
Manželia Paukeje"

Janka & Richard, mladomanželia

Dobrý deň, pán Zbranek,
chceli by sme Vám veľmi, veľmi pekne poďakovať za úžasné hranie na našej svadbe. Boli ste naozaj skvelý a podieľali ste sa nemalým dielom na úžasnej atmosfére nášho Dňa :-). Mali sme z Vás len tie najlepšie pocity a bolo nám vo Vašej spoločnosti veľmi príjemne.
Prajeme Vám všetko najlepšie, nech sa Vám aj naďalej darí Vašou prácou vyčarovať ľuďom úsmev na tvári a pohladiť dušu, tak, ako sa Vám to podarilo u nás :-)
S pozdravom a úctou
Janka a Richard

Majka & Andreas, mladomanželia

Dobrý deň, pán Zbranek,
Chceli by sme Vám už ako manželia Kellerovci zo srdca poďakovať za to, ako ste svojou hudbou úžasne doplnili náš svadobný deň a urobili ho dokonalým. Je to poďakovanie naozaj zo srdca, že sme mohli počuť naše piesne, vidieť sa prvýkrát v svadobných šatách, ako aj zatancovať si náš prvý manželský tanec na pieseň od Yiruma, River flows in you, ktorá navždy ostane v našich spomienkach a bude nás sprevádzať celý život. Nám, ako aj hosťom sa to veľmi páčilo.
Prajeme Vám ešte raz všetko dobré a VEĽKÉ ĎAKUJEM!
Majka & Andreas

Vierka & Rasťo, mladomanželia

Pán Zbranek, s manželom by sme sa Vám veľmi radi poďakovali, že ste nám prišli zahrať na našu svadbu a vytvorili nám tak krásnu atmosféru počas obradu aj svadobnej večere. Vaše vystúpenie dokonale podporilo zážitok z nášho obradu, ktorý tak ostane pre nás nezabudnuteľný.
Ďakujeme,
Vierka & Rasťo

Jana Jankovičová, organizátorka Svadobnej výstavy Beauty Forum Trenčín

Pán Zbranek, veľmi sa Vám chceme poďakovať za Vaše vystúpenie počas našej Svadobnej výstavy v Trenčíne. Vaša skromnosť, úcta, ale hlavne láska k hre na klavíri nás všetkých naozaj dojala. Váš Hudobný sprievod počas módnych prehliadok doslova nadchol nie len naše modelky, ale aj všetkých návštevníkov! Ste pianista “par exellence”. Ďakujeme zo srdca za tento umelecký zážitok!

Mgr. Katarína Podracká, getCLIENTS s.r.o., Managing Partner

Dobrý deň pán Zbranek, veľmi pekne ďakujem za Vaše krásne vystúpenie počas piatkového eventu. My aj klient sme boli veľmi spokojní a radi sa na Vás opäť niekedy obrátime. Prajem všetko dobré a ešte raz ďakujem za príjemnú spoluprácu.

Denisa & Ivan, mladomanželia

Všetko od prvého mailového kontaktu až po samotné vystúpenie hodnotím veľmi pozitívne. Pán Zbranek rýchlo reaguje na správy, má trpezlivoťt, otvorenú fantáziu, šiesty zmysel prispôsobiť všetko vašim predstavám, široký repertoár s krásnymi piesňami a hudobné nadanie. Náš obrad v kostole bol aj vďaka nemu ako z rozprávky. Sme za všetko srdečne vďační. :-)

Samuel & Radka, mladomanželia

Dobrý deň Vám prajem,
chceme Vám s mojou pani obaja VEĽMI VEĽMI PEKNE poďakovať za Vašu prácu a obrovskú pridanú hodnotu počas nášho veľkého dňa. Vážime si ju a budeme ju odporúčať ďalším na znak našej veľkej spokojnosti. Priniesli ste do nášho obradu veľký nádych romantiky a krásy, za čo Vám veľmi pekne ďakujeme. Prajeme Vám len to najlepšie a najkrajšie a hlavne nech sa Vám darí vo Vašom osobnom, ale aj pracovnom živote.
S pozdravom
Samuel a Radka

Viktória & Adrián, mladomanželia

Na pána Zbraneka som narazila náhodou na internete. Napísala som mu email a na všetkom sme sa bez problémov dohodli. Komunikácia z jeho strany bola profesionálna a rýchla. Vďaka pánovi Zbranekovi mal náš obrad úplne iné čaro ako keď hrá hudba z reproduktora. Chceme sa mu z celého srdca poďakovať za to, že všetkým spríjemňoval chvíle čakania, a že bol súčasťou nášho svadobného dňa. Určite každému vrelo odporúčame jeho služby, keďže je to veľmi talentovaný hudobník a veľmi milý človek! :) S pozdravom Viktória a Adrián

Jana, nevesta

Veľmi pekne ďakujeme, že ste boli súčasťou nášho svadobného dňa. Vystúpenie bolo nádherné, boli sme všetci dojatí. Naozaj krásne.

Erika, družička

Rozhodnutie mať pána Zbraneka na našej svadbe bolo jedno z najlepších, ktoré sme urobili. Pán Zbranek je veľmi milý, ústretový a ochotný, ale zo všetkého najviac veľmi talentovaný. Aj vďaka jeho krásnej hudbe bola naša svadba výnimočná, čo ocenili všetci prítomní svadobčania. Ďakujeme za spestrenie nášho dňa, profesionálny a milý prístup a prajeme veľa úspechov! Budeme len odporúčať. ;)

Martina, družička

Dobrý deň, chcela by som Vám poďakovať za krásne vystúpenie, veľmi sa nám to všetkým páčilo, samozrejme vrátane mladomanželov. Každý to veľmi chválil, niektorí hostia si aj poplakali od dojatia. :) Takže ešte raz ďakujeme, budeme Vás určite všade odporúčať. :)

Patrícia & Tomáš, mladomanželia

Dobrý deň, pán Zbranek,
neuveriteľné, koľko času ubehlo od nášho prvého stretnutia... Včera ste prišli načas, presne ako profesionál. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše nádherné hranie. Vaše vystúpenie bolo jedným z highlightov našej svadby. Vkusne a elegantne doplnilo náš prvý tanec. Bez váhania Vás odporúčame!

Andrea, nevesta

Vďaka pánovi Zbranekovi sme mali najúžasnejší a neopakovateľný svadobný obrad, za ktorý mu môžeme naozaj vrelo ďakovať. Komunikácia bola od prvej chvíle rýchla, profesionálna, bez problémov, splnená bola každá naša požiadavka a prosba. Pán Zbranek je veľký profesionál. Príde, za pár minút sa rozloží a už len vykúzli zázračné okamihy svojim klavírom. Jeho repertoár je v podstate nekonečný, nakoľko sa s ochotou naučil aj pieseň, ktorú bežne nehráva. Pomohol nám s ozvučením obradu, ktorý sme mali vonku a bol potrebný aj mikrofón a kombo. Všetko si priniesol, jeho skromná požiadavka zabezpečiť dve stoličky bolo to najmenej, čo sme mohli urobiť. Na začiatok obradu nám aj spŕchlo, čo však pre p. Zbraneka nebol problém a ochotne hral ďalej pod stromami. Ešte raz ďakujeme a všetkým odporúčam ak chcú mať krásne znejúce spomienky. :)

Michaela, nevesta

Hrali ste prekrásne, boli sme veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme.

Ing. Barbora Mihálechová, Boutique Hotel pod Lipou, Sales & Marketing Manager

Vďaka pianistovi Petrovi Zbranekovi sa romantický večer pre našich hostí stal ešte kúzelnejší. V novootvorenom Boutique Hoteli pod Lipou**** v Modre sme pre všetky páry pri príležitosti Dňa zaľúbených pripravili degustačnú päťchodovú večeru s prípitkom a darčekom. Tóny klavíra krásne dotvorili atmosféru a hostia si večer vychutnali všetkými zmyslami. Ďakujeme za spoluprácu a budeme sa tešiť na ďalšie príjemné spoločné akcie u nás. Vrelo pianistu odporúčame aj našim nevestám na ozvláštnenie svadobného dňa v našom hoteli.

Tamara, návštevníčka Svadobného veľtrhu 2017 v Inchebe

Dobrý deň, počula som Vás hrať na svadobnej výstave a bola som očarená Vašou hudbou. Radi by sme si Vás rezervovali aj na našu svadbu.

Mgr. Ingrid Littmannová, Štúdio Škerák, fotografka a organizátorka Svadobného veľtrhu v Inchebe

Pán Zbranek, ďakujem, že ste mohli byť súčasťou nášho Svadobného veľtrhu na Inchebe. Vaše vystúpenia boli naozaj prekrásne a emotívne. Držím palce v pracovnej sezóne 2017 a pevne verím, že sa vidíme na našej akcii opäť na budúci rok.

Lucia, návštevníčka svadobnej výstavy Perfect Wedding 2017

Dobrý deň, mala som možnosť počuť Vás včera na svadobnej výstave Perfect Wedding a neskutočne sa mi to páčilo.

Erika, návštevníčka svadobnej výstavy Perfect Wedding 2017

Dobrý deň pán Zbranek, včera sme sa stretli na svadobnej výstave v hoteli Kempinski Riverpark. Ešte raz mi dovoľte povedať, že Vaša hudba nám spríjemnila návštevu výstavy. Mali by sme záujem o Vaše vystúpenie aj na našej svadbe.

Patrícia & Tomáš, návštevníci svadobnej výstavy Perfect Wedding 2017

Dobrý deň, pán Zbranek,
ďakujeme za príjemné stretnutie dnes na svadobnej výstave v Grand Hoteli Riverpark. Vaša hudba mňa a môjho snúbenca očarila, hlavne pieseň All of Me, ktorú plánujeme na prvý manželský tanec. Veľmi radi by sme boli, ak by ste hrali počas našej svadby.

Michaela Hajduková, Národná rada občanov so zdravotným postihnutím v SR

Dobrý deň, Peter, píšem v mene Národnej rady občanov so zdravotným postihnutím. Ďakujeme krásne za Váš hudobný vklad pri galavečeri v rámci našej medzinárodnej konferencie. Žasla nad Vami celá Európa :) Určite si Vás radi vypočujeme aj na budúce. Ešte raz ďakujeme, Michaela Hajduková NROZP

Mgr. Nina Haverová, Hotel Lipa Stará Turá, office a marketing manažér

Dobrý deň p. Zbranek,
chcem Vám touto cestou poďakovať, že ste si našli čas a priestor prísť k nám a zúčastniť sa svadobného dňa v našom hoteli. Boli sme nadšení, ste veľmi talentovaný. Prajem Vám veľa úspechov do budúcnosti a teším sa už teraz na ďalšiu spoluprácu.

Dana Majerčáková, Residence Hotel ****, Food & Beverage manager

Ďakujem za účasť na svadobných dňoch, boli sme veľmi spokojní.

Dana, nevesta

Dobrý deň,
chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za skrášlenie našej svadby a obohatenie o krásne klavírne skladby. Vytváralo to príjemnu romantickú atmosféru a výber skladieb bol perfektný.
Prajem pekný deň.
Pauke Fintová

Veronika & Juraj, mladomanželia

Dobrý deň, pán Zbranek,
ešte raz by sme sa Vám chceli poďakovať za hudobný sprievod počas nášho sobáša. Veľkou mierou ste prispeli k tomu, že náš obrad bol úžasný, čarovný a rozprávkový. Verím, že ste spríjemnili našim svadobným hosťom čakanie na nás pred obradom rovnako ako my dvaja sme sa tešili z Vašej hudby počas fotenia po obrade. Ďakujeme Vám veľmi pekne, vážime si, že Vás neodradila ani večerná hodina svadobného obradu.
S pozdravom manželia Karabinošovci

Ing. Igor Mrva, Panta Rhei, s. r. o., konateľ

Touto cestou Vám chcem poďakovať ako konateľ Panta rhei za krásne a veľmi príjemné spestrenie slávnostného večera Panta Rhei Awards. Ďakujem

Kristína, nevesta

Pre spríjemnenie našej najkrajšej chvíle počas svadobného obradu v kostole som si nemohla vybrať lepšie. Klavír a zlaté ruky p. Zbranka nám vytvorili úžasnú atmosféru či už počas usádzania hostí, samotného obradu alebo gratulácií. Skvelá a ochotná komunikácia pri výbere skladieb a celého priebehu. Určite odporúčam. Ďakujeme.

Mgr. Veronika Farbová, Mestská knižnica v Bratislave, pracovníčka knižnice

V mene Mestskej knižnice v Bratislave by som sa ti rada poďakovala za spoluprácu pri otváraní letnej čitárne U Červeného raka. Som veľmi rada, že som sa mohla na teba obrátiť aj pri takejto udalosti. Máš obrovský hudobný talent, o ktorom sme sa mohli presvedčiť aj na našej akcii. Prajem ti veľa úspechov, koncertov, spokojných ľudí a nech ťa hranie baví aj naďalej.

Ing. Roman Martinovič, Stopka n.o., riaditeľ

Prevádzkujeme úspešnú čajovňu Aquila, ktorá za svoje fungovanie získala aj niekoľko významných ocenení. Dávame si preto pozor nie len na kvalitu čajov, drobných pokrmov, prostredia aj obsluhy, ale tiež na kvalitu podujatí, ktoré pripravujeme. Sme radi, že sme do Ružomberka pritiahli aj Peťa Zbraneka, ktorý pre našich návštevníkov zabezpečil neopakovateľný večer pri tónoch svojho klavíra. Rovnako ako s hudbou, boli sme veľmi spokojní i s jeho profesionálnym prístupom. Ďakujeme Peter, veľmi radi podujatie s tebou opäť niekedy zopakujeme.

Michaela, účastníčka vystúpenia v kaviarni

Pán Zbranek, vy ste Pán pianista. Bolo úžasné sledovať s akou ľahkosťou, láskou k hudbe a profesionalitou ste sa zhostili vystúpenia. Veľká vďaka Vám aj za ochotu a iniciatívu pri spoluorganizovaní nášho večierka. Je skvelé vedieť, že sa možno na niekoho spoľahnúť. Váš repertoár ulahodil všetkým účastníčkam a splnil všetky očakávania. Oslávenkyňa bola dojatá k slzám, keď zistila, že hráte kvôli nej. Už teraz rozmýšľam, či sa naskytne nejaká príležitosť, kedy by sme si to mohli zopakovať a opäť Vás počuť hrať.

Zuzana Hreščáková, Promea Communication spol. s r. o., event manager

Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, splnili ste všetko, na čom sme sa dohodli. Hrali ste krásne. Oceňujeme Vašu presnosť, spoľahlivosť a ochotu. Pri takýchto eventoch je to veľmi dôležité, aby akcia prebiehala podľa harmonogramu a k spokojnosti všetkých zúčastnených. V prípade podujatí, kde bude v scenári pianista, Vás budeme opätovne kontaktovať. Prajem Vám len to najlepšie a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Lukáš, snúbenec

Chcel by som veľmi pekne poďakovať Petrovi, ktorý mi hral pri žiadaní o ruku mojej priateľky. Jeho hudba krásne zapadla do romantického prostredia a spravila túto žiadosť nezabudnuteľnou. Neskôr sa nám to zvrhlo na menšiu párty a Peter nám zahral aj tanečné či ľudové piesne. Je to veľmi talentovaný a všestranný hudobník.

Denisa, účastníčka oslavy

Večer v sprievode klavíra sa mi veľmi páčil. Bol to relax a zároveň sme si pripomenuli niektoré krásne piesne v podaní Petra. Čoskoro si to zas zopakujeme na firemnom večierku.

Ľuboš, oslávenec

Ďakujem veľmi pekne za včerajší večer. Bol si vynikajúci, všetci sa bavili a spievali. Super.

Lenka, účastníčka eventu

Odporúčam. Počula som niekoľkokrát naživo a Peter je fakt skvelý.

Zuzana, účastníčka vystúpenia v kaviarni

Hrali ste krásne, máme príjemné spomienky na vaše vystúpenie. Želám Vám veľa šťastia v živote, rozdávajte radosť svojou hudbou naďalej ľuďom okolo seba, máte veľký dar a ste príjemný človek. Snáď raz budeme mať opäť možnosť vypočuť si Vás na nejakom vystúpení v Bratislave.

Ak ste mali možnosť zažiť moje klavírne vystúpenie, veľmi sa poteším, keď mi aj Vy napíšete, ako sa Vám páčilo. Odporučiť ostatným ma môžete buď priamo cez kontaktný formulár na mojom webe alebo na FB stránke Peter Zbranek - Pianista.sk.

Možno mi tak pomôžete získať ďalších spokojných klientov.

Ďakujem

Napísať recenziu na e-mail