Mojím cieľom je prinášať ľuďom radosť a výnimočné zážitky. Som rád, že sa mi to darí, o čom svedčia príjemné reakcie a slová uznania, ktorých sa mi po mojich vystúpeniach pravidelne dostáva. Ďakujem vám!
Je mi veľkou cťou, že sa pre môj klavírny sprievod rozhodli už stovky mladomanželov, oslávencov a firiem. Boli medzi nimi, okrem iných, aj tréner hokejových majstrov sveta z Göteborgu Ján Filc, hokejista Richard Pánik, Panta Rhei, Profesia, Strabag, MAN Truck & Bus, Doprastav, Halada Jewellery, Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora, Asociácia priemyselných zväzov a dopravy, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre a mnohí ďalší.
Toto mi o svojom zážitku napísali.

Lukáš, oslávenec | Oslava 40. narodenín, Jablunkov, ČR

Pán Zbranek nám všetkým ukázal maximum jeho daru, jeho pokory, ktorú na nás preniesol svojim hudobným sprievodom! Vážený pán Zbranek, vážime si Vašu osobu, excelentný a fenomenálny hudobný zážitok, ktorý ste v nás na narodeninovej oslave zanechali!!! Všetkým vrelo doporučujeme, dokonalosť sama. Lukáš a Beatka

Adriána Bakošová, PR na Fakulte ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre

Touto cestou by som sa chcela v mene Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU poďakovať pánovi Zbrankovi, ktorý prijal naše pozvanie vystupovať na fakultnom vianočnom benefičnom mestečku. Ďakujeme, že naše mestečko podporil a postaral sa o čarovnú vianočnú atmosféru. Jeho tóny vyčarili úsmev na tvári každému z prítomných hostí. Patrí mu hlboká poklona.

Monika, nevesta | Svadba Veľké Kostoľany

Nič lepšie na hudobný sprievod počas sobáša a gratulácií sme si ani nemohli priať :) P. Zbranek, ďakujeme Vám za váš talent :) ste úžasný umelec ako aj človek! Odporúčame všetkým :)

Tomáš, oslávenec | Oslava kolaudácie, Trnava

Pána Zbranka som oslovil, či by nám v rámci rodinnej oslavy v komornom prostredí neprišiel zahrať a spríjemniť naše posedenie. Výsledkom bolo jeho veľkolepé predstavenie s dvojnásobkom pôvodne plánovaného času, lebo nik nechcel, aby to skončilo. Svoj úžasný talent prezentoval nielen nádhernou klavírnou hrou, ale aj spevom a naladením do spevu všetkých hostí. Ochotne a rád zahral mnohé skladby na prianie, vrátane vopred nepripravených, želaných počas predstavenia. Pre každého to bol unikátny a nezabudnuteľný zážitok. Úprimne a vrelo pána Zbraneka odporúčam na hudobné obohatenie akéhokoľvek typu udalosti.

Lívia, nevesta | Svadba Mierovo

Ďakujeme p. Zbrankovi za nádherný hudobný sprievod počas našej svadby, jeho hra vytvorila úžasnú atmosféru. Musíme vyzdvihnúť jeho talent, profesionalitu a ústretovosť. Bol to krásny zážitok, ďakujeme a veľmi odporúčame!

Dominika, nevesta | Svadba Ružomberok

Ešte raz by som sa Vám chcela zo srdca poďakovať. Náš deň bol dokonalý aj vďaka Vám. Bol to krásny  zážitok a zároveň splnený sen- mať klaviristu na vlastnej svadbe. Prajem Vám v živote všetko len to najlepšie, ste úžasný človek , verím , že sa ešte niekedy stretneme.

Linda & Michal, mladomanželia | Svadba Andovce

Ďakujeme Vám veľmi pekne z celého srdca za Vaše vystúpenie. Patríte medzi jedno z našich najlepších rozhodnutí pre náš deň D. Boli ste krásnym a príjemným oživením nášho veľkého dňa. Prajeme Vám všetko len to najlepšie, nech Vám to takto krásne hrá ešte veľmi, veľmi, veľmi dlho. L+M

Jana, oslávenkyňa | Oslava 40-tky, Bratislava

Peťo, ešte raz ďakujem za krásny večer. Bol si presne to, čo som na svoju oslavu potrebovala. Aj ja, aj hostia sme boli veľmi spokojní.

Zuzana a Martin, mladomanželia | Svadba Čereňany

Úžasné vystúpenie p. Zbranka na obrade našej svadby. Zážitok, ktorý si každý hosť odniesol domov. Veľký profesionál. Príjemné vystupovanie. Ďakujeme. Z+M

Martina, nevesta | Svadba Bratislava

Maximálna spokojnosť, pána Zbranka vám určite odporúčam. Vynikajúco dotvoril atmosféru na obrade svadby. Komunikácia bola výborná a jeho hudobný výkon bol zážitok. Ďakujeme krásne.

Tomáš, návštevník svadobnej výstavy Perfect Wedding 2023, Bratislava

Dobrý deň, dozvedel som sa o Vás v sobotu na svadobnej výstave v Refinery Gallery, kde som bol ako pomocník. Hrali ste nádherne, bolo to ako pol-dňové pianové vystúpenie a úžasne sa to počúvalo.

Frederika, manželka oslávenca | Oslava Štrbské Pleso

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pánovi Petrovi Zbrankovi za perfektný a profesionálny výkon na oslave narodenín môjho manžela. Od začiatku odhadol situáciu, ktorej sa prispôsoboval počas celej oslavy. Oslavu sprevádzal neuveriteľných osem hodín. Začal cover verziami známych skladieb, pokračoval ľudovými piesňami a na záver sme si vypočuli a spoločne zaspievali známe slovenské a české hity. Vďaka pánovi Zbrankovi celá oslava prekonala moje očakávania. Jeho účasť na akýchkoľvek slávnostiach, večierkoch, spoločenských udalostiach je nezabudnuteľná.
Frederika Birková

Daniela, manželka oslávenca | Oslava 40-tky, Horné Orešany

Pán Zbranek ma zachránil, keď mi objednaní hudobníci dva dni pred oslavou zrušili vystúpenie. Bol ochotný a najmä všetkých zabavil. Tancovali sme, spievali a on nás sprevádzal svojim spevom a hrou. Veľké ďakujem a odporúčam všetkými desiatimi.

Marianna & Jakub, mladomanželia | Svadba Borinka

Dobrý deň, pán Zbranek,
chceli by sme sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za Váš klavírny sprievod na našej svadbe. Veľmi pekne ďakujeme za sprevádzanie sv. omše aj za ochotu nacvičiť piesne s našou družičkou Lívkou. Bolo to veľmi dojímavé aj pre nás, ktorí sme vedeli, aké skladby odoznejú. Na našej hostine ste taktiež vytvorili krásnu atmosféru. Odovzdávame mnoho pochvál od našich hostí, klavírne piesne vo Vašom prevedení sa im veľmi páčili. Sme radi, že aj vďaka Vám sme mohli mať svadbu presne takú, akú sme si vysnívali.
S pozdravom
Marianna a Jakub

Zuzana & Miroslav, mladomanželia | Svadba Tomášov pri Bratislave

Dobrý deň, pán Zbranek,
ešte raz by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať za nádherný hudobný sprievod na našej svadbe. Žiaľ, ako nevesta som si nemohla užiť úplne všetko, nakoľko ste hostí sprevádzali už od welcome drinku, ale svadobčania boli nadšení. To, čo som si však mala česť vypočuť, bolo niečo nádherné. Ďakujeme, že ste boli súčasťou nášho veľkého dňa, všetko bolo presne podľa našich predstáv. Vašu hudbu by sme dokázali počúvať aj hodiny. Taktiež oceňujeme od začiatku Vašu rýchlu a profesionálnu komunikáciu. Prajeme všetko dobré.
Zuzana a Miro

Lucia & Andreas, mladomanželia | Svadba Spišská Nová Ves

Ďakujeme Vám veľmi pekne, pán Zbranek. Hrali ste PERFEKTNE, presne tak sme si náš svadobný večer predstavovali. Každý si Vás na svadbe a taktiež po nej iba chválil. Sme s mojim mužom Andreasom šťastní, že ste prišli dokonca až do Spišskej Novej Vsi. Ešte raz ĎAKUJEME. Lucia a Andreas

Mária, mama nevesty | Svadba Spišská Nová Ves

Ako mamka nevesty Vám srdečne ďakujem za Vaše famózne umenie. Vaša hudba je balzamom na dušu, je nádherné Vás počúvať a som rada, že ste boli súčasťou svadobného obradu aj svadby mojej Lucky a Andreasa. Ešte raz obrovské ĎAKUJEM!

František, oslávenec | Oslava 40. narodenín, Hodonín, ČR

Ďakujem pánovi Petrovi Zbrankovi za nádherné hudobné doplnenie našej oslavy. Tento pán premenil svoj osudový dar na umelecký diamant.

Miroslav Roháček, organizátor Letného šachového tábora Koník # Kľačno

V mene všetkých vedúcich a účastníkov nášho 21. ročníka Letného šachového tábora Koník sa chcem aj touto formou poďakovať za spoločné vystúpenie s Victoriou Linnen, ktoré bolo pre mnohých z nás plné emócií. Varírovanie v rôznych hudobných štýloch a obdobiach uspokojilo aj naše náročné detské publikum. Pre dospelých to bol balzam na dušu a 1,5-hodinová oáza klavíra a huslí počas náročného 10-dňového programu prišla naozaj vhod. Ešte raz ďakujeme, že ste boli s nami a držíme palce!

Ivana, dcéra oslávenkyne | Oslava 80-tky, Nové Mesto nad Váhom

Ďakujeme Peťko. Tvoja hra na klavíri ohúrila celú našu rodinu. Si fantastický.

Zuzana, nevesta | Svadba Zvončín

Ďakujeme veľmi pekne za sprevádzanie nášho welcome drinku, obradu a gratulácií. Bol to krásny nezabudnuteľný zážitok. Obradu to dodalo neskutočne romantický podtón. Mala som čo robiť, aby som sa počas sľubov nerozplakala, taká som bola dojatá. Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré, budeme vás chváliť a odporúčať všade kde budeme môcť.

Patrícia, svadobná hosťka | Svadba Mojmírovce

Boli ste úplne úžasný, kade chodím, tade Vás odporúčam. Spravili ste naozaj perfektnú zábavu. Ďakujeme.

Martyna & Martin, mladomanželia | Svadba Mojmírovce

Dobrý deň, pán Zbranek,
ešte raz by sme Vám chceli poďakovať za Váš výkon na našej svadbe. Bolo to ešte krajšie ako sme si predstavovali. O Vašich schopnostiach, hlase a repertoári nebudem hovoriť, lebo máte velikánsky talent a sme veľmi šťastní, že sme mali šancu zažiť ho počas našej svadby. Ste skutočný showman! Všetci hostia sa skvelo zabavili, zaspievali a zatancovali, urobili ste veľký dojem aj na moju rodinu z Poľska. Chcela by som Vám taktiež poďakovať za Váš profesionálny prístup, pretože komunikácia s Vami pred aj počas svadby bola na veľmi vysokej úrovni. Všetko bolo presne tak, ako sme sa dohodli - hudba na príchod na hostinu aj celý večer! Spomíname na váš výkon so slzami v očiach a sme si istí, že to nebolo posledný krát, čo sme mohli zažiť vašu hudbu naživo. Spravili ste náš svadobný deň pre nás a pre našich hostí absolútne výnimočným a už navždy budete súčasťou nielen toho dňa, ale aj nášho života.
Chapeau bas, maestro!
Martyna a Martin

Alena, svadobná mama | Svadba Nemšová

Mladosť, láska, hudba… Všetky tieto atribúty sa vymykajú všetkým pravidlám, nepoznajú žiadne hranice ani obmedzenia. Ďakujem za Vaše vystúpenie na svadobnom obrade, umocnenie emócií danej chvíle. Každý tón bol čistý, presný, naviac podaný s láskou. Sama som sa nachytala, že plačem od šťastia. Takže už viem, že slzy od šťastia naozaj existujú. Ďakujem, Peter, ste úžasný umelec, ale aj úžasný človek. Tieto okamihy sú v mysli nezmazateľné.

Katarína, nevesta | Svadba Považská Bystrica

"Dobrý deň, pán Zbranek, ďakujeme za včerajší koncert. Kráľovsky sme sa zabavili, hostia spomínali Vaše umenie a charizmu do rána. Vzbudili ste veľký záujem. Nenazvala by som nás spevákmi a už vôbec nie tanečníkmi, rozhýbali ste nás nad očakávania. Ďakujeme. K+M"

Lenka a Tomáš, mladomanželia | Svadba Svätý Jur

Obrovské ďakujeme za hudobný sprievod počas obradu a za spríjemnenie nášho slávnostného posedenia! Ste úžasný hudobník. :-)

Naďa, nevesta | Svadba Bratislava

Včerajší den sa podaril na jednotku a patrí vám naše veľké ďakujem, lebo aj vďaka vám sa náš svadobný deň stal nádherným a nezabudnuteľným. Ste úžasný hudobník a bolo to naozaj nádherné. Ďakujeme ešte raz veľmi pekne.

Kristína, nevesta | Svadba Tešedíkovo

Pán Zbranek, dovoľte mi pokloniť sa pred Vašim talentom. :) Máte neskutočný dar od boha a som veľmi rada, že ste mohli prísť “odprevadiť ma k oltáru” Vašou hudbou. To, ako ste hrali, zanechalo na hosťoch veľký dojem. Hneď ako ste začali, vyhŕkli mi slzy. Bolo to tak krásne. Ďakujem, že ste prijali moju ponuku prísť hrať na našu svadbu, som Vám veľmi vďačná.

Silvia, nevesta | Svadba Malacky

Chcela by som sa podeliť o pocity z našej prvomájovej svadby, ktorá vďaka pánovi Zbrankovi a jeho famóznej klavírnej hudbe bola očarujúca. Od prvých tónov, ktoré zazneli pri svadobnom pochode, cez prvý mladomanželský tanec až po skvelú večernú zábavu. Klavírne tóny pri svadobnom pochode nevesty k ženíchovi vyčarovali nejednu slzičku na tvárach našich hostí. Srdečná vďaka za vykúzlenie skvelej atmosféry, vrelo odporúčam.
S pozdravom Mladomanželia.

Blažena, svadobná mama | Svadba Pata

Od chvíle, čo som Vás našla na internete a pozrela som si ukážky Vašej práce, veľmi som sa s rodinou tešila na Vaše vystúpenie.  Počúvať Vašu hudbu na posedení po svadbe bolo veľmi príjemné a aj od našich hostí sme na ňu dostali veľmi dobré ohlasy. Ďakujeme.

Viera, svadobná mama | Svadba Hlohovec

Hudobný doprovod k svadobnému posedeniu, ktorý vytvoril túto sobotu v Hlohovci pán Peter Zbranek, bol veľmi dobrou voľbou. Krásne nevtieravé skladby presne lahodili miestu a príležitosti. Dokonca si všimol krstné meno nevesty a ako prvú zaradil Sonátu pre Elišku. Ďakujeme za vytvorenie sviatočnej a romantickej atmosféry. Odporúčam a nielen na svadbu!

Vladimír, ženích | Svadba Bratislava

Dobrý deň, pán Zbranek, v mene mojej teraz už manželky, mojom a tiež v mene našich rodičov, by sme Vám chceli veľmi pekne poďakovať za Váš včerajší dokonalý klavírny sprievod nášho svadobného obradu. Nevesta i ja sme mali zimomriavky, keď sme počuli pri nástupe i odchode "našu" skladbu presne tak ako sme si predstavovali.

Renáta, nevesta | Svadba Nitra

Vaše vystúpenie bolo naše najlepšie rozhodnutie. Boli sme z neho veľmi nadšení a páčilo sa aj všetkým svadobčanom. Boli ste úžasný, ste veľmi talentovaný. Ďakujeme Vám ešte raz veľmi pekne. Prajem Vám všetko dobré, nech sa Vám darí.

Andrej Svetko, zamestnanec SZŠ Felix | Vianočný večierok Bratislava

Posedenie pod jedličkou má tiež svoje čaro, ak však chystáte vianočnú akciu pre väčšiu skupinu ľudí, odporúčam pianistu Petra Zbraneka. U nás v škole vytvoril skvelú atmosféru, pri ktorej sa všetci zamestnanci mohli porozprávať a zároveň im klavírna hudba priblížila vianočný čas. Typ, žánrová pestrosť či prevedenie boli akurát vhodne nakombinované pre stretnutie takéhoto druhu. Ako neskôr spomenul kolega: "O skvelej pohode vypovedala aj narýchlo zjedená kapustnica či expresne rýchlo vypité víno".

Aladár, návštevník webu Pianista.sk

Dobrý deň, vážený pán Zbranek.
Veľmi ma zaujala Vaša klavírna interpretácia hudby, ktorú som náhodou našiel na internete. Je zvláštna. A práve tá zvláštnosť z nej robí hudbu peknú, výnimočnú a pre poslucháča zaujímavú. Nie je to bežné, monotónne hranie, ktoré poslucháča unavuje, a pri ktorom sa nemôže dočkať, kedy už konečne skončí. Pri počúvaní Vami interpretovanej hudby sa poslucháč naozaj nenudí, tóny ho neotravujú, nečaká na jej koniec, lebo sa cíti príjemne, má z takejto hudby pôžitok; je to preňho príjemný umelecký zážitok. Mňa Váš štýl interpretácie hudby oslovil, páči sa mi, a najviac oceňujem to, že hudbu hráte s citom, jemne, tóny sa len tak „vznášajú“ vo vzduchu, a to mi lahodí, uchu i duši. Vaša skvelá interpretácia hudby dokáže aj z priemernej skladby vytvoriť lahodnú a pre poslucháča príjemnú hudbu. Prirovnal by som Vás k vynikajúcemu klaviristovi Jiřímu Maláskovi, ktorého „romantický klavír“ mi spôsobuje nesmierne potešenie.
Sám o Vašom hraní hovoríte, že je to nádherná klavírna hudba. Nenamietam. Naopak, práve preto Vás oslovujem.

Katarína, nevesta | Svadba Jelšovce

Vďaka Vám nabral náš obrad úžasnú atmosféru. Krásne hráte, klobúk dole. Veľká VĎAKA, bolo nám potešením, že ste prišli.

Marta, návštevníčka svadobnej výstavy Svadba snov 2019, Sereď

Dobrý deň, boli sme minulú nedeľu na výstave v kultúrnom dome v Seredi a počuli sme, ako nádherne hráte. Klobúk dolu, boloto úžasné.

Mária & Ivan, mladomanželia | Svadba Hlohovec

Dobrý deň prajem. Veľmi pekne ďakujeme. Vaša hudba vytvorila na našom svadobnom obrade nezabudnuteľnú atmosféru. Bolo to krásne. Sme veľmi radi, že sme vás mohli spoznať a ešte raz jedno veľké Ďakujeme!

Jessica & Boris, mladomanželia | Svadba Svätý Peter

Dobrý deň, pán Zbranek,
ďakujeme ešte raz veľmi pekne za všetko. Bol to nádherný a emotívny obrad vďaka Vám, pretože ste navodili atmosféru, o akej sme ani nesnívali. Navždy si tento deň budeme pamätať. Ste úžasný človek. Prajeme Vám, aby Vás práca aj naďalej napĺňala a aby ste mali okolo seba skvelých ľudí, s ktorými je radosť spolupracovať.

Júlia & Marek, mladomanželia | Svadba Modra

Dobrý deň, pán Zbranek, chceli by sme sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za Vaše klavírne sprevádzanie na našej svadbe. Hudba sa páčila nielen nám, ale aj hosťom. Ďakujeme za spríjemnenie nášho dňa. :)

Diana Černá, Svadobný salón Diamond

Milí snúbenci, chcete sa v deň vašej svadby cítiť výnimočne a aby si vaši hostia odniesli o ďalší krásny zážitok viac? Vrelo a zo ♥ vám odporúčame úžasného pianistu Petra Zbraneka, ktorý vám zahrá napríklad aj takúto romantickú klavírnu skladbu od Eda Sheerana - Perfect a mnoho ďalších. S radosťou sme aj my spolupracovali na jeho klipe, nevesta aj ženích majú outfity od nás šaty DEIDRE a žaket Wilvorst.

Lenka, nevesta | Svadba Senec

Vaše vystúpenia absolútne dokonale zapadli do našich predstáv o vysnívanej svadbe. Zábava bola naozaj vynikajúca, všetci svadobčania vás chválili. Ďakujeme veľmi pekne. :)

Kristína, návštevníčka Svadobného veľtrhu 2019 v Inchebe

Dobrý deň. Dnes sme mali možnosť vidieť a počuť Vás hrať naživo na svadobnom veľtrhu v Bratislave. Veľmi sa nám páčilo, ako hráte, a radi by sme Vás mali aj na našej svadbe.

Alexandra, návštevníčka výstavy Perfect Wedding 2019 v Bratislave

Dobrý deň, pán Zbranek,
touto cestou by som Vás chcela poprosiť o informáciu v mene mojej kamarátky, budúcej nevesty, či by bolo ešte možné absolvovať hranie na jej svadbe. S kamarátkou nás zaujala Vaša nádherná hra na piano počas úžasnej svadobnej výstavy v januári organizovanej v priestoroch Refinery Gallery. Vtedy sme sa pristavili a pýtali sa na Váš program. Kamarátka by mala veľmi záujem o Vami krásne prezentovanú hudbu na cca 3-4 hodiny, a to počas fotenia a podávania večere.

Svadobný salón Anna Garden | Svadobné dni 2019 v Nitre

Boli ste FAMOOOZNY!!!!!! Až sme mali zimomriavky, Vaša hudba krásne dopĺňala našu módnu prehliadku na Svadobných dňoch v Nitre.

Miriam, návštevníčka výstavy Svadobné dni & Beauté 2019 v Nitre

Videla som Vás na výstavisku Agrokomplex v Nitre a zamilovala som si Vašu hudbu a talent.

Eva, návštevníčka výstavy Perfect Wedding 2019 v Bratislave

Dobrý deň, pán Zbranek,
všimla som si Vás na výstave Perfect Wedding v Bratislave a Vaša hra sa mi nesmierne zapáčila. Chcela by som sa preto spýtať, či máte termín našej svadby ešte voľný.

Júlia, návštevníčka výstavy Perfect Wedding 2019 v Bratislave

Dobrý deň, píšem Vám na základe dnešného stretnutia na výstave Perfect wedding. Veľmi sa nám páči vaša hudba a boli by sme veľmi radi, keby ste nás ňou sprevádzali aj počas nášho svadobného dňa.

Jana & Eduard, mladomanželia | Svadba Nitra

Peťo, chceme sa Ti ešte raz veľmi pekne poďakovať za nádherné dotvorenie atmosféry počas našej svadobnej hostiny. Hráš neskutočne krásne, celý deň bol pre nás nádherný a tvoja hudba to celé ešte podčiarkla. Ďakujeme a tešíme sa, že sme mohli byť bodkou za Tvojou sezónou 2018!
Leitnerovci

Martin, ženích | Svadba Galanta

Pán Zbranek prevýšil naše očakávania a môžeme ho len odporučiť. Ešte raz ďakujeme za krásny hudobný sprievod počas nášho obradu.

Nikola, družička | Svadba Trenčín

Ahoj, Peťo,
tvoje vystúpenie na svadobnom obrade bol ten najkrajší dar, aký Katka od nás mohla dostať. Z celého srdca ďakujem a želám všetko dobré. Verím, že sa opäť stretneme na mojej svadbe.
Nika

Brigita, svadobná mama | Svadba Devín

Zdravím Vás, pán Zbranek,
chcem sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za Váš hudobný doprovod na svadbe mojej dcéry na hrade Devín. Bolo to príjemné, všetkým sa to páčilo a naši hostia zo zahraničia boli unesení celkovou atmosférou, ktorú ste aj vy dotvárali svojou hudbou. Želám Vám veľa zdravia a nech sa Vám vždy darí.

Veronika, nevesta | Svadba Cífer

Ďakujem krásne za všetko, čo ste pre nás urobili. Spolu s violončelistkou ste boli úžasní, všetkým ste sa veľmi páčili. Prajem Vám ešte veľa, veľa spokojných klientov. To, čo robíte, je krásna vec.

Lívia & Miroslav, mladomanželia | Svadba Beladice

Dobrý deň,
pán Zbranek, v prvom rade Vám chceme aj s manželom veľmi pekne poďakovať za nádherné vystúpenie a aj pani speváčke za krásny spev. Všetkým sa to nesmierne páčilo a boli nadšení. Z celého srdca Vám ďakujeme, že ste náš nádherný deň takto obohatili. Ešte raz veľká vďaka, boli ste úžasní.
S pozdravom
Manželia Paukeje

Janka & Richard, mladomanželia | Svadba Marianka

Dobrý deň, pán Zbranek,
chceli by sme Vám veľmi, veľmi pekne poďakovať za úžasné hranie na našej svadbe. Boli ste naozaj skvelý a podieľali ste sa nemalým dielom na úžasnej atmosfére nášho Dňa :-). Mali sme z Vás len tie najlepšie pocity a bolo nám vo Vašej spoločnosti veľmi príjemne.
Prajeme Vám všetko najlepšie, nech sa Vám aj naďalej darí Vašou prácou vyčarovať ľuďom úsmev na tvári a pohladiť dušu tak, ako sa Vám to podarilo u nás :-)
S pozdravom a úctou
Janka a Richard

Majka & Andreas, mladomanželia | Svadba Vrakúň

Dobrý deň, pán Zbranek,
chceli by sme Vám už ako manželia Kellerovci zo srdca poďakovať za to, ako ste svojou hudbou úžasne doplnili náš svadobný deň a urobili ho dokonalým. Je to poďakovanie naozaj zo srdca, že sme mohli počuť naše piesne, vidieť sa prvýkrát v svadobných šatách, ako aj zatancovať si náš prvý manželský tanec na pieseň od Yiruma, River flows in you, ktorá navždy ostane v našich spomienkach a bude nás sprevádzať celý život. Nám, ako aj hosťom sa to veľmi páčilo.
Prajeme Vám ešte raz všetko dobré a VEĽKÉ ĎAKUJEM!
Majka & Andreas

Vierka & Rasťo, mladomanželia | Svadba Stráža

Pán Zbranek, s manželom by sme sa Vám veľmi radi poďakovali, že ste nám prišli zahrať na našu svadbu a vytvorili nám tak krásnu atmosféru počas obradu aj svadobnej večere. Vaše vystúpenie dokonale podporilo zážitok z nášho obradu, ktorý tak ostane pre nás nezabudnuteľný.
Ďakujeme,
Vierka & Rasťo

Jana Jankovičová, organizátorka Svadobnej výstavy Beauty Forum Trenčín

Pán Zbranek, veľmi sa Vám chceme poďakovať za Vaše vystúpenie počas našej Svadobnej výstavy v Trenčíne. Vaša skromnosť, úcta, ale hlavne láska k hre na klavíri nás všetkých naozaj dojala. Váš hudobný sprievod počas módnych prehliadok doslova nadchol nielen naše modelky, ale aj všetkých návštevníkov! Ste pianista “par exellence”. Ďakujeme zo srdca za tento umelecký zážitok!

Mgr. Katarína Podracká, getCLIENTS s.r.o., Managing Partner

Dobrý deň, pán Zbranek, veľmi pekne ďakujem za Vaše krásne vystúpenie počas piatkového eventu. My aj klient sme boli veľmi spokojní a radi sa na Vás opäť niekedy obrátime. Prajem všetko dobré a ešte raz ďakujem za príjemnú spoluprácu.

Denisa & Ivan, mladomanželia | Svadba Šaľa

Všetko od prvého mailového kontaktu až po samotné vystúpenie hodnotím veľmi pozitívne. Pán Zbranek rýchlo reaguje na správy, má trpezlivosť, otvorenú fantáziu, šiesty zmysel prispôsobiť všetko vašim predstavám, široký repertoár s krásnymi piesňami a hudobné nadanie. Náš obrad v kostole bol aj vďaka nemu ako z rozprávky. Sme za všetko srdečne vďační. :-)

Samuel & Radka, mladomanželia | Svadba Senec

Dobrý deň Vám prajem,
chceme Vám s mojou pani obaja VEĽMI VEĽMI PEKNE poďakovať za Vašu prácu a obrovskú pridanú hodnotu počas nášho veľkého dňa. Vážime si ju a budeme Vás odporúčať ďalším na znak našej veľkej spokojnosti. Priniesli ste do nášho obradu veľký nádych romantiky a krásy, za čo Vám veľmi pekne ďakujeme. Prajeme Vám len to najlepšie a najkrajšie a hlavne nech sa Vám darí vo Vašom osobnom, ale aj pracovnom živote.
S pozdravom
Samuel a Radka

Viktória & Adrián, mladomanželia | Svadba Senec

Na pána Zbranka som narazila náhodou na internete. Napísala som mu e-mail a na všetkom sme sa bez problémov dohodli. Komunikácia z jeho strany bola profesionálna a rýchla. Vďaka pánovi Zbrankovi mal náš obrad úplne iné čaro, ako keď hrá hudba z reproduktora. Chceme sa mu z celého srdca poďakovať za to, že všetkým spríjemňoval chvíle čakania, a že bol súčasťou nášho svadobného dňa. Určite každému vrelo odporúčame jeho služby, keďže je to veľmi talentovaný hudobník a veľmi milý človek! :) S pozdravom Viktória a Adrián

Jana, nevesta | Svadba Nitra

Veľmi pekne ďakujeme, že ste boli súčasťou nášho svadobného dňa. Vystúpenie bolo nádherné, boli sme všetci dojatí. Naozaj krásne.

Erika, družička | Svadba Tomášov pri Bratislave

Rozhodnutie mať pána Zbranka na našej svadbe bolo jedno z najlepších, ktoré sme urobili. Pán Zbranek je veľmi milý, ústretový a ochotný, ale zo všetkého najviac veľmi talentovaný. Aj vďaka jeho krásnej hudbe bola naša svadba výnimočná, čo ocenili všetci prítomní svadobčania. Ďakujeme za spestrenie nášho dňa, profesionálny a milý prístup a prajeme veľa úspechov! Budeme len odporúčať. ;)

Martina, družička | Svadba Nitra

Dobrý deň, chcela by som Vám poďakovať za krásne vystúpenie, veľmi sa nám to všetkým páčilo, samozrejme vrátane mladomanželov. Každý to veľmi chválil, niektorí hostia si aj poplakali od dojatia. :) Takže ešte raz ďakujeme, budeme Vás určite všade odporúčať. :)

Patrícia & Tomáš, mladomanželia | Svadba Vrakúň

Dobrý deň, pán Zbranek,
neuveriteľné, koľko času ubehlo od nášho prvého stretnutia... Včera ste prišli načas, presne ako profesionál. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše nádherné hranie. Vaše vystúpenie bolo jedným z highlightov našej svadby. Vkusne a elegantne doplnilo náš prvý tanec. Bez váhania Vás odporúčame!

Andrea, nevesta | Svadba Devín

Vďaka pánovi Zbrankovi sme mali najúžasnejší a neopakovateľný svadobný obrad, za ktorý mu môžeme naozaj vrelo ďakovať. Komunikácia bola od prvej chvíle rýchla, profesionálna, bez problémov, splnená bola každá naša požiadavka a prosba. Pán Zbranek je veľký profesionál. Príde, za pár minút sa rozloží a už len vykúzli zázračné okamihy svojim klavírom. Jeho repertoár je v podstate nekonečný, nakoľko sa s ochotou naučil aj pieseň, ktorú bežne nehráva. Pomohol nám s ozvučením obradu, ktorý sme mali vonku a bol potrebný aj mikrofón a reproduktor. Všetko si priniesol, jeho skromná požiadavka zabezpečiť dve stoličky bolo to najmenej, čo sme mohli urobiť. Na začiatok obradu nám aj spŕchlo, čo však pre p. Zbranka nebol problém a ochotne hral ďalej pod stromami. Ešte raz ďakujeme a všetkým odporúčam, ak chcú mať krásne znejúce spomienky. :)

Michaela, nevesta | Svadba Bratislava

Hrali ste prekrásne, boli sme veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme.

Ing. Barbora Mihálechová, Boutique Hotel pod Lipou v Modre, Sales & Marketing Manager

Vďaka pianistovi Petrovi Zbrankovi sa romantický večer pre našich hostí stal ešte kúzelnejší. V novootvorenom Boutique Hoteli pod Lipou**** v Modre sme pre všetky páry pri príležitosti Dňa zaľúbených pripravili degustačnú päťchodovú večeru s prípitkom a darčekom. Tóny klavíra krásne dotvorili atmosféru a hostia si večer vychutnali všetkými zmyslami. Ďakujeme za spoluprácu a budeme sa tešiť na ďalšie príjemné spoločné akcie u nás. Vrelo pianistu odporúčame aj našim nevestám na ozvláštnenie svadobného dňa v našom hoteli.

Tamara, návštevníčka Svadobného veľtrhu 2017 v Inchebe

Dobrý deň, počula som Vás hrať na svadobnej výstave a bola som očarená Vašou hudbou. Radi by sme si Vás rezervovali aj na našu svadbu.

Mgr. Ingrid Littmannová, Štúdio Škerák, fotografka a organizátorka Svadobného veľtrhu v Inchebe

Pán Zbranek, ďakujem, že ste mohli byť súčasťou nášho Svadobného veľtrhu na Inchebe. Vaše vystúpenia boli naozaj prekrásne a emotívne. Držím palce v pracovnej sezóne 2017 a pevne verím, že sa vidíme na našej akcii opäť na budúci rok.

Lucia, návštevníčka svadobnej výstavy Perfect Wedding 2017 v Bratislave

Dobrý deň, mala som možnosť počuť Vás včera na svadobnej výstave Perfect Wedding a neskutočne sa mi to páčilo.

Erika, návštevníčka svadobnej výstavy Perfect Wedding 2017 v Bratislave

Dobrý deň, pán Zbranek, včera sme sa stretli na svadobnej výstave v hoteli Kempinski Riverpark. Ešte raz mi dovoľte povedať, že Vaša hudba nám spríjemnila návštevu výstavy. Mali by sme záujem o Vaše vystúpenie aj na našej svadbe.

Patrícia & Tomáš, návštevníci svadobnej výstavy Perfect Wedding 2017 v Bratislave

Dobrý deň, pán Zbranek,
ďakujeme za príjemné stretnutie dnes na svadobnej výstave v Grand Hoteli Riverpark. Vaša hudba mňa a môjho snúbenca očarila, hlavne pieseň All of Me, ktorú plánujeme na prvý manželský tanec. Boli by sme veľmi radi, ak by ste hrali počas našej svadby.

Michaela Hajduková, Národná rada občanov so zdravotným postihnutím v SR

Dobrý deň, Peter, píšem v mene Národnej rady občanov so zdravotným postihnutím. Ďakujeme krásne za Váš hudobný vklad pri galavečeri v rámci našej medzinárodnej konferencie. Žasla nad Vami celá Európa :) Určite si Vás radi vypočujeme aj na budúce. Ešte raz ďakujeme, Michaela Hajduková NROZP

Mgr. Nina Haverová, Hotel Lipa Stará Turá, office a marketing manažér

Dobrý deň p. Zbranek,
chcem Vám touto cestou poďakovať, že ste si našli čas a priestor prísť k nám a zúčastniť sa svadobného dňa v našom hoteli. Boli sme nadšení, ste veľmi talentovaný. Prajem Vám veľa úspechov do budúcnosti a teším sa už teraz na ďalšiu spoluprácu.

Dana Majerčáková, Residence Hotel ****, Donovaly, Food & Beverage manager

Ďakujem za účasť na svadobných dňoch, boli sme veľmi spokojní.

Dana, nevesta | Svadba Beladice

Dobrý deň,
chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za skrášlenie našej svadby a obohatenie o krásne klavírne skladby. Vytváralo to príjemnu romantickú atmosféru a výber skladieb bol perfektný.
Prajem pekný deň.
Pauke Fintová

Veronika & Juraj, mladomanželia | Svadba Malacky

Dobrý deň, pán Zbranek,
ešte raz by sme sa Vám chceli poďakovať za hudobný sprievod počas nášho sobáša. Veľkou mierou ste prispeli k tomu, že náš obrad bol úžasný, čarovný a rozprávkový. Verím, že ste spríjemnili našim svadobným hosťom čakanie na nás pred obradom rovnako ako my dvaja sme sa tešili z Vašej hudby počas fotenia po obrade. Ďakujeme Vám veľmi pekne, vážime si, že Vás neodradila ani večerná hodina svadobného obradu.
S pozdravom manželia Karabinošovci

Ing. Igor Mrva, Panta Rhei, s. r. o., konateľ

Touto cestou Vám chcem poďakovať ako konateľ Panta rhei za krásne a veľmi príjemné spestrenie slávnostného večera Panta Rhei Awards. Ďakujem.

Kristína, nevesta | Svadba Osrblie

Pre spríjemnenie našej najkrajšej chvíle počas svadobného obradu v kostole som si nemohla vybrať lepšie. Klavír a zlaté ruky p. Zbranka nám vytvorili úžasnú atmosféru či už počas usádzania hostí, samotného obradu alebo gratulácií. Skvelá a ochotná komunikácia pri výbere skladieb a celého priebehu. Určite odporúčam. Ďakujeme.

Mgr. Veronika Farbová, Mestská knižnica v Bratislave, pracovníčka knižnice

V mene Mestskej knižnice v Bratislave by som sa ti rada poďakovala za spoluprácu pri otváraní letnej čitárne U Červeného raka. Som veľmi rada, že som sa mohla na teba obrátiť aj pri takejto udalosti. Máš obrovský hudobný talent, o ktorom sme sa mohli presvedčiť aj na našej akcii. Prajem ti veľa úspechov, koncertov, spokojných ľudí a nech ťa hranie baví aj naďalej.

Ing. Roman Martinovič, Stopka n.o., riaditeľ

Prevádzkujeme úspešnú čajovňu Aquila, ktorá za svoje fungovanie získala aj niekoľko významných ocenení. Dávame si preto pozor nielen na kvalitu čajov, drobných pokrmov, prostredia aj obsluhy, ale tiež na kvalitu podujatí, ktoré pripravujeme. Sme radi, že sme do Ružomberka pritiahli aj Peťa Zbranka, ktorý pre našich návštevníkov zabezpečil neopakovateľný večer pri tónoch svojho klavíra. Rovnako ako s hudbou, boli sme veľmi spokojní i s jeho profesionálnym prístupom. Ďakujeme, Peter, veľmi radi podujatie s tebou opäť niekedy zopakujeme.

Michaela, účastníčka vystúpenia v kaviarni v Bratislave

Pán Zbranek, vy ste Pán pianista. Bolo úžasné sledovať, s akou ľahkosťou, láskou k hudbe a profesionalitou ste sa zhostili vystúpenia. Veľká vďaka Vám aj za ochotu a iniciatívu pri spoluorganizovaní nášho večierka. Je skvelé vedieť, že sa možno na niekoho spoľahnúť. Váš repertoár ulahodil všetkým účastníčkam a splnil všetky očakávania. Oslávenkyňa bola dojatá k slzám, keď zistila, že hráte kvôli nej. Už teraz rozmýšľam, či sa naskytne nejaká príležitosť, kedy by sme si to mohli zopakovať a opäť Vás počuť hrať.

Zuzana Hreščáková, Promea Communication spol. s r. o., event manager

Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, splnili ste všetko, na čom sme sa dohodli. Hrali ste krásne. Oceňujeme Vašu presnosť, spoľahlivosť a ochotu. Pri takýchto eventoch je to veľmi dôležité, aby akcia prebiehala podľa harmonogramu a k spokojnosti všetkých zúčastnených. V prípade podujatí, kde bude v scenári pianista, Vás budeme opätovne kontaktovať. Prajem Vám len to najlepšie a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Lukáš, snúbenec | Zásnuby Pohranice

Chcel by som veľmi pekne poďakovať Petrovi, ktorý mi hral pri žiadaní o ruku mojej priateľky. Jeho hudba krásne zapadla do romantického prostredia a spravila túto žiadosť nezabudnuteľnou. Neskôr sa nám to zvrhlo na menšiu párty a Peter nám zahral aj tanečné či ľudové piesne. Je to veľmi talentovaný a všestranný hudobník.

Denisa, účastníčka oslavy v Miloslavove

Večer v sprievode klavíra sa mi veľmi páčil. Bol to relax a zároveň sme si pripomenuli niektoré krásne piesne v podaní Petra. Čoskoro si to zas zopakujeme na firemnom večierku.

Ľuboš, oslávenec | Oslava 30. narozenin, Nitra

Ďakujem veľmi pekne za včerajší večer. Bol si vynikajúci, všetci sa bavili a spievali. Super.

Lenka, účastníčka eventu

Odporúčam. Počula som niekoľkokrát naživo a Peter je fakt skvelý.

Zuzana, účastníčka vystúpenia v kaviarni v Nitre

Hrali ste krásne, máme príjemné spomienky na vaše vystúpenie. Želám Vám veľa šťastia v živote, rozdávajte radosť svojou hudbou naďalej ľuďom okolo seba, máte veľký dar a ste príjemný človek. Snáď raz budeme mať opäť možnosť vypočuť si Vás na nejakom vystúpení v Bratislave.

Ak ste mali možnosť zažiť moje klavírne vystúpenie, veľmi sa poteším, keď mi aj vy napíšete, ako sa vám páčilo. Odporučiť ostatným ma môžete buď priamo cez kontaktný formulár na mojom webe, na FB stránke Peter Zbranek - Pianista.sk alebo na mojom Google profile.

Možno mi tak pomôžete získať ďalších spokojných klientov.

Ďakujem!

Napísať recenziu na e-mail